تاریخ پست:1396/8/9 13:58
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

علی یونسیدستیار ویژه‌ی رییس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی درباره‌ی وضعیت پرونده‌ی سپنتا نیکنام، هموند زرتشتی شورای شهر یزد، گزارشی به رییس‌جمهوری ارایه داده است.

سعید زارع، معاون دستیار ویژه‌ی رییس‌جمهوری در امور اقلیت‌های دینی، با اعلام این خبر گفت: ادامه‌ی عضویت نیکنام در شورای شهر یزد، تنها احقاق حق یک فرد نیست بلکه بیانگر حمایت دولت از حقوق شهروندی اقوام و اقلیت‌های دینی است.

وی افزود: آقای یونسی پس از این‌که مساله سپنتا نیکنام وارد مرحله جدیدی شد تاکید داشت که این موضوع هرگز نباید سیاسی شود و به همین دلیل خودشان موضع‌گیری علنی نداشته‌اند.

زارع در گفت‌وگو با ایلنا افزود: حجت‌السالام علی یونسی به عنوان دستیار ویژه‌ی رییس‌جمهوری، یکی از مسوولان دولتی بود که هنگام طرح این موضوع از طرف دولت تدبیر و امید، اعلام موضع کرد.

مشاور علی یونسی تاکید کرد: درست است که آقای یونسی اظهارنظری نداشتند اما اقداماتی انجام دادند که نمی‌توان آن‌ها را رسانه‌ای کرد.

وی در پایان با گفتن این‌که دستیار ویژه‌ی رییس‌جمهوری پیشنهاد کاربردی نیز درباره‌ی پرونده‌ی سپنتا نیکنام به دکتر روحانی ارایه داده است ابراز امیدواری کرد دولت با همکاری مجلس شورای اسلامی این مساله را پیگری و حل خواهد کرد.


تاریخ پست:1396/8/9 13:58 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1178

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics