تاریخ پست:1396/7/19 16:17
خبریار امرداد: گوهر برومندی

 مدیریت دبستان پسرانه‌ی دینیاری از چهارم مهرماه 1396 خورشیدی دگرگون شد.

رامتین سلامتی، مدیریت جدید دبستان دینیاری، جایگزین مینا خاوریان، مدیریت پیشین این آموزشگاه شد. این مدیر زرتشتی، زاده‌ی 1363 خورشیدی، دانش آموخته‌ی کارشناسی مدیریت و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی است. او 9 سال پیشینه‌ی خدمت در آموزش و پرورش دارد و یک سال در دبستان رستمی و هشت سال در دبستان دینیاری آموزگار بوده است.

سلامتی در گفت‌وگو با «امرداد» از برنامه‌ی این دبستان در سال تحصیلی 97-1396 گفت: «در سال تحصیلی پیش رو، پنجشنبه‌ها کلاس‌هایی چون نجوم، کامپیوتر، مهارت‌های زندگی و تست‌زنی برگزار می‌کنیم و همچون سال‌های پیشین برنامه‌‌ی صبحانه در دبستان را اجرا می‌کنیم.»

مدیریت آموزشگاه دینیاری از همکاری «فریبا غیبی» که پیشینه‌ی زیادی در آموزش و پرورش دارد به عنوان آموزگار جدید برای پایه‌ی ششم این دبستان گفت و یادآور شد انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سال جدید یکشنبه 23 مهرماه برگزار می‌شود.

گفتنی است دبستان پسرانه‌ی دینیاری از سال 1295 خورشیدی بنیان شده است. به گفته‌ی رامتین سلامتی، اکنون 70 تن دانش‌آموز زرتشتی در این آموزشگاه درس می‌خوانند.


تاریخ پست:1396/7/19 16:17 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2059

دیدگاه هموندان

نام : سيما زمان : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۰۲:۰۷

باسپاس ازهمه مربیا ن ومدیرمحترم دبستان دینیاری وسپاس فراوان ازفرحناز خانم.خیلی تعریف ایشان راشنیده بودیم .

نام : م.درست زمان : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ _ ۲۰:۵۶:۲۳

شب بخیر خسته نباشید و خدا قوت به هر کس که واسه جامعه زحمت میکشه.خانم خاوریان خوب بودن و اقای سلامتی هم واقعا عالی هستن واسه دبستان دینیاری.موفق و پیروز باشید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics