تاریخ پست:1396/1/20 12:6
آشنایی با نامزد زرتشتی انتخابات شورای شهر کرمان

فرشید بختیاری در پی ساماندهی مسایل مالی شهر کرمان

خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

فرشید بختیاریفرشید بختیاری، یکی از زرتشتیان شهر کرمان است که با توجه به تخصص خود در مسایل مدیریتی و مالی نسبت، برای نامزدی در انتخابات شورای شهر کرمان نام‌نویسی کرده است.

فرشید بختیاری دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت مالی است. وی پیشینه‌ی تدریس در دانشگاه، حسابرسی و مشاوره‌ی مالی را دارد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار امرداد در پاسخ به این‌که مشکلات شهر کرمان را در چه می‌بیند گفت: «مشکلات زیادی وجود دارد، اما آن چیزی که در تخصص من است عدم هماهنگی میان درآمد و هزینه‌های انجام‌شده توسط شهرداری کرمان و عدم وجود بودجه‌بندی مناسب و اولویت‌بندی هزینه‌ها است.»

او همچنین درباره‌ی شوندهای(:دلایل) تصمیم خود برای نامزد شدن در انتخابات شورای شهر کرمان گفت:«احساس مسولیت در برابر مشکلات کنونی در شهر و شهرداری و همچنین یاری رساندن به هازمان(:جامعه) زرتشتیان کرمان از انگیزه‌های من برای نامزد شدن در این انتخابات بود. چون واقعا حضور یک فرد زرتشتی در شورای شهر کرمان می‌تواند نکته‌ی مثبتی برای هازمان خوش‌نام زرتشتیان باشد.»

پرسش بعدی ما از بخیتاری این بود که چگونه می‌توانید از تخصص خود شورای شهر بهره ببرید؟ «همان‌گونه که گفتم تخصص من در بودجه‌بندی و مدیریت هزینه‌هاست. اکنون با توجه به مشکلات شهری وجود شخصی با تخصص مالی در شورای شهر لازم است.»

وی پیشینه‌ی کارهای اجتماعی خود را این‌گونه برشمرد: «از کنش(:فعالیت)های اجتماعی من در هازمان زرتشتیان کرمان؛ برگزاری تورهای زیارتی پیرسبز و پیرنارکی با کمترین هزینه و بیشترین امکانات از سال ۸۸ تا کنون، هموندی دو دوره‌ی هیات نظارت انتخابات مجلس و انجمن زرتشتیان کرمان، مسوول امور مالی گهنبار شاه‌عباسی در درِمهر دولت‌خانه‌ی کرمان که به جرات می‌توان گفت یکی از بزرگ‌ترین گردهم‌آیی‌های زرتشتیان ایران است. همچنین پیشینه‌ی مشاوره‌ی مالی و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های خصوصی را نیز دارم.»

فرشید بختیاری سخنان خود را این‌گونه به پایان رساند: «برای موفقیت در انتخابات امید من به همه‌ی همکیشان کرمانی است. هر فرد زرتشتی، یک ستاد تبلیغاتی است. راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.»


تاریخ پست:1396/1/20 12:6 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2909

دیدگاه هموندان

نام : فرخ ایزدی زمان : ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ _ ۲۳:۰۰:۲۹

درود با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و تمامی کاندیدهای زرتشتی و امیدوارم همکیشان کرمانی از کاندیدهای همکیش حمایت کنند

نام : گشتاسبی زمان : ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۰:۳۸:۱۰

فرشید جان موفق و پیروز باشی.

نام : همکیش کرمانی زمان : ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۲:۲۸:۴۶

همکیشان همت کنند اطلاع رسانی شود و یک زرتشتی با تجربه و پاک نهاد مشکلات شهر را کار کند.

نام : معین زمان : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۸:۵۵:۳۳

درود به شما موفق و پیروز باشید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics