تاریخ پست:1395/9/22 19:41
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

نام‌نویسیِ بخش ارایه نوشتار سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور آغاز شد.

همزمان با آغاز نام‌نویسی بخش ارایه نوشتار سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور کانون دانشجویان زرتشتی از بهبود فراخوان همایش، برگزاری کارگاه مقاله‌نویسی و تشکیل گروه‌های تحقیقاتی دانشجویی خبر داد.

برپایه‌ی خبر منتشر شده از سوی کانون دانشجویان زرتشتی، نوشتارهای این دوره از همایش علمی در قالب چهار پنل، پنل اصلی(پژوهش‌های علمی در راستای پیشرفت جامعه زرتشتی)، پنل برق و کامپیوتر، پنل صنایع و پنل آزاد پذیرفته می‌شوند.

در سیزدهمین دوره از همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور در بخش پنل اصلی به نوشتار برگزیده کارت هدیه به مبلغ سه میلیون و 500 هزار ریال، به نوشتار شایسته تقدیر کارت هدیه به مبلغ یک میلیون و 500 هزار ریال، در بخش پنل جنبی (پنل‌های برق و کامپیوتر صنایع و آزاد) به نوشتار برگزیده در هر پنل کارت هدیه به مبلغ دو میلیون و 500 هزار ریال و به نوشتار شایسته تقدیردر هر پنل کارت هدیه به مبلغ یک میلیون ریال پیشکش خواهد شد.

بر پایه‌ی آگهی کانون دانشجویان زرتشتی واپسین زمان برای نام‌نویسی و فرستادن چکیده‌ی نوشتارها برای داوری اولیه تا 30 آذرماه و واپسین زمان برای فرستادن نوشتار کامل تا 30 دی‌ماه 1395 خورشیدی است.

دوست‌داران می‌توانند برای نام‌نویسی، فرستادن چکیده و آگاهی‌های بیشتر به تارنمای همایش علمی بروند.

سیزدهمین دوره از همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور 28 بهمن‌ماه 1395 خورشیدی در تالار لعل نوذر جمشیدیان واقع در طبقه‌ی دوم تالار خسروی برگزار خواهد شد.

نوشتارهای بخش اصلی پنجم و ششم اسفندماه 1395 خورشیدی در تالار ایرج ارایه خواهد شد.

 

 


تاریخ پست:1395/9/22 19:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1425

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics