تاریخ پست:1395/9/12 13:22
سپنتا نیکنام، فرنشین کمیسیون خدمات شهری یزد خبر داد:

ساخت پارک مسافر در محوطه‌ی پارک مارکار یزد

خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

فرنشین(:رییس) کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد از ساخت «پارک مسافر» در محوطه‌ی پارک مارکار (پارک بزرگ شهر) برای اسکان مسافران خبر داد.

سپنتا نیکنام با گفتن این‌که پارک مسافر در مجاورت پارک مارکار (پارک بزرگ شهر) خواهد بود افزود: این کار در راستای افزایش ظرفیت فضاهای اقامتی و ایجاد کمپ چادری انجام می‌گیرد.

وی درباره‌ی شوند(:علت) گزینش پارک مارکار به عنوان جایگاهی برای پارک مسافر گفت: به شوند دشواری‌های ترافیکی که پیش از این در پارک هفتم تیر برای مسافران پدید آمده بود، همچنین به شوند نزدیکی پارک مارکار به مراکز درمانی از جمله بیمارستان شهدای کارگر و دسترسی مناسب به بیمارستان‌های مرتاض، سلمان و مجیبیان، این مکان برای ساخت پارک مسافر برگزیده شد.

این هموند زرتشتی شورای شهر یزد درباره‌ی اقداماتی که بنا است در این راستا انجام گیرد نیز گفت: پارک مسافر بر روی زمین‌های شهرداری ساخته خواهد شد و بنا است این پارک به امکانات مورد نیاز مسافران از جمله پارکینگ، سرویس بهداشتی و کانکس‌ مجهز شود.

گفتنی است در همین راستا هموندان کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد به همراه محمد صفدرپور، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری از امکانات پارک مارکار (پارک بزرگ شهر) دیدن کردند.

4585


تاریخ پست:1395/9/12 13:22 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2703

دیدگاه هموندان

نام : کیخسرو لریان زمان : ۱۲ آذر ۱۳۹۵ _ ۱۹:۴۱:۱۷

شامگاه بر شما شاد و نیک باد . خبر بسیار خوبی بود . از جناب نیکنام بخاطر تلاشها یشان سپاسگذاری میشود . امید که این اندیشه نیک بدنبال خود نیک اندیشی را نیز داشته باشد و این در مورد تمامی مکانهایی که متعتق به زرتشتیان است نیز رعایت گردد .

نام : مهرداد زمان : ۱۴ آذر ۱۳۹۵ _ ۰۹:۳۱:۰۶

با درود به اقای نیکنام سعی کنید امتیازاتی متقابل برای جماعت نیز کسب کنید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics