تاریخ پست:1396/8/22 10:49
خبریار امرداد: گوهر برومندی

نخستین دیدار دوستانه‌ی تیم بسکتبال «نواندیشان زرتشتی» به میزبانی تیم «رجا» برگزار می‌شود.

خدایار فریدونی، سرپرست و مربی تیم نواندیشان، در گفت‌وگو با امرداد با بیان این که تیم رجا (وابسته به حمل و نقل ریلی ایران) پیشینه‌ی حضور در لیگ دسته‌ی دو تهران را دارد، گفت: تیم ‌نواندیشان روز پنج‌شنبه 25 آبان‌ماه 1396 خورشیدی از ساعت 8 و 30 دقیقه‌ بامداد در زمین تیم رجا در چارچوب یک بازی دوستانه با هم دیدار می‌کنند.

بنابر گفته‌ی فریدونی، شاهین ارغوانی، اسفندیار کی‌منش، کامیار کی‌منش، پارسا مژگانی، نوتریکا فرامرزیان، هومن فریدونی، آرمین ظاهری، خدایار فریدونی و فرزین نارکی بازیکنان تیم نواندیشان هستند که در این دیدار تیم را همراهی می‌کنند.

مربی تیم نواندیشان با اعلام این که چهارشنبه 24 آبان‌ماه، ساعت 19 در مجموعه‌ ورزشی فرهنگی مارکار تهران‌پارس، واپسین تمرین آمادگی برای این دیدار دوستانه است، گفت: امیدوارم با پیگیری تمرین‌ها و تدارک دیدارهای دوستانه، جایگاهی در لیگ تهران به دست آوریم.

فریدونی که مدیر گروه خیراندیشان زرتشتی نیز است با یادآوری این نکته که تیم بسکتبال نواندیشان به کوشش نیک‌اندیشان زرتشتی شکل گرفته و بازیکنان به گونه‌ی رایگان به عضویت تیم درمی‌آیند، از خیراندیشان خواست برای پشتیبانی از تیم و جوانان زرتشتی به این گروه بپیوندند.

زرتشتیانِ دوست‌دارِ بسکتبال همچنان برای نام‌نویسی زمان دارند و می‌توانند با خدایار فریدونی به شماره‌ی ۰۹۱۲۱۵۹۴۷۸۰ هماهنگی کنند.

گفتنی است تیم بسکتبال نواندیشان زرتشتی در راستای آمادگی جسمانی و افزایش اعتماد به نفس جوانان زرتشتی در کارهای گروهی، شکل گرفت و نخستین تمرین خود را نیمه‌ی مهر‌ماه 1396 خورشیدی در زمین بسکتبال مارکار انجام داد.


تاریخ پست:1396/8/22 10:49 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1575

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics