تاریخ پست:1396/2/30 21:19
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

شادباش اسفندیار اختیاری به حسن روحانیاسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس، گزینش دوباره‌ی دکتر حسن روحانی را به رییس‌جمهوری ایران شادباش گفت. متن کامل این پیام را در دنباله می‌خوانید:

به نام دانای بزرگ هستی بخش

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهور منتخب و محبوب ایران

با درود فراوان

انتخاب پرشور جناب‌عالی را به عنوان ریاست قوه مجریه، به شما و تمام ایرانیان شادباش گفته، آرزو می‌کنم که بیش از پیش در راه سربلندی کشور، پیروز باشید.

بدیهی است این انتخاب با حضور گرم و دلسوزانه‌ی همه‌ی اقوام، نژادها و ادیان، پدید آمده و امید است در ۴ سال پیش رو، همه‌ی ایرانیان، بدون هیچ‌گونه تفاوتی، در پیشرفت ایران اهورایی مشارکت داده شوند تا شاهد درخشیدن بیشتر این سرزمین پرگهر باشیم.

دکتر اسفندیار اختیاری

نماینده ایرانیان زرتشتی


تاریخ پست:1396/2/30 21:19 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1820

دیدگاه هموندان

نام : مهران سپهری زمان : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۲۳:۰۳:۲۰

همانطور که از شادباش امرداد و پیام نماینده ایرانیان زرتشتی بر می آید زرتشتیان بسیار شادمانند که آقای دکتر روحانی بار دیگر به ریاست جمهوری انتخاب شده و به راه خود ادامه خواهد داد. در رقابت انتخاباتی هفته های گذشته، ایرانیان زرتشتی تمام قد از برنامه های دولت و شخص دکتر روحانی پشتیبانی و بی دریغ همراهی کردند و رای دادند. بدون شک زرتشتیان علی رغم تعداد محدود در این پیروزی سهیم و سرافراز هستند. در مقابل جامعه زرتشتی از رییس جمهور منتخب انتظاراتی دارد که امیدواریم در الویت دستور کار دولت قرار گیرد. از جمله پرداخت بودجه مصوب دولت برای اقلیت های دینی، افزایش اختیارات و آزادی های داخلی جامعه، اجرای منشور حقوق شهروندی، کمک به ارگان ها و رسانه های ایرانیان غیرمسلمان، و انتصاب دستیار ویژه ای که بطور ویژه به ایرانیان غیر مسلمان (فراتر از حرف و سخنرانی) یاری و مساعدت داشته باشد.

نام : گلناز زمان : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ _ ۱۴:۲۵:۱۶

خداراشکر که اقای روحانی برای دومین بار رییس جمهور شدند همه خوشحالند 445

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics