تاریخ پست:1396/5/18 19:11
خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

 بار دیگر هجدهم امردادماه گرد هم آمدیم و گرامی داشتیم سالروز گشایش هفته‌نامه‌ای را که آرمان خود را پاس‌داری از فرهنگ و تاریخ ایران گذاشته است.

هفته‌نامه‌ی امرداد با گذر زمان و به دست آوردن تجربه‌های گران‌بها تلاش کرده است تا سیاه و روشن‌های فرهنگ، تاریخ و هنر ایران‌زمین را بازتاب دهد و این‌که تا چه میزان در این زمینه موفق بوده است را همراهان همیشگی امرداد ارزیابی خواهند کرد.

امید داریم در آینده نیز در خدمت فرهنگ ایرانی باشیم و رویدادهای شادی‌بخش را در بخش‌های گوناگون به گوش خوانندگان خود برسانیم. در این راه همواره سپاس‌گزار همراهان همیشگی خود هستیم، پشتیبان‌هایی که هیچ‌گاه ما را تنها نگذاشتند و در تنگناها ما را یاری رساندند.

به خجستگی هجده سالگی امرداد در روز هجدهم امردادماه ۱۳۹۶ آیین گهنبارخوانی در هفته‌نامه‌ی امرداد برگزار شد که فرتورهای آن را در ادامه می‌بینید.

 

از راست:موبد مهربان فیروزگری، موبد هومن فروهری

از راست، بابک سلامتی سردبیر دوهفته نامه امرداد

فرتور از همایون مهرزاد است.

1393


تاریخ پست:1396/5/18 19:11 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :4037

دیدگاه هموندان

نام : فرشید زمان : ۱۸ امرداد ۱۳۹۶ _ ۲۰:۲۳:۵۸

با بهترین درودها ،سالگرد گشایش امرداد را خجسته باد گفته و امیدوارم مانند همیشه در جامعه موفق باشند .

نام : فرهاد رویین تن زمان : ۱۸ امرداد ۱۳۹۶ _ ۲۲:۱۴:۵۰

درود بر تک تک امردادیان و کسانی که بی مرگی و جاودانگی در اندیشه شان است.

نام : فرامرز پوررستمی زمان : ۱۸ امرداد ۱۳۹۶ _ ۲۳:۵۵:۴۸

شادمانم که بودید و بودم تا فرخنده بادی جانانه بگویم برای هجده ساله شدنتان . تا باد چنین بادا!

نام : فرشاد فروردین زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۱:۲۹:۱۰

بدون تردید پیروز و موفق بوده اید و پس از این هم به یاری اهورامزدا پیروز خواهید بود.عرض درود و خسته نباشید و ارادت دارم خدمت تک تک پاسداران فرهنگ ایران زمین و زحمتکشان عزیز و ارجمند امرداد وزین به ویژه جناب اقای سلامتی ارجمند. پاینده و تندرست باشید

نام : مهردادپوررستمی زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۹:۵۳:۵۰

درود بر امردادیان باارزوی تندرستی و بهروزی وپیروزی برای تک تک شما امید دارم سالهای بسیار شاهد تلاشتان در عرصه فرهنگ این سرزمین اهورایی باشم .پر توان باشید.

نام : سهراب اختری زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۶ _ ۲۰:۲۰:۴۶

هجدهمین سال بنیانگذاری دو هفته نامه امرداد را خدمت سر دبیر محترم جناب آقای مهندس بابک سلامتی شاد باش گفته و سلامتی ، شادکامی و موفقیت تمام دست اندر کاران زحمت کش نشریه امرداد را از درگاه اهورامزدای یکتا و بیهمتا آرزو دارم.

نام : فرزانه گشتاسب زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۶ _ ۲۳:۱۷:۲۰

همراهان و تلاشگران گروه خبری امرداد، امید که سالهای سال بپایید و برای خدمت به جامعه نیک زرتشتی و فرهنگ پربار ایرانزمین تلاش کنید.

نام : سازمان زنان زرتشتی تهران زمان : ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۰:۰۲

سازمان زنان زرتشتی تهران هجدهمین سالگرد امرداد را به سردبیر گرامی امرداد جناب آقای بابک سلامتی و همیاران ایشان خجسته باد می گوید و همواره در راه پیشبرد فرهنگ ایرانی پرتوان و پیروز باشید.

نام : یک ایرانی زمان : ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۱۸:۵۰

به خشنودی اهورا مزدا . با درود و مهر به پیشگاه همه پرسنل گرامی امردادنامه و با آرزوی اینکه همشه سربلند و توانا باشید. از شما سپاسگزارم بخاطر متن ها و نوشتارهای زیبا و پرمغزی که به اشتراک می گزارید .خدا را سپاسدارم که هستید . خسته نباشید. جاودان و امردادباشید.

نام : شهرام اخترخاوري زمان : ۲۱ امرداد ۱۳۹۶ _ ۱۰:۵۶:۴۲

با شادباش فراوان به مناسبت سالهای پر افتخاری که سپری کردید و با امید پایداری و سربلندی هرچه بیشتر همگی اندیشه سازان به خصوص همکاران نشریه وزین امرداد.

نام : بهمن راحتی آرش راحتی زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۶ _ ۰۸:۳۸:۳۱

درود بسیار به امردادیان گرامی و نیکو سرشت وبه سردبیر بزرگوار آقای مهندس بابک سلامتی که از فرهنگ تاریخ تمدن و...این کشور اهورایی با تمام توان پاسداری می نمایند هیجده سالگی امرداد فرخنده جاوید و امردادی باد .و از یزدان پاک برای همه کسانی که دل به اندیشه نیک بسته اند وبه ایران ایرانی عشق میورزند تندرستی سر افرازی پیروزی را آرمان داریم

نام : بابک سلامتی زمان : ۷ شهریور ۱۳۹۶ _ ۲۲:۰۵:۵۰

از مهر و بزرگواری همه دوستان و یاران و خوانندگان ارجمند سپاسگزاریم . امید که امرداد بپاید و شایسته این مهربانیها باشد و باشیم.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics