تاریخ پست:1396/1/30 11:24
خبرنگار امرداد: فرشته جمشیدی

نمایشگاه عکس با عنوان «شب‌های ایران»، برگزده‌هایی از آثار مرتضی مرادلی از روز آدینه یکم اردیبهشت ماه به مدت یک هفته  در نگارخانه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برپا می‌شود و آیین گشایش آن از ساعت 16 تا 19 خواهد بود.
به گزاش روابط عمومی مجموعه سعدآباد در این نمایشگاه مجموعه عکس‌هایی را می‌بنیم که از ترکیب بناها و آثار تاریخی ایران و چشم‌اندازهای طبیعت به همراه مناظری از آسمان شب ایران پدید آمده است و آنچه در آسمان‌ها با چشم نادیدنی است و آن بخش از زیبای‌های زمینی که در شب‌های ایران پنهان مانده است ازسوی هنرمند درهم آمیخته شده و زیبایی‌های نهفته در جهان هستی و در گوشه گوشه ایران در این آثار به تصویر کشیده شده است.
در تصاویر این نمایشگاه از تکنیک‌های عکاسی طولانی مدت ، تک فریم ، پاناراما و  نورپردازی‌های ویژه در سبک عکاسی شب بهره برده شده است.
مرتضی مرادلی، زاده‌ی 1357 ، دانش‌آموخته‌ی معماری  است و عکاسی را در دانشکده هنرهای زیبای  تهران فراگرفته است.
وی هموند(:عضو) انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان ایران، فدراسیون  بین المللی هنر عکاسی فیاپ بوده و انتشار و چاپ عکس در نشدیه‌های گوناگون مانند؛  مجله آسمان شب، مجله سفر و  مجله  سرزمین من (همشهری)؛ چاپ نوشتار عکاسی و تکنیک‌های عکاسی شب در مجله آسمان شب، مجله سفر، مجله نجوم و مجله هنر عکاسی را در کارنامه خود دارد.
دوست‌داران برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از یکم اردیبهشت ماه بمدت یک هفته از ساعت 10 تا 18 به  نگارخانه و مرکز هنری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، در میدان دربند، بروند.


تاریخ پست:1396/1/30 11:24 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :904

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.نظر سنجی

برای گذراندن اوقات فراغت تابستان چه برنامه‌ای دارید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics