تاریخ پست:1396/4/29 14:49
گزارش مجمع سازمان جوانان زرتشتی؛

بازرسان جدید سازمان فروهر گزینش شدند

خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

نوبت دوم مجمع همگانی سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) با رای‌گیری برای گزینش بازرسان جدید این سازمان همراه بود.

جمشید هرمزدیاری با ۵۲ رای، مهرتاش مهروزیاد زردشتی با ۵۰ رای و قباد رادمند با ۳۷ رای به عنوان بازرسان جدید سازمان فروهر در سال مالی پیش رو برگزیده شدند. همچنین دولت جمشیدی و بیژن نوشیروانی در جایگاه بازرسان جانشین گزینش شدند.

در بخش دیگری از مجمع سیاوش بنداریان‌زاده، فرنشین سازمان فروهر، گزارش کارکرد هیات‌مدیره را ارایه کرد. همچنین پیمان غیبی، خزانه‌دار، تراز و بیلان این سازمان در سال مالی گذشته را گزارش داد. این دو مورد به تصویب مجمع رسید.

این مجمع پسین چهارشنبه، ۲۸ تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی در محل سازمان فروهر با باشندگی ۶۵ تن از هموندان این سازمان برگزار شد. 

گات‌هاخوانی موبد پریا ماوندی

هیات گرداننده‌ی مجمع

سیاوش بنداریان‌زاده، فرنشین سازمان فروهر

پرویز اهورایی بازرس سازمان فروهر

پیمان غیبی، خزانه دار سازمان فروهر

نامزدهای انتخابات بازرسان از راست: مهرتاش مهروزیاد، جمشید هرمزدیاری، قباد رادمند، ،دولت جمشیدی، بیژن نوشیروانی

فرتور از همایون مهرزاد است.

1393


تاریخ پست:1396/4/29 14:49 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2992

دیدگاه هموندان

نام : افشین نامدار زمان : ۲۹ تیر ۱۳۹۶ _ ۲۰:۵۰:۱۰

درود. همین که روی ماه گوهر عزیز را میبینم بسیار شاد و خشنودم و نشان می دهد که سازمان زنده است. الهی که سد و بیست سال زنده باشی و سایه ات از سر سازمان کم نشود.

نام : ... زمان : ۲۹ تیر ۱۳۹۶ _ ۲۰:۵۰:۵۶

اسمش سازمان جوانان زرتشتی هستش ولی یه بازرس جوون نداره

نام : همكيش زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۱:۵۶:۱۲

باز هم اشخاص و بازرسای تکراری! چرا واقعا هیچ کس رغبت نداره نامزد بشه برای بازرس در سازمان فروهر و سرجلسه مجمع با خواهش و تمنای زیاد برای بازرسی از باشندگان دعوت میشود؟ آقای نوشیروانی با این همه فعالیت و پشتکارو کارهای اجتماعی فراوان فقط 10 تا رای! تا سیستم قومی قبیله ای در این سازمان و دیگر ارگان ها وجود دارد، فقط عده ای خاص پا به این نهاد خواهند گذاشت.

نام : ولي دانش آموز زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۸:۴۸:۰۰

برای سال تحصیلی جدید و پیش رو سازمان قصد دارد کلاس های دینی رو پنج شنبه ها برگزار نماید همانند کلاس های دینی هرمزآرش. فرزندان من در مدرسه تیزهوشان درس میخوانند و 5 شنبه ها تا 7 پسین برایشان کلاس میزارن و با اینکه خونمون نزدیک تهرانپارس است و از سازمان دور است ولی جمعه ها به هرگونه فرزندانمان را می آوردیم به سازمان و هرمز آرش نمی توانستند بروند، چند نفر دیگه هم میشناسم که اونا هم اینطوری هستن، حال چگونه می شود و ما چکار باید انجام بدیم؟ سازمان که به عنوان متولی کلاس های دینی تهران بهش مسیولیت داده شده بایستی تمام شرایطو دانش آموزان رو بسنجه نه چون تعداد دانش آموزان هرمزآرش زیاد شده پس ما هم روز و زمان کلاس هارو تغییر میدیم و به بقیه هم بگن مشکل خودتونه. پارسال هم وسط سال تحصیلی مسیولان کلاس دینی سازمان، روزها رو از جمعه به 5 شنبه تغییر دادن که واقعا عجیب بود و تا حالا ندیده بودیم که وسط سال تحصیلی روزها و ساعت کلاس ها رو تغییر بدن و نتوانستیم شرکت کنیم. بازرسان لطفا مسیله رو پیگیری نمایند و راه حل درست ارایه نمایند تا هیچ کس متضرر نشود. سپاس

نام : آموزگار ديني زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۶ _ ۲۲:۲۳:۴۲

با توجه به واریز بودجه وزارت کشور در چند ماه اخیر به حساب سازمان و بازگشت رییس سازمان از سفرخارجه، چرا حقوق آموزگاران دینی سازمان فروهر و هرمزآرش همچنان پرداخت نشده است و نمیشود! و همچنین چرا تاکنون مبلغ های خیراندیشی همکیشان برای برگزاری گهنبار کوشک امسال هنوز به دست کمیسیون برگزارکننده گهنبار نرسیده است؟؟ هیچ کس این مسایل را در مجمع جرات نکرد مطرح نماید که مسیولان پاسخگو باشند یا مثل همیشه صلاح نبوده مطرح بشه!

نام : ورزشكار زرتشتي زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۰۷:۱۱:۴۷

چطور باشگاه ورزشی به این بزرگی و با این امکانات در سال فقط حدود 5 میلیون تومان درآمد دارد و در بیلان های گذشته سالیانه گهگاه این مبلغ رو دیدیم، در صورتی که باشگاه های ورزشی مشابه باشگاه وصال ماهانه حدود 100 میلیون تومان اجاره و درآمدشان است که می تواند برای کل هزینه های سازمان، کوشک، انتشارات و ... کافی باشد. حتی اگر باتوجه به مدت زمان استفاده تیم های ورزشی زرتشتیان و سوبسید به آنها و همچنین زمان تمرین تیم های وابسته به خود باشگاه فروهر را از درآمدهای باشگاه کم کنیم و ماهانه 1/4 کل مبلغ درآمد را هم درنظر بگیریم، بازم بایستی به طور متوسط ماهیانه 25 میلیون تومان درآمد باشگاه فروهـر باشد که پس از کسر مبالغ برق، آب، گاز، شهرداری و ... بایستی سود خالص ماهیانه حدود 10 تا 15 میلیون تومان داشته باشد که در سال میشود 120 تا 180 میلیون تومان، که اگر چنین درآمدی نداشته باشد باید مدیریت آن را به فکر روش های نوین اقتصادی و درآمدزایی انداخت و شیوه های قراردادهای ورزشی، بهره وری و مدیریت باشگاه را برایشان یادآوری و بازگو نمود. شایدم عدم شفاف سازی به خاطره اداره مالیات است ولی پس این مبالغ درآمدی کجا خرج میشود؟ با نظارت کی و چگونه؟ آیا باشگاه که وابسته و متعلق به سازمان فروهر است، اعضای هییت مدیره سازمان در جریان ریز درآمدها هستند؟

نام : همکیش زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۵۶:۲۴

با تبریک به بازرسان منتخب و آرزوی موفقیت برای این عزیزان.

نام : عضو سازمان زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۰:۴۱

چرا اینقدر جمعیت مجمع کم بوده؟ نماینده وزارت کشور چرا تشریف نداشتند؟ در سازمان فروهر سابقه نداشته جمعیت مجمع دوم رو 60 نفر باشه! اطلاع رسانی خوب نبوده؟ یا دلخوری و نارضایتی در میان بوده؟ یا عملکرد هییت مدیره ضعیف بوده؟ یا کلا صلاح در این بوده؟

نام : نوشیروانی زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۳:۳۰

چه جالب باز هم همه تکراری

نام : همکیش زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۱:۳۲:۱۷

اتفاقا این یک مزیت سازمان است که بازرسان باتجربه را در کنار جوانان جذب خود نگه داشته است. سازمان داراییهای بسیار بالایی دارد و در این صورت می توان به ساختار جوان آن مطمین تکیه کرد

نام : متاسف زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۱:۴۷:۰۶

واقعا شرم اور است. تمام ارگانهایمان به نوعی آشفته حالند. وصال و این میزان درآمد را که باور میکند؟ به تیم های زرتشتی بدهید 10 برابر این درآمد دارید حال آنکه سانسها کلا در اختیار تیمهای بیرون است ، خجالت نمیکشید؟ پول معلمها را بعد از یکسال تحصیلی هنوز ندادید؟ واقعا این چندرغاز مبلغی است که دست دست میکنید؟ حداقل قدر محبتشان را با پرداخت به موقع بدانید. هردوره بدتر از دوره ی قبل

نام : پاسخ به عضو سازمان زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۲:۳۴:۴۹

عضو گرامی سازمان، دلیل کم بودن اعضای مجمع باشنده نبودن بزرگوارانی همچون شما بوده! اندکی به درون گود گام برداریم...

نام : عضو قديم گروه كر فروهر زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۲۲:۵۰:۱۱

بی تفاوتی مسیولان هییت مدیره سازمان در انتخاب رهبر جدید گروه و عدم استفاده از تجربه پیشکسوتان و مشورت با بنیان گذاران گروه کر فروهر، و عدم پرداخت هزینه های سنگین رهبر گروه، باعث دلخوری اعضای گروه کر سازمان و در نهایت روی آوردن آنها به سوی مسیولان کانون دانشجویان برای در اختیار گذاشتن سالن تمرینات، پیانو، و دیگر امکانات و در آخر هم جذب افراد به سود گروه کر کانون شد. آیا تاکنون دیده بودید که بعد از 8 سال فعالیت بی وقفه هنری و کسب افتخارآفرینی های گوناگون در جشنواره های بین المللی موسیقی فجر و زرتشتیان، و همایش های ملی بزرگ زرتشتیان و اقلیت ها، با اعضاء و پیشکسوتان تنها گروه کر فعال زرتشتیان، مسیولان ارگان ذینفع به اینگونه رفتار نمایند و آنها را حمایت ننمایند؟! آیا دیدید که چطور ارگان های دیگر از این آب گل آلود ماهی گرفتند و چطور بی هیچ زحمتی گروهو به اسم خودشون درآوردند و یهو فراخوان راه اندازی مجدد گروه کر دادند و حال مشغول فیلم برداری و مستندسازی هم شده اند! ببینید مسیولان ارگان ها، چطور شتابان به سوی اشا و راستی در حرکتند! آیا زمان راه اندازی گروه کر فروهر، بنیان گذاران گروه کر سازمان هم به شیوه مسیولان کانون عمل نمودند و ره چند ساله رو یک شبه پیمودند و با تفرقه انگیزی حکومت را بدست گرفتند؟! یا گروه رو از صفره صفر و با سلفژ اعضای جدید گروه را پایه گذاری نمودند و به پیش بردند تا پس از 3 سال تازه به ثمر نشست!

نام : دلسوز زمان : ۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۹:۰۷

خواهشمندیم بازرسان همیشگی سازمان موارد زیر را به جد از اعضاء هییت مدیره پیگیری نمایند: 1- پیگیری وضعیت باشگاه ورزشی فروهر و دیوارکشی آن توسط بنیاد و اینکه به جامعه برای بازپس گیری آن فراخوان زده شود تا اگر خیراندیش یا نیک اندیشانی هستند که می توانند یا تمایل دارند تا مابقی زمین را از بنیاد بخرند و به جامعه برگردانند، اطلاع رسانی شود تا در آینده نگویند اگر میدانستیم میخردیمش، اگر گفته بودید حتما جامعه کمک میکرد./ 2- پیگیری وضع انتشارات با وجود استعفاء نمودن مدیر مسیول زحمتکش و باسابقه درخشان آن، و پیگیری دلیل استعفاء ایشان و شنیدن صحبت های ایشان و وضعیت کتاب های در حال نشر و سر و سامان دادن به انبار کتاب های انباشت شده انتشارات./ 3- پیگیری سالن و استخر کوشک ورجاوند برای آماده سازی طرح توجیه اقتصادی و راه اندازی و بهره برداری آن برای جامعه زرتشتی و در صورت نداشتن توجیه اقتصادی، پرنمودن آن و استفاده از سوله آن به عنوان سالن اجتماعات و فروش تاسیسات آن و واریز آن به بودجه خالی سازمان.

نام : عضو حاضر در مجمع زمان : ۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۶:۰۴:۰۲

والا بنده که در مجمع حضور داشتم و بارها تعداد رو شمردم و به زور هم به 50 نمیرسید، احتمالا بعضی از اقوام به صورت غیابی و فقط با ارایه کارت عضویت توسط دیگران رای دادند. تعداد در عکس ها هم مشخص است، میتوانید بشمارید. بعد میگن چرا مجمع نمی آیید؟! موفق و پیروز باشید.

نام : بهنام زمان : ۲ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۳:۲۵:۴۵

1-مجله فروهر=امرداد 2-باشگاه فروهر = باشگاه جوانان زرتشتی یزد=باشگاه همتی کرمان 3-کوشک ورجاوند = مارکارتهرانپارس = .... 4-انتشارات فروهر چرا در بعضی از جاها مدیریت درستی داریم ولی در برخی از جاها چشمهایمان را بستیم.سایت محترم امرداد لطفا بعنوان چشم جامعه همانطور که بصورت خیلی عالی عملکرد انجمن زرتشتیان را پوشش خبری می دهید لطفا بعنوان یک بیدار باش برای سایر ثروتهای جامعه از نحوه مدیریت بر موارد بالا که بعنوان ثروتی بزرگ در اختیار سازمان فروهرمی باشد یک گزارش تحلیلی تهیه فرمایید. یادتان نرود با نقد درست و راهکار های کارشناسی می توانیم در آینده به جامعه خود کمک کنیم. بنظر من شناسایی نقاط کور جامعه و جلوگیری از خواب این سرمایه ها می تواند بزرگترین سرمایه گذاری برای آینده جامعه باشد.

نام : دوست بهداد زمان : ۳ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۹:۰۴:۰۰

خیلی نظرها طیف گسترده ای را در بر داشت ولی جالب هست که همه انتقادها یک ریشه تخریبی دارد و از همه مهمتر که ادین نا بسامانی هایی که بیان میشود تماما ریشه در هیات مدیره قبل و باند ۴ نفره ان به سرپرستی دوست فرهیخته من دارد انها که در کمال ناراستی اقداماتی را برای مطرح کردن خود به قیمت بی اعتبار کردن افراد دیگر انجام دادن و حال که سازمان دارد با خرد جمعی اداره می شود باز ان دوست گرام به همراه دیگر هم فکرانش شروع به فرافکنی نموده اند باشد که جامعه بشناسد تخریب کاران را

نام : همکیش زمان : ۳ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۱:۱۲:۰۲

مشکل ما همکیشان منطقه ای مطالبه کردن حقوق است.هرجا به نام زرتشتیان منصبی داده می شود و درآمدی عمومی حاصل می شود در هر نقطه ایران باید از اشخاصی که مسیولیت هدایت به سمت منفعت گرایی را پذیرفته اند گزارش دقیق کار و گزارش دقیق مالی کرده و ار خود جامعه حسابرس و بازرس آزاد به حساب ها و کتاب ها رسیدگی کند.بنابراین یزد و تهران و دهها موسسه و بنیاد ما باید مورد توجه تمام همکیشان باشد.نگویبم فلان شهر به ما چه.بارها از انجمن یزد خواسته ایم گزارش مالی خود را ارایه دهد با حمله تخریب گر خوانده و طفره رفته اند.اموال خروجی از هر منبع اقتصادی متعلق به تمامی زرتشتیان است.حتی خارج نشینان.مهم اینکه همکیشان از رخوت خارج شوند.محکم ایستاده و از حق خود دفاع کنند و اینکه فرصت ها و عمرشان را مدیریت های متکی بر توهم برباد داده و سرمایه هایشان را به فنا بیمناک شوند.اینکه حرف و حدیثی باشد چون مردم صاحبان اصلی اموالند این مدیران و مسیولانند که باید سریع رفع شبهه کنند و اینکه از سر عدم شفافیت این حرفها را افترا و گاها از بی سوادی حقوقی مساله را حیثیتی بخوانند نشانه اوضاع مغشوش مالی است.پس جمع شوید و متفکران و سخنگویان جامعه جلسات عمومی تشکیل دهید و با اراده در پی هدایت اموال عمومی به سوی سوداوری شوید و مدیرانی پاسخگو برگزینید که فرار و شانتاژ و سکوت بلد نباشند و هرگاه احدی پاسخی طلب کرد وگزارشی طلب کرد نخست اولویتش مردم باشند.اینگونه جامعه متحول می شود.

نام : خرد جمعي سازماني زمان : ۴ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۶:۳۷:۰۱

اینکه چند نفر بگن این کارو باید انجام بدید و بقیه همه بگن چشم، یا چند نفر خاص بگن فلانی بد است و فلانی خوب است و باز بقیه بگن هر چی شما بگید، یا اینکه یه عده تصمیم بگیرن و دیگران فقط انجام دهند، خرد جمعی ویژه سازمانی است که در آن، قضاوت؛ بدون شنیدن حرف های طرف مقابل، عادت شده است! در این نوع از شیوه خردجمعی باید سعی کنی خیلی گوش به حرف کن باشی تا از لیست خردجمعی و خوبهای سازمانی حذف نشوی! جمعیت بسیار کم مجمع، نشان از عملکرد بی نظیر سازندگان سازمان است.

نام : معلم ديني سازمان زمان : ۴ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۹:۲۰:۲۹

با سپاس از مسیولان کلاس دینی سازمان، بالاخره حقوق آموزگاران دینی سازمان پس از چندین ماه از اتمام کلاس ها و پایان سال تحصیلی، دیروز به صورت یکجا و در یک قسط به حساب آنها واریز شد. اما مبلغ آن نسبت به سال پیش زیاد که نشده بود هیچ، بلکه برای بعضی آموزگاران همچون بنده، کمتر از مبلغ واریزی سال پیش هم بوده است. که باید از مسیولان پرسید آیا وجه های واریزی پس از یکسال به صورت سلیقه ای کم و زیاد شده یا براساس خرد منطقی و یا خرد جمعی سازمانی بوده است؟ البته مبلغ حق الزحمه اونهم برای کلاس دینی اصلا مهم نبوده و نیست که میتوان آن راهم در صورت نیازخزانه همانند بعضی از آموزگاران و همکاران نیک اندیش به حساب بانکی سازمان عودت داد، اما مسیله مهم احترام به شعور آموزگاران و پرسنل همراه زحمتکش است که هر سال بی هیچ چشم داشتی با شروع سال تحصیلی هر هفته از تعطیلات صبح آدینه خود می زنند تا قدمی خیر برای جامعه خوشنام خود بردارند.

نام : سرپرست تيم زمان : ۵ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۸:۳۷

ما چندین بار درخواست و نامه دادیم به مسیولان باشگاه فروهر که از سالن باشگاه برای تمرین تیم های زرتشتی برای آماده شدن برای مسابقات استفاده نماییم، و حتی حاضر شدیم بودجه آن هم پرداخت نماییم، هی ما رو پاس کاری کردند از این شخص به اون شخص، و در آخر به ما گفتند اصلا ساعت و جای خالی نداریم. بعد که پیگیری زیاد نمودیم، فهمیدیم باشگاه از شنبه تا پنجشنبه و تنها از ساعت 5 تا 8 پسین درش باز است و در ساعات دیگر درش بسته است. به نظر میرسد نیت دهشمندان برای ساختن این باشگاه ورزشی، استفاده بهینه از آن برای تیم های ورزشی زرتشتیان و درآمدزایی بوده است. شایسته است این باشگاه از 6 صبح تا 12 شب به ویژه در تابستان یکسره باز باشد و درآمدزایی کند نه فقط 3 ساعت خاص در روز.

نام : سازماني زمان : ۶ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۴:۱۲

اینکه میگن حقوق آموزگاران دینی رو دیر پرداخت نمودید چون رییس نبوده چک امضاء کنه با وجود اینکه بودجه اش رو گرفتید، اینکه میگن باشگاه فروهر درآمدش باید خیلی بیشتر از این باشه و مدیریت آن بایستی از این سرمایه به نفع جامعه حداکثر درآمدو کسب کنه، اینکه بنیاد زمین وصال رو دیوارکشی کرد و نصف زمین از دست رفت و میگن اطلاع رسانی کنید به همکیشان که اگر خیراندیشی هست کمک کنه زمینو پس بگیرید، اینکه میگن برای استخر کوشک فکری کنید تا بیش از این حرف و حدیث برای تصمیم و خرد جمعیتون نشنوید، اینکه فرد با سابقه رو از انتشارات فروهر انداختید بیرون تا شخص خاص دیگری را با مدرک تحصیلی نامرتبط همچون مجله به انتصاب برسونید، اینکه گروه کر فروهر رو با اون همه افتخارات به خاطر خصومت های شخصی درشو بستید و افرادشو از سازمان بیرون راندید، اینکه دهش خیراندیشان جمع شده در صندوق کوشک را برای هزینه های گهنبار به کمیسیون برگزارکننده پرداخت نمی کنید، اینکه وسط سال تحصیلی روزهای کلاس دینی رو عوض نمودید بدون اینکه شرایط همرو در نظر بگیرید، اینکه چرا عضو هییت مدیره با گذشت کمتر از 10 ماه از عمر گردش جدید استعفاء کرده است، اینها سوال ها و درخواست هایی است که همکیشان از هییت مدیره وقت سازمان دارند، لطفا مغلطه نکیند و مسیولیت کارهایی را که با خرد جمعی سازمانی انجام دادید، بپذیرید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics