تاریخ پست:1396/6/23 9:25
خبرنگارامرداد: فرشته جمشیدی

گالری ژاله،  برنامه پایان تابستان خود را به برگزاری نمایشگاه دو نفره (‌دوئت) آثار نقاشی حمید زارع و الناز صباغ‌پور با نام «بی‌جنبنده» اعلام کرده که ۲۴ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ گشایش و تا پنجم مهرماه دنباله خواهد داشت.
«بی‌جنبنده» رنج و عذاب نیست، درد نیست، تشویش نیست، حتا ناراحتی و خشم هم نیست. گسستی درونی و ناسازگاری پنهانی است. زندگی بین ضرورت دگرگون شدن برای زنده ماندن و گذرای پایان‌ناپذیر مرگ، وضعیت بینابینی لایتناهی است. نمایش روشنفکری، خودشیفتگی و بورژوانمایی که بر معصومیت بشر سایه افکنده است. «بی‌جنبنده» سردی و یخ‌زدگی دوران معاصر است که در رگ‌های ما جاری گشته است.
حمید زارع‌پور زاده‌ی ۱۳۶۹ و دانش‌آموخته‌ی رشته کارشناسی نقاشی است که در رزومه کاری‌اش حضور در بسیاری نمایشگاه گروهی دیده می‌شود. الناز صباغ‌پور نیز زاده‌ی ۱۳۶۵ و دانش‌آموخته‌ی کارشناسی رشته نقاشی و کارشناسی ارشد پژوهش هنر است.

هنردوستان می‌توانند در آیین گشایش این نمایشگاه در روز ۲۴ شهریورماه شرکت کنند یا هر روز تا پنجم مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری ژاله واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک ۳ بروند.

 


تاریخ پست:1396/6/23 9:25 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1234

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics