تاریخ پست:1395/9/28 16:42
خبرنگار امرداد: فرزانه خسروی

 نونهالان پرنده‌نگرویژه برنامه‌ای به هواداری پرندگان زیبای ایران با عنوان «پرنده‌نگرهای نو نهال» در روز پنج شنبه دوم دی ماه، از سوي خانه‌ي طبیعت‌گردی ایران با همکاری انجمن هواداران میراث در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سعدآباد؛ بينندگان این برنامه کودکان و نوجوانان بوده و در این برنامه، افزون بر انتقال مفاهیم دانشی و آموزشی، فعالیت‌های شهودی، تجربی و همچنین اجرای كارهاي هنری را نيز در بردارد. تا کودکان افزون بر آن‌که با پرندگان و پرنده‌نگری آشنا گردند، با مشارکت در اجرای فعالیت‌های نوآورانه و خلق آثاری در راستای موضوع برنامه (پرندگان ایران)، تصویر ذهنی ماندگاری از روز ملی پرنده‌نگری و پرندگان ایران که بخشی از میراث طبیعی ایران هستند، داشته باشند.
بنا بر این گزارش، برنامه «پرنده‌نگرهای نو نهال» از ساعت 10 تا 12 روز پنجشنبه 2 دی ماه در محل خانه‌ي طبیعت‌گردی ایران واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.
دوست‌داران می توانند براي آگاهي بیشتر و نام‌نويسي با شماره تلفن 09123836037 تماس بگيرند.
يادآوري مي‌شود خانه طبیعت گردی ایران واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، مرکزی برای آشنایی شهروندان دوست‌دار طبيعت با فعالیت‌های گوناگون گردشگری و طبیعت‌گردی است که از سال 1392 با مشارکت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فعالیت خود را در این مجموعه آغاز كرده است.


تاریخ پست:1395/9/28 16:42 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1196

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.نظر سنجی

برای گذراندن اوقات فراغت تابستان چه برنامه‌ای دارید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics