تاریخ پست:1395/12/7 11:8
خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

 دانش‌آموزان زرتشتی دبیرستان‌های دخترانه‌ی گشتاسب و نوشیروان پنجشنبه پنجم اسنفدماه ۱۳۹۵ خورشیدی جشن سپندارمزگان را برگزار کردند.

این جشن در تالار دبیرستان گشتاسب و با باشندگی اسفندیار اختیاری نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس و هموندان انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس

رستم خسرویانی، فرنشین انجمن زرتشتیان تهران

فرتور از مهدی نصیری است.

4585


تاریخ پست:1395/12/7 11:8 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3103

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۷ اسفند ۱۳۹۵ _ ۱۱:۲۹:۵۵

چرا در همه جشن ها و مراسم باید آقای نماینده و آقای رییس انجمن سخنرانی کنند آیا در همه زمینه ها تخصص دارند. این کار در این چند سال مد شده و برای آقایان تبلیغ به حساب می آید.

نام : ماوندادی زمان : ۸ اسفند ۱۳۹۵ _ ۰۷:۵۷:۰۲

روزگار نیک. جناب همکیش مقام نماینده در جامعه کم نیست و سخنرانی‌ها نباید تخصصشان باشد احترام به مردم و جامعه دوستی و متعهد بودن در وظیفه شان را نشان میدهند با سپاس از امرداد و پوشش بسیار زیبا از خبرها

نام : ... زمان : ۸ اسفند ۱۳۹۵ _ ۱۳:۵۵:۵۹

روز شما هم نیک خانم یا آقای ماوندادی. درست است که مقام نماینده یا رییس انجمن کم نیست اما آیا باید در تمام مراسم حتما سخنرانی کنند. این تنها حرف من نیست شما از دیگران هم بپرسید آیا در این سالها برنامه ای رفتند که این عزیزان در آن سخنران نبوده باشند. خوب حضورشان در برنامه می تواند نشانه احترام به مردم و جامعه دوستی باشد و اتفاقا حضور بدون سخنرانی و تبلیغ بیشتر نشانه مردم دوستی است.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics