تاریخ پست:1395/8/30 21:39
شهرام پوردهی زین‌آباد

شنبه ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۵ خورشیدی انتخابات یازدهمین دوره‌ی کمیسیون ورزش انجمن زرتشتیان شیراز از ساعت ۱۹ در محل دبیرخانه‌ی این انجمن برگزار شد.
۲۱ تن نامزدهای هموندی هیات‌رییسه‌ی این کمیسیون بودند که از این شمار، ۱۸ تن در نشست انتخابات باشنده شدند. پس از سخنان شبنم پوردهی، فرنشین دوره‌ی پیشین که از میانه‌های راه جایگزین جهانگیر ماندادی شده بود و همچنین افلاتون سهرابی، فرنشین و نماینده‌ی انجمن زرتشتیان شیراز، انتخابات برگزار شد و ۱۸ نامزد باشنده در نشست، پنج تن را به عنوان برگزیده‌ی خود برای هموندی هیات‌رییسه گزینش کردند.
پیش از گزینش، افلاتون سهرابی از باشندگان خواست با توجه بیشتر به فرهنگ مطالعه، آگاهی‌های دینی خود را افزایش دهند. وی از فعالیت کمیسیون ورزش طی دوره‌ی دهم ابراز خرسندی کرد و از همه‌ی باشندگان خواست با باشندگی مستمر در نشست‌های هفتگی، هموندان برگزیده‌ی خود را در راه تصمیم‌گیری یاری کنند.  
پس از پایان رای‌گیری، شمارش آرا آغاز شد که شبنم پوردهی زین‌آباد با ۱۷ رای بیشترین شمار رای را به خود اختصاص داد. همچنین شهرام پوردهی زین‌آباد و افروز سهرابی ۱۳ رای، رامتین مهربان شهریاری ۱۲ رای و آزاده نمیرانیان ۸ رای به خود ویژه کردند. فرشاد جمشیدی کلانتری و شروین کاوسی زین‌آباد نیز به ترتیب با ۸ و ۷ رای به عنوان هموندان جانشین (علی‌البدل) گزینش شدند. در پایان ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه‌ی شنبه‌ی هر هفته، به اتفاق آرا برای برگزاری نشست‌های هفتگی گزینش شد.
پس از پایان انتخابات، پنج تن هموند هیات‌رییسه تشکیل نشست دادند و پس از دقایقی گفت‌وگو و بازگویی دیدگاه‌های خود، در پایان شبنم پوردهی به عنوان فرنشین دوره‌ی یازدهم برگزیده شد. همچنین افروز سهرابی (جانشین فرنشین) ، آزاده نمیرانیان (حسابدار)، شهرام پوردهی زین‌آباد (منشی) و رامتین مهربان شهریاری (بایگان) دیگر هموندان هیات‌رییسه خواهند بود. 

شیراز

شیراز

شیراز

شیراز

فرتور از شهرام پوردهی زین‌آباد است.
6744


تاریخ پست:1395/8/30 21:39 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3776

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics