تاریخ پست:1396/1/18 23:16
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

پیک‌نیک دانش‌آموزی کلاس‌های دینی زرتشتیان به کوشش سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) و به یاد سفارش‌های ارباب رستم گیو در مجتمع رستم‌باغ تهران‌پارس برگزار شد.

سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) همزمان با آغاز سال ۱۳۹۶ خورشیدی، برنامه‌ی پیک‌نیک دانش‌آموزی کلاس‌های دینی زرتشتیان را با همکاری هیات‌امنای موقوفه‌ی رستم گیو برگزار کرد.

سیاوش بنداریان‌زاده، فرنشین سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) در گفت‌وگو با امرداد درباره‌ی شوند برگزاری این پیک‌نیک گفت: «در زمانی که مجتمع رستم‌باغ از سوی ارباب رستم گیو ساخته شد، به شوند(:دلیل) این‌که در جایی دورافتاده واقع شده بود به سفارش ارباب دانش‌آموزان کلاس‌های دینی را به این مکان می‌آوردند تا این جایگاه به فراموشی سپرده نشود. از همین‌رو سازمان فروهر نیز هر ساله می‌کوشد تا به یاد سفارش ارباب رستم گیو پیک‌نیک دانش‌آموزی کلاس‌های دینی را در مجتمع رستم‌باغ با همکاری هیات‌امنای موقوفه‌ی گیو برگزار کند.»

این برنامه که آدینه، ۱۸ فروردین‌ماه در مجتمع رستم‌باغ برگزار شد با مسابقه‌ی زبان دری، به کوشش هرمز وفاداری همراه بود و در پایان به برگزیدگان از سوی این نیک‌اندیش هازمان زرتشتی پیشکش‌هایی داده شد.

نیایش همگانی، صرف صبحانه و خوراک نیمروزی، بازی و سرگرمی از دیگر برنامه‌های این پیک‌نیک بود که با باشندگی بیش از ۱۵۰ دانش‌آموز زرتشتی برگزار شد.

در زیر فرتور(:عکس)های مژده شهریار از این برنامه را می‌بینید:

فرتور از مژده شهریار است.

0114


تاریخ پست:1396/1/18 23:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3570

دیدگاه هموندان

نام : ساسان زمان : ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۰:۵۱:۰۶

جناب دکتر اختیاری و دکتر خسرویانی مطمینا شما دو نفر بیش از هر کسی در جامعه ما مسوولیت دارید. چرا دست از صرف وقت برای تبلیغات بر نمی دارید و به کارهای جامعه رسیدگی نمی کنید. مانند زمین مرتاض- قصر فیروزه - بهمن- آقای اختیاری در انتخابات گفته بودید زمین مرتاض درست میشه پس چی شد؟؟؟!!! وقتی در پیک نیک دانش آموزان برای تبلیغ حاضر میشید و وقت میگذارید معلومه وضع جامعه این خواهد بود.

نام : دانش اموز زمان : ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۸:۱۹:۰۵

خوش به حالشون.یزدکه فقط تهدیداست نه تشویقی ن انگیزه ای .بدترین روزمو ن شد ه 5 شنبه که کلاس دینی هست .معلمها سختگیرودیکتاتوروبه جای اینکه جذب دین بشیم اقای افرین ومعلمهادارن کاری میکنن که دین گریزبشیم.فقط دستور

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics