تاریخ پست:1396/5/29 20:27
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

خدایار عطایی به عنوان رابط میان برگزارکنندگان خارج از کشور و داخل ایرانِ کنگره جهانی زرتشتیان، به داوطلبان شرکت در کنگره معرفی می‌شود.

کیخسرو مزدیسنی از برگزارکنندگان کنگره‌ی جهانی زرتشتیان استرالیا/پرت، خدایار عطایی را به عنوان رابط میان برگزارکنندگان خارج از کشور و داخل ایران و راهنما برای نام‌نویسی بهتر در کنگره معرفی و تایید کرد.

به گفته‌ی خدایار عطایی، زرتشتیان می‌توانند برای نام‌نویسی در این کنگره روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه‌ی هر هفته از ساعت 18 تا 20 در دفتر نماینده‌ی زرتشتیان در طبقه‌ی دوم تالار خسروی باشنده باشند و در آن‌جا نام‌نویسی کنند. این افراد می‌بایست برای نام‌نویسی در کنگره، گذرنامه‌ی خود را به همراه داشته باشند. این نشست‌های نام‌نویسی از هفته‌ی گذشته آغاز شده و زمان پایان آن هنوز مشخص نیست.

کیخسرو مزدیسنی از برگزارکنندگان کنگره جهانی زرتشتیان استرالیا در گفت‌وگو با «امرداد» گفت: «زمانی که در تارنمای کنگره نام‌نویسی صورت می‌گیرد، راه‌های گوناگونی برای پرداخت پول معرفی می‌شود که یکی از این راه‌ها به وسیله‌ی خدایار عطایی است.»

مزدیسنی در بخش دیگری از این گفت‌وگو افزود: «امکان نام‌نویسی در ماه‌های نزدیک به کنگره وجود ندارد چون هزينه كنگره از پول دريافتي براي نام‌نویسی فراهم خواهد شد و بدون نام‌نویسی و واريز وجه هيچ روش ديگري براي دريافت دعوت‌نامه و ويزا وجود نخواهد داشت. همچنین هزينه اعلام شده در اين مرحله كمترين هزينه‌ی نام‌نویسی خواهد بود و پس از رسیدن به حدنصاب خاصي در اين مرحله، هزينه نام‌نویسی افزايش خواهد يافت. اين افزايش هزينه مي‌تواند تا چند صد دلار باشد و زمانی‌که به حد نصاب نام‌نویسی براي كنگره برسيم، امكان نام‌نویسی در کنگره وجود نخواهد داشت.»

کیخسرو مزدیسنی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به موارد دیگری نیز اشاره کرد: «به هيچ وجه، چه هم اكنون و چه بعدا، نام‌نویسی و فرستادن دعوت‌نامه با هزينه كمتر از هزينه فعلي اعلام شده يا رايگان نخواهد بود. همچنین امكان انتقال بليت و دعوت‌نامه كنگره از شخصي به شخص ديگر وجود دارد. اين انتقال بايد پیش از اقدام براي ويزا صورت بگيرد و براي افرادي است كه پس از نام‌نویسی به دليلي نتوانند در كنگره شركت كنند.»

مزدیسنی یادآور شد: «در صورت نگرفتن ويزا، هزينه‌ی نام‌نویسی با كسر هزینه‌ی كمي برای کارهای بانكي (نزدیک به ٢٠-٣٠ دلار) برگشت داده خواهد شد.»

نام‌نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان از روزهای آغازین امردادماه آغاز شده و همچنان با قیمت ۴۹۹ دلار استرالیا در حال انجام است.

 


تاریخ پست:1396/5/29 20:27 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1333

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics