تاریخ پست:1396/5/18 15:10
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

49 شرکت‌کننده از یزد دیروز از ساعت 16 تا 21 در تالار مریم‌آباد یزد با خواندن بخش‌هایی از اوستا در بخش مقدماتی همایش مانتره به رقابت پرداختند.

ادامه‌ی شرکت‌کنندگان یزد(50 تن)، نیز امروز پسین از ساعت 16 در تالار مریم‌آباد به رقابت می‌پردازند. امروز همچنین دو گروه ورهرام و مانترسپند نیز در رده‌ی از برخوانی گروهی با هم رقابت می‌کنند.  
افزون بر پریا ماوندی، راشین جهانگیری، شهناز شهزادی، آذین فرهی‌فر، رزین فرهی‌فر، مهتاب لریان، آویسا خسروی، شروین کاووسی، فرشاد خدادادی، رویا نمیرانیان، پروا نمیرانیان، تریتی کیانی، پدرام سروش‌پور و ارشیا خسروپورکه در سال‌های پیش داوری بخش اوستاخوانی مانتره را بر دوش داشتند، امسال سحر مهری و شادی شاهد نیز به داوران این بخش افزوده شده‌اند.

نام  شرکت‌کنندگان راه‌یافته به مرحله‌ی پایانی این همایش در هفته‌ی آینده در پروفایل شر‌کنندگان اعلام خواهد شد و پس از آن بازتاب داده می‌شود. 

بخش مقدماتی بیست‌وچهارمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره دیروز سه‌شنبه 17 امردادماه 1396 خورشیدی در یزد برگزار شد. عکس‌هایی که در ادامه می‌بینید، از بخش نخست این همایش در یزد است.

 

.فرتور از بابک مسرتی است

1919


تاریخ پست:1396/5/18 15:10 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1962

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۰:۱۳:۳۶

داوران مانتره چطور انتخاب میشوند؟ چند ساله که قرار هست کانون شرایط گزینش داوران اوستاخوانی و حتی گاتاشناسی رو مطرح کنه تا هر کس خواست شرایطشو داره و یا تمایل داره، بتونه داور شه ... اما تاکنون این کار رو کانون انجام نداده و حال در کمال تعجب و ناباوری، ۲ داور انتصابی از شهر یزد بدلخواه به داوران مانتره اضافه میکنه ... تا باز هم کارنامه مسیولان امسال مانتره بیش از پیش پربارتر بشه !!!

نام : شركت كننده مانتره زمان : ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۱:۲۶:۴۵

شرایط انتخاب داوران را مسیولان مانتره بفرمایند تا همه بدانند، چندین سال است که کانون داور جدیدی نگرفته است و بایستی شرایط گزینش افراد داور برای همه افراد یکسان باشد، نه اینکه بدلخواه افراد را داور کند و اگر امرداد هوشیار، اطلاع رسانی نکند حتی صداش هم تا لحظه آخر در نمی آورند مسیولان مانتره. این دوره مانتره را می توان به عنوان یکی از دوره های عجیب و ... مانتره نام برد که مسیولان باتدبیر هر روز با تصمیمات خود، شرکت کنندگان مانتره را شگفت زده می نمایند. آفرین

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics