تاریخ پست:1396/9/1 17:0
خبرنگار امرداد: سپینود جم

 نخستین نمایشگاه گروهی پوستر با درونمایه‌ی داستان‌های شاهنامه با هدایت المیرا نیکنام، در گالری ایرانشهر خانه‌ی هنرمندان ایران برپا شد.

این نمایشگاه  با نمایش  50 پوستر برآیند هشت سال گردآوری، پژوهش و کوشش المیرا نیکنام در زمینه‌ی طراحی پوستر با موضوع شاهنامه‌ فردوسی است. درباره‌ی آرمان‌ برپایی این نمایشگاه از تشویق و راهنمایی طراحان جوان که علاقمند به طراحی‌هایی با درونمایه ی داستان‌ها و چهره‌های ایرانی هستند یاد شده است. در نخستین نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون شاهنامه آثاری از مرتضی ممیز، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، داریوش مختاری، کورش پارسانژاد، بیژن جناب، بیژن صیفوری، میثم نامدار، حسن فوزی تهرانی و حمیدرضا وصاف به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه شنبه بیستم آبان‌ماه، گشایش یافت و تا چهارم آذرماه از ساعت 10 تا 22 برپا است. دوستداران برای بازدید از نخستین نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون داستان‌های شاهنامه می‌توانند  تا چهارم آذرماه به خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، پارک هنرمندان، طبقه بالای تماشاخانه ایرانشهر، کافه گالری ایرانشهر بروند. 

بابک سلامتی، مدیر مسوول و سردبیر هفته‌نامه‌ی اَمرداد

المیرا نیکنام، طراح، گرافیست و برگزارکننده‌ی نمایشگاه 

فرتور از مژده شهریار است.

0114


تاریخ پست:1396/9/1 17:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1635

دیدگاه هموندان

نام : حميد اژده فر زمان : ۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۹:۲۰

بر آن آفرین کآفرین آفرید ،،، مکان و زملن و زمین آفرید،،،، خیلی زیبا و چه اندیشه پرنیانی در پشت این نقش ها بود ،، خیلی خوشم آمد. سپاس فراوان از همه شمایان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.مطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics