تاریخ پست:1397/1/3 15:40
خبریار امرداد: گوهر برومندی

کانون دانشجویان- جام جان‌باختگانکانون دانشجویان زرتشتی پیش‌پوستر سی‌وهشتمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان را منتشر کرد.
کار گروه ورزشی جام جان‌باختگان فعالیت‌های خود را برای به اجرا درآوردن این پیکارها، از اسفندماه آغاز می‌کند. در پی آن پیش‌پوستر این پیکارها از سوی کانون دانشجویان منتشر شده است. پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان، یادواره‌ای است از جانباختگان زرتشتی ایران‌زمین، که هر ساله در نیمه‌ی نخست امردادماه، در همایشگاه فرهنگی، دینی، ورزشی مارکار تهرانپارس به کوشش کانون دانشجویان زرتشتی برگزار می‌شود. سال پیش نیز سی وهفتمین سال این پیکارها از دوم تا ششم امردادماه 1396 خورشیدی در 9 رشته‌ی ورزشی فوتبال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، دومیدانی، شنا و کاراته با 850 ورزشکار در دو گروه آقایان و بانوان و در رده‌های سنی گوناگون برگزار شد.
این پیکارها در آغاز در تالار کانون دانشجویان زرتشتی، دبیرستان فیروزبهرام، مجتمع رستم‌باغ تهرانپارس برگزار می‌شد و اکنون در مجموعه فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس پیگیری می‌شود. این هماورد یکی از بزرگترین پیکارهای ورزشی در هازمان زرتشتی است. کانون دانشجویان زرتشتی در درازای بیش از سی سال برگزاری این پیکارها، در فرآیندی هرچند دشوار و پرهزینه توانسته است بر توانایی‌های ورزشی این مجموعه بیافزاید و آن را به سوی استانداردهای ورزشی پیش ببرد.


تاریخ پست:1397/1/3 15:40 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :652

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics