تاریخ پست:1395/12/21 22:41
آریابرزن غیبی

آیین سپاس‌داری از فرنشین پیشین هیات‌مدیره‌ی باشگاه اردشیر همتی کرمان و اهدای پیشکش به ورزش‌کاران،  پنجشنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۵ خورشیدی در تالار باشگاه اردشیر همتی کرمان از ساعت ۱۸ برگزار شد.

این آیین با سپاس‌داری از کوشش‌های فرهاد دولت‌زاده، فرنشین هیات‌مدیره‌ی پیشین باشگاه اردشیر همتی همراه بود و هیات‌مدیره‌ی جدید نیز معرفی شدند. فرزاد نیکدین، فردین غیبی و فرخ کشاورزیان هموندان هیات‌مدیره‌ی جدید باشگاه اردشیر همتی کرمان هستند.

در این برنامه همچنین از مقام‌آوارن پیکارهای داخلی دارت و تنیس روی میز باشگاه و مقام‌آوران پیکارهای جام جان‌باختگان، جام بدمینتون شیراز، جام ایراندخت و جام وهمن سپاس‌داری شد.

ماندانا طهمورسی، دبیر انجمن زرتشتیان کرمان نیز از کوشش‌های آقای دولت زاده سپاس‌داری کرد و سپس فردین غیبی، از آرمان‌های پیش روی هیات‌مدیره جدید سخن گفت.

 

فرتور از آریابرزن غیبی است.

1919


تاریخ پست:1395/12/21 22:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2419

دیدگاه هموندان

نام : مهرداد زمان : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ _ ۰۸:۰۵:۲۵

با امید به اینکه اعضای محترم هییت مدیره جدید سالن های باشگاه را به اجاره ندهند و سایر روشهای مناسبتر را به منظور جبران هزینه ها بر گزینند.

نام : سیاوش زمان : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ _ ۱۲:۳۱:۳۹

بهترین گزینه برای مدیریت باشگاه اردشیر همتی انتصاب شده اند، با امید حمایت ازین عزیزان که هر سه از بهترین ها هستند و سابقه انتخاب در هییت مدیره های قبلی بدست مردم را دارند،

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics