تاریخ پست:1396/1/26 12:46
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

گروه نمایش «موش تا موش» به خجستگی جشن اردیبهشتگان، برای تماشاگران زرتشتی تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

این نمایش که یکی از پربیننده‌ترین اجراهای شانزدهمین جشنواره‌ی جهانی نمایش عروسکی «تهران مبارک» بوده است، اثری شاد و موزیکال است که داستان دلدادگی دو موش را با زبانی آهنگین و زیبا بازگو می‌کند.

«رامین کهن» در جایگاه کارگردان و آهنگساز این اثر را و هنرمندان برجسته‌ای همچون «هنگامه مفید» و «مرضیه برومند» در جایگاه صداپیشگان افتخاری در این نمایش حضور دارند.

شایان گفتن است که چکامه‌ها(:اشعار) و ترانه‌های این نمایش از سوی «نسرین خنجری»، هنرمند زرتشتی سروده شده است و بدین‌روی، گروه نمایشی «موش تا موش» این امکان ویژه را فراهم آورده تا تماشاگران زرتشتی بتوانند به خجستگی جشن اردیبهشتگان امسال، در روزهای سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه (یکشنبه تا چهارشنبه) با برخورداری از تخفیف ویژه به تماشای این نمایش بنشینند.

نمایش خانوادگی «موش تا موش» در تالار هنر (خیابان مفتح، پایین‌تر از میدان هفتم تیر، خیابان ورزنده) هرشب به جز شنبه‌ها، ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود. بهای بلیت این نمایش ۱۵ هزار تومان است که زرتشتیان می‌توانند هنگام خرید از گیشه در روزهای سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه، با اعلام زرتشتی بودن از تخفیف ویژه‌ی آن برخوردار شوند و شبی شاد و خاطره‌انگیز را برای خانواده و کودکان خود رقم بزنند.

 

1362


تاریخ پست:1396/1/26 12:46 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1956

دیدگاه هموندان

نام : سحر زمان : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۸:۳۰:۰۵

واقعاا یکی از بهترین نمایش هاای کودک است به تمام خانواده هاایی که کودک دارندد توصیه میکنم این فرصت از دست ندهند من و پسرم کلی از تماشا لذت بردیم

نام : همکیش زمان : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۲:۲۱:۳۸

نمیدونم این نمایش برای کودک دو ساله هم جذابیت داره یا نه

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics