تاریخ پست:1395/9/19 22:31
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

آتشکده‌ی یزد در روزهای پایانی هفته، میزبان هنرمندان معلول کشورمان بود.

نمایش «نقشی برای آن، نقشی برای عمر» با هنرنمایی گروهی از هنرمندان معلول کشورمان، به مناسبت هفته‌ی معلولان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۷ و ۱۸ آذرماه ۱۳۹۵ خورشیدی در محوطه‌ی آتشکده‌ی یزد برای همگان برگزار شد.

سپنتا نیکنام، فرنشین انجمن زرتشتیان یزد و هموند شورای شهر یزد

4585


تاریخ پست:1395/9/19 22:31 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2681

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۹ آذر ۱۳۹۵ _ ۲۳:۱۶:۴۴

جدیدا کارهای فوق العاده عالی در جامعه زرتشتی انجام میشود نظیر این برنامه. امیدوارم در تمام انجمنها افراد خوش فکری مانند آقای نیکنام حضور فعال پیدا کنند. تشکر

نام : بهمن مرادیان زمان : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ _ ۰۷:۴۱:۵۳

با درود امیدوارم در صورتی که وجود ندارد امکان بازدید افراد از داخل ساختمان با حداقل مسطح کردن بخش کوچکی از پله ها برای عبور صندلی چرخدار فراهم شود.

نام : کیخسرو لریان زمان : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ _ ۲۲:۱۳:۵۰

با درود . برنامه جالب و خوبی بود و سخنرانی جناب نیکنام و ابزار محبتشان نسبت به انان به جذابیت این برنامه افزود . صرف نظر از چند مورد قابل گذشت همه چیز عالی بود . برای برگذاری اینگونه مراسمات انجمن به کسی برای دادن ایده وهماهنگی و اجرای بی نقص احتیاج دارد که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد . با سپاس .

نام : کیخسرو لریان زمان : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ _ ۲۲:۳۹:۵۱

با درود . با توجه به بازدید بیش از 2300 نفر از پیغام 95/9/3 اماده سازی اتشکده و ....... چرا این مطلب از قسمت پربیننده ترین و پردیدگاه ترین این سایت حذف شد . تعداد بالای بازدیدکنندگان از این پست نشان دهنده اهمیتی ست که این موضوع برای انان داردو امیدوارم انجمن زرتشتیان یزد این موضوع را کاملا دریابد و بداند دوست ان است که عیب تو چو اینه روبرو گویدنه چوشانه پشت رفته و مو به مو گوید . سپاس از توجهی که امید است بفرمایید .

نام : کیخسرو لریان زمان : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ _ ۲۳:۰۴:۲۷

جناب اقای مرادیان شب بر شما شاد و نیک . پاسخی بسیار کوتاه و درخور تامل به کامنت شما . تعداد بازدیدکنندگان معلولی که از اتشکده بازدید میکنندحتی یکنفردرماه هم نیست . با توجه به تعدادپله ها و بلندی ان از سطح زمین امکان عملی ساختن طرح شماوجودنداردبرای بازدیدانان از سالن اتشکده راههای بهتری است . باعرض پوزش قسمتهای بسیارزیادی ازاتشکده توسط انجمنهای قبلی سوراخ سوراخ و سابیده و تعویض و خراب شده شما لطفاطرح و ایده ندهیددرصورت تمایل باایمیل من در ارتباط باشید . شب خوبی را برای شما و امردادارزومندم .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics