تاریخ پست:1396/4/31 9:22
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

دبستان جمشیدجمدانش‌آموزان دبستان جمشیدجم (وابسته به انجمن زرتشتیان تهران) توانستند آمار چشمگیری در آزمون آموزشگاه‌های نمونه‌دولتی از خود بر جای بگذارند.

۹ تن از دانش‌آموزان زرتشتی پایه‌ی ششم دبستان پسرانه‌ی جمشیدجم توانستند به آموزشگاه‌های نمونه‌دولتی راه یابند. نریمان شهریاری، ارشیا شهریاری، مهران دارابیان، سروش باستانی، پویا فرهی، آروین کشاورزی، آرین بهمردی، پویا زندیان و بهداد دینیاری شریف‌آبادی دانش‌آموزانی هستند که توانستند در آزمون نمونه‌دولتی پذیرفته شوند.


تاریخ پست:1396/4/31 9:22 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2032

دیدگاه هموندان

نام : باستانی زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۵:۳۰

تبریک فراوان به خانم پشوتن و کادر ورزیده‌ی دبستان جمشیدجم که دانش‌آموزان هر سال در آزمون‌های تیزهوشان و نمونه دولتی موفقیت کسب می‌کنند.

نام : هم کیش زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۹:۴۹

با شادباش، مگر آموزشگاه های زرتشتی چه مشکلی دارد که قبولی در نمونه دولتی باید موجب افتخار شود؟

نام : ولی دانش‌آموز زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۲۶:۴۸

همکیش گرامی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بین چندصد دانش‌آموز و چندین مدرسه منطقه‌ی 12 برگزار شد که قبولی دانش‌آموزان در آن به کیفیت آموزشی که گرفتند بستگی دارد پس جای افتخار است که 9 دانش‌آموز زرتشتی در میان بیش از 500 دانش‌آموز پذیرفته شوند.

نام : اولیا زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۴:۳۷

درود و خسته نباشید خدمت سرکار خانم پشوتن مدیریت محترم و کادر آموزشی این مدرسه نمونه واقعا جای تشکر و سپاس از تمامی شما که در جهت پرورش فرزندانمان کوشا هستید

نام : شیرین زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۳:۰۷:۱۲

از خانم پشوتن و همکارانشون خیلی تشکرمی‌کنم فرزندان ما واقعا در یک محیط آموزشی باکیفیت و دلسوز در جمشیدجم آموزش می‌بینند و این در نتیجه‌ی آن پیداست

نام : بهروز جمشیدیان زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۴:۱۶:۴۰

درود فراوان به مدیریت و پرسنل اموزشی و پرورشی دبستان جمشیدجم... قبولی فراوان در ازمون این اموزشگاه ها نشاندهنده کیفیت بالای اموزش دبستانهای ماست. ایکاش فرزندان بتوانند جهت پیشرفت در مدارس خودمان به تحصیل ادامه دهند تا هم سطح کیفی مدارس از نظر نخبگان حفظ شود و هم امار دانش اموزان کاهش نیابد . برای این همکیشان نوجوان پیروزی و تندرستی ارمان دارم... شاد و به کامه باشید.

نام : سیستانی زمان : ۳ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۷:۰۹:۱۶

درود سرکار خانم پشوتن و پرسنل محترم دبستان جمشید جم؛ از سختکوشی و دلسوزی شما برای هرچه بهتر اداره کردن آموزشگاه و تلاش برای پیشرفت روزافزون مدرسه جمشیدجم و دانش آموزان آن؛ سپاسگزاریم. آمار قبولی جمشیدجم در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی؛خود گواه این تلاش و سخت کوشی شما عزیزان است. در ضمن ؛در جواب یکی از بزرگواران که فکر میکردند آموزشگاههای ما مشکل دارند؛ لازم به ذکر است که مدارس ما هیچ مشکلی ندارن و اتفاقا امکانات یک مدرسه غیرانتفاعی با شهریه خیلی کمتر؛را برای فرزندانمان فراهم نموده اند. دست مریزاد

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics