تاریخ پست:1396/6/20 16:35
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

اردوی دانش‌آموزان کشوریِ پایه‌ی نهم از 14 تا 17 شهریورماه در کرمان برگزار شد.

دانش‌آموزان پایه‌ی نهم در روز نخست اردو از آتشکده‌‌ی زرتشتیان بازدید کردند.

آیین گشایش این اردو با باشندگی هموندان انجمن زرتشتیان کرمان و کمیسیون‌های دینی، فرهنگی، موسیقی، زنان، کمیته خیریه خداداد مهرابی و اردشیر همتی که در برگزاری این اردو نقش مهمی را ایفا کردند برگزار شد. در بخش دیگری از این آیین پیرامون لگوی اردو و معرفی گروه‌ها سخن رانده شد.

در آغازِ این اردو، هموندان گروه‌ها با یکدیگر آشنا شدند. سپس با وسایل دور ریختنی و رنگ برای گروه خود یک آرم طراحی کردند، برای سرپرست‌های خود یک لباس طراحی کرده و همچنین آن‌ها را گریم کردند و با مجموعه‌ای از کلمه‌ها یک داستان نوشتند.

برگزاری کلاس روابط اجتماعی، گردش در باغ شاهزاده کرمان، دوبله کردن انیمیشن، گردش در باغ فتح‌آباد، برگزاری کلاسی با عنوان توضیح معماری آتشکده‌ها و چگونگی بازسازی و مرمت تالار آتش از سوی آریا کاویانی، کلاس تقویت حافظه از سوی سودابه رشیدی، توضیح در مورد وسایل موزه‌ی آتشکده و بخش‌های گوناگون آن از سوی آرش غیبی، کلاس‌های ایستگاهی مانند راز موفقیت هر فرد در هر مکان از سوی شیرین موبد، مدیریت زندگی و موفقیت از سوی هومن فروهری، کلاس آموزش بافت جا کلیدی از سوی فرنوش زعیم، کلاس آموزش ساخت دست بند چرم از سوی فرانه زعیم، کلاس معرفی انواع سازهای کوبه‌ای از سوی شاهین دولت‌زاده از بخش‌های گوناگون این اردوی چهار روزه بود.

فرتورها از تارنمای اردوی کشوری پایه‌ نهم است

0114

 


تاریخ پست:1396/6/20 16:35 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1099

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.مطالب مرتبط

نظر سنجی

برای گذراندن اوقات فراغت تابستان چه برنامه‌ای دارید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics