تاریخ پست:1395/9/19 22:23
در پیکارهای والیبال دسته دو شیراز رخ داد

قهرمانی تیم «علوم پزشکی» با درخشش بازیکن زرتشتی خود

شهرام پوردهی زین‌آباد

پیکارهای لیگ والیبال دسته دو شیراز با باشندگی ۳۴ تیم از یکم تا ۱۶ آذرماه ۱۳۹۵ خورشیدی در مجموعه ورزشی دستغیب شیراز برگزار شد.

دور مقدماتی این پیکارها با رقابت تیم‌ها در هشت گروه به شیوه‌ی دور‌ای همراه بود و دو تیم از هر گروه به دور بعد راه یافتند. ۱۶ تیم راه‌یافته به دور دوم، در دو گروه هشت تیمی به رقابت پرداختند تا در پایان، تیم‌های «سورن» و «آریاراد» از گروه نخست و تیم‌های «پیشگامان» و «علوم پزشکی» از گروه دوم به عنوان تیم‌های یکم و دوم راهی دیدارهای نیمه‌نهایی شدند. پیشگامان که در بازی گروهی برابر تیم علوم پزشکی که ساناز گشتاسبی، جوان زرتشتی را در اختیار دارد با اقتدار به پیروزی رسیده بود بار دیگر در دیدار نهایی برابر این تیم به میدان رفتند و در عین ناباوری این تیم علوم پزشکی بود که توانست به لطف سرویس‌های مهارناشدنی ساناز گشتاسبی، بازیکن سرعتی خود و بازی هماهنگ و بی‌نقص دیگر بازیکنان تیمش، هماورد(:حریف) نامدار خود را شکست دهد و به قهرمانی دست یابد.در دیدار رده‌بندی نیز تیم سورن برابر آریاراد به برتری رسید تا در پایان به همراه تیم‌های علوم پزشکی و پیشگامان پروانه‌ی صعود به پیکارهای دسته یک شیراز را به دست آورند.

اکنون باید منتظر ماند و دید ساناز گشتاسبی و یارانش، سال آینده در پیکارهای دسته یک شیراز چه جایگاهی خواهند داشت. از نکات جالب توجه بازی فینال، رویارویی ساناز گشتاسبی و ملیحه عباسپور مربی تیم پیشگامان بود، زیرا ملیحه عباسپور در تیم پارسه شیراز (زرتشتیان شیراز) سال‌ها مربی ساناز گشتاسبی بوده و این رویارویی به گونه‌ای تقابل استاد و شاگرد به شمار می‌آمد.


تاریخ پست:1395/9/19 22:23 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2513

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics