تاریخ پست:1396/3/22 15:41
از دهم تیرماه آغاز خواهد شد

نام‌نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان

خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

نام‌نویسی در یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان از دهم تیرماه آغاز خواهد شد.

یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان در پِرت استرالیا و از 11 تا 14 خوردادماه 1397 خورشیدی برگزار خواهد شد.

بناست در روز سوم این کنگره به برترین‌های بخش‌هایی همچون هنر، طراحی، ادبیات، فرهنگ، علم، تکنولوژی، مهندسی، پزشکی و ... پیشکش‌هایی داده می‌شود و می‌بایست نامزدهای این بخش برای گرفتن پیشکش در این تارنما، اعلام آمادگی کنند.

نام‌نویسی در این کنگره از ۱ جولای ۲۰۱۷ میلادی برابر با دهم تیرماه ۱۳۹۶آغاز خواهد شد و ثبت‌نام زودهنگام آن تا هشتم مهرماه پایان می‌یابد. ثبت‌نام‌های عادی و دیرهنگام کنگره بنابر اعلام تارنمای کنگره تا نهم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

شعار این کنگره (Together Towards Tomorrow)، «همه با هم به سوی فردا» است. توانمندسازی بانوان، سخنرانی‌های دینی، همسران مردان بزرگ، ارایه‌های ویدیویی، چکیده‌ی داستان، نشست‌های تجارت، دانشمندان زرتشتی، مسائل جهانی زرتشتیان، زرتشتیان و پزشکی، انجمن‌های دینی، تورهای گشت، جشن‌های دینی و ... از بخش‌های گوناگون این کنگره خواهد بود.

 بنابر اعلام تارنمای این کنگره از آن‌جا که کنگره زمان کافی برای گفت‌وگو را نخواهد داشت، از هم‌اکنون دوست‌داران می‌توانند به بخش بحث و گفت‌وگو در تارنما بروند، در آن‌جا به گفت‌وگو بپردازند و ایده‌های خود را بیان کنند.

دوست‌داران می‌توانند برای آگاهی‌های بیشتر با شماره‌ی 2400 9221 8 61+ تماس بگیرند یا از یارانامه‌ی info@11wzcperth.com.au یا تارنمای www.11wzcperth.com.au  بهره بگیرند.

گفتنی است کنگره جهانی زرتشتیان از سال 1338 خورشیدی تاکنون برگزار می‌شود و نسرین خنجری، جوان هنرمند زرتشتی نیز از دعوت‌شدگان به این کنگره است.

آگاهی‌های بیشتر پیرامون چگونگی نام‌نویسی در این کنگره در ویژه‌نامه‌ی زرتشتیان به چاپ می‌رسد.


تاریخ پست:1396/3/22 15:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2937

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ _ ۱۲:۴۷:۱۴

با درود اگر امکان داره بگید برای ثبت نام کنگره کجا باید یریم ثبت نام کنیم و چه مدارکهایی برای ثبت نام لازم است؟

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics