تاریخ پست:1396/3/1 12:47
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

بیانیه سپنتا نیکنام

سپنتا نیکنام، نامزد انتخابات پنجمین دوره‌ی شورای شهر یزد پس از به دست آوردن ۲۱۷۱۷ رای مردم یزد و راه یافتن دوباره به شورای یزد بیانیه‌ای را منتشر کرد. نیکنام هموند زرتشتی شورای شهر یزد در دوره‌ی چهارم نیز است که بیانیه‌ی وی را در زیر می‌خوانید:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست / در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست
در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست / در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

به خود می‌ بالم در سرزمینی زندگی می کنم که مردمانش از دریچه مهربانی و احترام به یکدیگر می نگرند و سخاوت و انسان دوستی را بدون مرزبندیِ قومیت, نژاد و مذهب پاس می دارند.
درود بر شما مردم فرهیخته یزد که بار دیگر فرصت خدمتی 4 ساله را به من اعطا نمودید و مرا مفتخر به نشان محبت و اعتماد خود ساختید. با چشم خطاپوش بر عملکرد 4 ساله ام نگریستید و بر استواری ایمان و صداقتم برای ساختن شهری در خور مردم یزد مهر تایید نهادید.
بی شک رای قاطع شما انگیزه و عزمی مضاعف به من خواهد بخشید تا پاسدار حقوق هم دیارانم در شورای شهر پنجم باشم و همتی صدچندان بکار بندم تا در سایه همکاری دیگر منتخبین, مسئولین استان و خصوصا حمایت و همراهی شما یزد را به شهری دلنشین, زیبا و پرآوازه بدل سازم.
آنچه که افتخار اعتماد و رای سبزتان را برایم دو چندان می کند اهتمام اینجانب به نداشتن تبلیغات محیطی در سطح یزد بواسطه توجه به پاکیزگی شهر و حفظ محیط زیست است. از آنجاییکه برای هر تغییر باید ابتدا از خود شروع کرد, بر آن شدم تا از فرصت شبکه های مجازی با مردم شهرم سخن بگویم و از تهدید سیما و منظر و درختان شهر بپرهیزم و خدای را سپاس که در این راه از حمایت شما برخوردار شدم.
برخود لازم میدانم مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک حامیان و سروران عزیزی که در این مدت به هر صورتی بنده را در مسیر مردم سالاری و خدمت به شهر یزد به عنوان کاندیدا یاری نمودند و با دستان پر مهرشان نام مرا بر. 21717 برگ رای نوشتند تا با آرایی بیشتر از سال 92 به شورای شهر قدم بگذارم ، صمیمانه اعلام نموده و یادآور میشوم به نمایندگی از تمامی ساکنین شهر یزد برای آبادانی و سرافرازی شهرم تلاش خواهم کرد.
سپنتا نیکنام


تاریخ پست:1396/3/1 12:47 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2906

دیدگاه هموندان

نام : فرامرز بختیاری زمان : ۱ خرداد ۱۳۹۶ _ ۱۹:۴۲:۳۴

با درود بیور به سپنتا نیکنام که با پیامی در کمال احترام و فروتنی به هم میهنان گرامی ساکن در یزد و زرتشتیان و دوستارانش ، صلح و دوستی و نشاط و آرامشی را که از خواسته ها و باورهای زرتشتیان هست را به خوبی بیان نمود. و منش و بزرگواری خود را نیز به اثبات رساند. امیدوارم آن خود بزرگ بینان که شهروندان را دسته بندی میکنند و با قانون گریزی در پی رسیدن به آرمان های به اصطلاح شرعی خود هستند ، راه به جایی نبرند. و همواره همچون چندی پیش اهورامزدای بی همتا یار و یاورمان باشد. پیروز و پایدار و تندرست و شاد باشید. فرامرز بختیاری

نام : ماوندادی زمان : ۲ خرداد ۱۳۹۶ _ ۰۷:۴۸:۰۲

درود. شاد باش به شما امیدوارم که همچون سال های گذشته بتوانید برای جامعه یزد فعالیت کنید و نام زرتشتی رو سر بلند

نام : پریچهر زمان : ۲ خرداد ۱۳۹۶ _ ۱۴:۲۳:۵۳

خوشحالم که دوباره سرافرازمان کردی امیدوارم موفق باشی ومردم بتوانند قدر شناس زحمات شما باشند

نام : سهراب اختری زمان : ۲ خرداد ۱۳۹۶ _ ۲۳:۲۰:۴۸

با درود، شاد باش و خسته نباشید خدمت جناب آقای مهندس سپنتا نیکنام که بار دیگر با آرای بیشتر به هماوندی انجمن شهر و روستا در شهرستان یزد بر گزیده شدید و باعث افتخار زرتشتیان شدید. امید وارم در راه خدمت به همشهریان و همکیشان یزدی با کمک استاندار، فرماندار، پیش نماز، شهردار و سایر همکارانتان در شورای شهر یزد و رؤسای انجمنهای زرتشتی استان یزد و سایر نهاد ها، ادارات و ارگانهای شهرستان بتوانید موفق و سربلند باشید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics