تاریخ پست:1396/9/10 14:57
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

مجمع همگانی عادی به طور فوق‌العاده‌ی انجمن زرتشتیان تهران که برای تعیین محل هزینه‌کرد پول حاصل از فروش زمین اهرستان و همچنین فروش خانه‌ی روانشاد کیانی‌پور تشکیل شده بود هیچ کدام از موارد دستورجلسه را تصویب نکرد.

دستورجلسه‌ی فروش خانه‌ی روانشاد بهرام کیانی‌پور و خرید محل جایگزین برای استفاده از آن با توجه به نیت‌نامه‌ی واقف با تنها شش رای موافق به تصویب نرسید. البته پیش از رای‌گیری شهریار جویبان‌پور، یکی از باشندگان، در جایگاه حاضر شد و اعلام کرد با هزینه‌ی خود و با نظر انجمن این ساختمان را بازسازی کرده یا آن را تخریب و از نو خواهد ساخت. وی در همین راستا تعهدی کتبی را امضا کرد.

دیگر دستور مجمع امروز به تعیین محل هزینه‌کرد پول حاصل از فروش زمین اهرستان مربوط بود. این دستورجلسه پیرو مصوبه‌ی مجمع پنجم اسفندماه ۱۳۸۴ بود که رای به فروش زمین اهرستان (متعلق به انجمن زرتشتیان تهران) و صرف پول آن برای زمین‌های مارکار داده بود.

هیات‌رییسه‌ی مجمع پس از مشورت و گفت‌وگوی تلفنی با نماینده‌ی وزارت کشور تصمیم گرفت به شوند قانونی نبودن بخشی از دستورجلسه‌ی مجمع که تعیین محل هزینه‌کرد فروش زمین اهرستان بود وارد آن نشود و آن را به رای نگذارد.

به گفته‌ی سهراب سلامتی، فرنشین هیات‌رییسه‌ی مجمع، به شوند این‌که فروش زمین اهرستان منوط به هزینه‌کرد آن در زمین‌های مارکار بوده است و در دستورجلسه‌ی مجمع کنونی محل هزینه‌کرد آن تغییر کرده است، پس دستورجلسه‌ی فروش آن دوره هم دوباره باید رای‌گیری می‌شد.

گفتنی است مجمع همگانی عادی به طور فوق‌العاده به دعوت انجمن زرتشتیان تهران با باشندگی ۱۳۵ تن از زرتشتیان تهران آدینه، ۱۰ آذرماه ۱۳۹۶ خورشیدی در تالار خسروی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار شد.

** گزارش کامل این مجمع به زودی بر روی تارنمای امرداد قرار خواهد گرفت.


تاریخ پست:1396/9/10 14:57 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1329

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۲۸:۲۱

درود به همت همکیشان که حضور یافتند و از اجرای خواسته اشتباه انجمن جلوگیری کردند.

نام : ماوندادی زمان : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ _ ۲۳:۱۰:۰۳

سپاس اورمزد که نشد. درود بر همکیشان

نام : فرشید زمان : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۷:۴۰:۲۶

با بهترین درودها و با سپاس از تارنمایتان که قرار است گزارش کاملی تهیه کنید خواهش میکنم در صورت امکان دلیلی که از بین انجمن های یزد چرا فقط باید با انجمن اهرستان تقسیم میشد چه بود . ناگفته نماند که از همه همکیشانی که در مجمع شرکت کردند تا این زمین بفروش نرسد سپاسگزار و قدردانشان هستیم .

نام : همکیش زمان : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۲۲:۴۳

بادرود وسپاس از تارنمای امرداد وکلیه عزیزانی که وقت گذاشتند و عدم اعتماد جامعه را به اعضای انجمن با این کار نشان دادند . از تارنمای امردادنیز تقاضا داریم گزارش کامل این چنین مواردی را زودتر در اختیار جامعه قرار بدهد

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.نظر سنجی

آیا به کودکان کار کمک می‌کنید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics