تاریخ پست:1396/10/20 15:41
خبریار امرداد: گوهر برومندی

سرای سالمندان زرتشتی كرمان با همکاری انجمن زرتشتیان کرمان، بنیاد خيريه خداداد مهرابی و خيريه اردشير همتی به زودی راه‌اندازی می‌شود.

كيان‌پور كامياب‌پور، فرنشین انجمن زرتشتیان کرمان و هموند بنیاد خيريه اردشير همتی در بیست و چهارمین سالگرد درگذشت روانشاد گوهر بهرام رییسی از تفاهم‌نامه‌ای میان انجمن زرتشتیان کرمان و دو بنیاد خیریه برای تجهیز و راه‌اندازی سرای سالمندان  خبر داد. در پی این خبر «امرداد» پیگیر چگونگی رَوَند کار شد و با مهرداد هَماوند‌، هموند و حسابدار بنیاد خیریه‌‌ی خداداد مهرابی و کارگزار راه‌اندازی سرای سالمندان، گفت و گو کرد.

به گفته‌ی هماوند‌، سرای سالمندان به گونه‌ی هیات امنایی اداره می‌شود و آریا خسروان، مدیر عامل بنیاد خیریه خداداد مهرابی، مهرجی برخوردار، مدیر عامل خیریه اردشیر همتی و کیانپور کامیاب‌پور فرنشین انجمن زرتشتیان کرمان هموندان آن هستند.

ساختمان سرا را بنیاد خیریه مهرابی در اختیار گذاشته و فراهم کردن تجهیزات و امور اجرایی و پرسنلی بر عهده‌ی انجمن زرتشتیان کرمان و بنیاد خیریه‌ی اردشیر همتی است.

 کارگزار راه‌اندازی سرای سالمندان در باره‌ی نام این سرا گفت: در پی تصویب اساس‌نامه و آیین‌نامه در هیات امنا، نام این سرا مشخص می‌شود.

وی افزود، این ساختمان، در دو طبقه و چهار واحد ساخته شده است و در خیابان برزو آمیغی، رو به روی كوچه‌ی آتشكده جای دارد؛  دو واحد از طبقه‌ی همکف برای سالمندان تجهیز شده است. همچنین این سرا یک اتاق چهار تخته، دو اتاق سه تخته و یک اتاق اجرایی دارد.

مهرداد هماوند‌ امیدوار است پس از راه‌اندازی فاز نخست، این سرا در فازهای بعدی گسترش یابد.


تاریخ پست:1396/10/20 15:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1046

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics