تاریخ پست:1395/12/24 13:16
خبرنگار امرداد: فرزانه خسروی

سازمان زیباسازی شهر تهران، در دومین سال رویداد هنری «بهارستان»در روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه در در خانه‌ی هنرمندان روبه‌روی ساختمان اصلی خانه هنرمندان ایران کارگاه دوم بخش تخم مرغ‌های رنگی را برپا کرده است.
افزون بر خانه‌ی هنرمندان، کارگاه تخم مرغ‌های رنگی در خانه پارک ملت از سوی نیایش، پارک دانشجو، محوطه باز بوستان نوروز، میدان مشاهیر و میدان هفت حوض نارمک برگزار شد.
عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: این بخش از رویداد «بهارستان» اگرچه یک بخش فانتزی و دکوراتیو است، اما از سوی هنرمندان حرفه‌ای نقاش، تصویرساز و گرافیست با استقبال خوبی روبرو شد و بیش از ۴ هزار اثر در این بخش به دبیرخانه رسید.
وی یادآوری کرد در این بخش ۲۵۰ هنرمند حرفه‌ای و ۱۰۰ دانشجو در قالب ۲ کارگاه دو روزه در هفت نقطه از شهر تهران و در میان شهروندان به ارایه‌ی اثر خواهند پرداخت و همین کار موجب خواهد شد تا شهروندان بتوانند از نزدیک از روند آفرینش هنری بازدید کنند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، آثار ارائه شده در این کارگاه‌ها نیز در آستانه نوروز در نقاط مختلف مناطق ۲۲ گانه شهر تهران جانمایی می‌شود تا در ایام نوروز جلوه‌ای زیبا به شهر تهران ببخشند.

 

فرتورها از آتنا صمیمی است.

1362

 

 

 

 


تاریخ پست:1395/12/24 13:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1308

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.نظر سنجی

برای گذراندن اوقات فراغت تابستان چه برنامه‌ای دارید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics