تاریخ پست:1396/8/29 11:35
خبریار امرداد: گوهر برومندی

مدیر دبستان دخترانه‌ی مارکار (ویژه‌ی زرتشتیان) از برنامه‌های در دست اقدام در راستای بهبود کیفیت دبستان خبر داد.

مینا خاوریان از رنگ‌آمیزی دفتر مدیریت و دفتر آموزگاران، کلاس ششم و بازسازی پرده‌ها‌ی همه کلاس‌ها دراین دو ماه از آغاز سال تحصیلی جدید، به امرداد خبر داد.
خاوریان در ادامه به آبدارخانه‌ی این آموزشگاه که در جای نامناسب و بدون امکانات بهداشتی است اشاره کرد و از پیگیری برای ساخت آبدارخانه‌ی جدید سخن گفت.
وی از انجمن زرتشتیان یزد که در پرداخت نیمی از هزینه‌ی کلاس‌های فوق‌برنامه در سال تحصیلی جدید و همچنین بهرام بهمردی، سرپرست کارگروه ورزشی، که با هزینه‌‌ی خود در فراهم کردن پایه‌ی بسکتبال و گرمکن ورزشی برای دانش‌آموزان با آموزشگاه همکاری کرده اند، سپاس‌داری کرد.
خاوریان که مدیر پیشین دبستان پسرانه‌ی دینیاری بوده از کارهای انجام شده در آن آموزشگاه به عنوان نمونه یاد کرد و گفت: با همکاری انجمن زرتشتیان یزد و انجمن اولیا و مربیان، تجهیز کلاس‌های دوم تا ششم به ویدیو پروژکتور و بورد هوشمند و رایانه و کلاس یکم به رایانه، تجهیز کارگاه رایانه، دگرگونی آزمایشگاه به آزمایشگاه نجوم، تغذیه بامدادی برای دانش‌آموزان، نصب تلویزیون در تالار برای استفاده دانش‌آموزان در زمان جشن و تفریح، فراهم کردن فوتبال دستی، خرید کتاب جدید برای کتاب‌خانه و بازسازی و تجهیز آبدارخانه را در دبستان دینیاری انجام داده‌ایم.
در همین راستا وی از سپنتا نیکنام، فرنشین انجمن زرتشتیان یزد و همچنین از سهراب فیروزفر، فرنشین پیشین این انجمن، به شوند تامین هزینه‌ی کلاس فوق‌برنامه و بخشی از هزینه‌ی سرویس دانش‌آموزان و هزینه‌های وسایل رفاهی، سپاس‌داری کرد. مینا خاوریان همچنین از فریبرز آتشبند و کادر آموزشی و همه‌ی نیک‌اندیشان و انجمن اولیا و مربیان دبستان دینیاری سپاسگزاری کرد.
مدیر کنونی دبستان مارکار ابراز امیدواری کرد در سال پیش رو با پشتیبانی و همکاری انجمن زرتشتیان یزد، انجمن اولیا و مربیان و نیک‌اندیشان، همه‌ی کارهای انجام‌شده در دبستان دینیاری را در آموزشگاه دخترانه‌ی مارکار نیز پیاده کند.


تاریخ پست:1396/8/29 11:35 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1498

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ _ ۱۴:۵۶:۰۲

درود ادمین محترم حتما نشر بدید لطفا تا بدونن مردم همه چیز رو درک میکنن. تا وقتی خانم خاوریان دینیاری بودند هیچ کس نمیفهمید ایشون چی کار داره میکنه حتی انجمن اولیا و مربیان حالا که رفتند مارکار از مدرسه ی دینیاری گزارش میدن!!! این یعنی چی اخه!؟!؟ پخش کنید و اجازه بدید مردم قضاوت کنند..... با سپاس فراوان از امرداد که رسالتش رو به نحوه شایسته انجام میده

نام : هوشنگ زمان : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ _ ۱۵:۰۸:۴۵

عحبا، خانم خاوریان شما برای کلاس های فوق برنامه پارسال، پول نگرفتید؟ پس او سیصد و خورده ای که ما اولیا، پرداخت کردیم برای چی بود!!

نام : پ ب زمان : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ _ ۱۴:۲۸:۰۵

خانم خاوریان از نصب تلویزیون در تالار دبستان دینیاری صحبت کردید, ولی من به عنوان یکی از والدین مدرسه, حتی یکبار استفاده از تلویزیون را ندیده ام, بنظر من به جای خرج بیخودی می شد ااز تاسیسات آبگرمکن برای دستشویی وموارد دیگر استفاده میشد که خیلی بهتر بود, که خداراشکر امسال به همت یک عزیز خیراندیش ومدیریت جدید این مورد را بعد از هشت سال عملی کرد

نام : دوست زمان : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ _ ۲۱:۱۳:۲۶

درود ماهمه در سایتها و مجله فروهر گزارشها و کارهای خانم خاوریان را دیده ایم و خوانده ایم و سپاس ویژه از ایشان که خیلی با فروتنی تمام کارهایشان رابه نحواحسن انجام داده اند امیدواریم همیشه اهورامزداکمک کارشان باشد

نام : ارزو زمان : ۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۲:۲۳:۱۷

با درود خیلی جالبی اگه ما نتونیم از یه وسیله ای به نحوه احسنت استفاده کنیم ایا دلیل بر بد بودن اون چیزه ؟و دومین اینکه من به عنوان یک مادر حتی ریالی پول بابت کلاس ندادم حالا شما از کجا این حرف می زنین. ؟ای کاش ای کاش اینقدر بابت کسانی که برامون تلاش می کنن ناسپاس نباشیم و به قول دوستمون قضاوت با دیگران اما عاقلان دانند.

نام : مهرنوش زمان : ۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۲۰:۴۶:۱۴

با درود من از چند مادر دیگه که سوال کردم پارسال پولی بابت کلاس فوق برنامه پرداخت نکردیم چون انجمن هزینه ها رو قبول کرده امسال داریم پول می دیم در دینیاری اما جای قدردانی از هر دو مدیر است امیدوارم فوق باشن

نام : گلی زمان : ۴ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۹:۱۴:۵۰

با تشکر از خانم خاوریان بابت زحمات فروانی که چندین سال برای دانش آموزان این اموزشگاه کشیدن و اون کسی که فرمودن سیصد تومن برای کلاس پارسال هزینه پرداخت کردن ما که هیچ هزینه ای پرداخت نکردیم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics