تاریخ پست:1397/2/1 0:45
خبریار امرداد: گوهر برومندی

انتخابت انجمن گردش 44هیات رییسه‌ی گرداننده‌‌ی مجمع همگانی، نتایج قطعی انتخابات هیات مدیره‌ی گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران را اعلام کرد.
انتخابات هیات مدیره‌ی گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران ساعت 18 آدینه 31 فروردین‌ماه 1397 خورشیدی به پایان رسید. پس از شمارش 1156 آرای گرفته شده اسامی 21 هموند اصلی و 7 هموند جانشن اعلام شد. نتایج قطعی به ترتیب آرا به شرح زیر است:

هموندان اصلی:

1- کامبیز میزانیان     736 رای

2- افشین نمیرانیان    660 رای

3- بابک شهریاری    583 رای

4- رستم خرمدین    565 رای

5- بهمن تیمساری    558 رای

6- کورش ساسانی    551 رای

7- خدامراد مزداپور    542 رای

8- فرهاد کشاورزی    512 رای

9- فرشاد فرهی‌فر    506 رای

10- سیما بزرگچمی    490 رای

11- فیروزه ماوندادی    469 رای

12- مهردخت شهریاری    450 رای

13- ساسان نیکنام    429 رای

14- میترا نمیرانیان    416 رای

15- فرانک زنده‌نوش    408 رای

16- مهران تیراندازیان    406 رای

17- شاه‌بهرام سیروسی    387 رای

18- رامین خسروی    378 رای

19- اسفندیار خسروی    373 رای

20- جمشید دارابیان    371 رای

21- فرامرز کشاورزی    351 رای

هموندان جانشین‌ ( علی‌البدل)

22- رستم مزدیسنی    349 رای

23- مهران هرمزدیاران    338 رای

24- فرخزاد اردشیریان    330 رای

25- هرمز مهربد    314 رای

26- فرشید نمیرانیان    310 رای

27- داریوش افسرکشمیری    286 رای

28- فرزین شیرمردی    275 رای

 

برپایه‌ی آگاهی رسانی هیات رییسه برگزار کننده‌ی انتخابات گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران، هر گونه اعتراض کاندیداها تنها تا پایان وقت اداری روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه 1397 قابل دریافت و رسیدگی است. اعتراض ها بایستی به صورت کتبی و با امضا و مشخصات کامل کاندیدا به دبیرخانه‌ی انجمن زرتشتیان تهران تحویل و رسید دریافت شود.


تاریخ پست:1397/2/1 0:45 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :4313

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۲:۱۸:۱۳

انتخاب بازرس انجمن کی خواهد بود مگر نباید همزمان با هییت مدیره باشد .

نام : فرشید زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۴:۳۱:۵۰

با بهترین درودها ، به همه برگزیده شده گان شادباش میگویم وبرایشان بهترین ها را ارزو دارم .امیدوارم در راه خدمت به جامعه ، از همدیگر پیشی بگیرند و ما هم قدردان و پشتیبانشان باشیم .ایدون باد

نام : مهران سپهری زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۶:۳۶:۰۶

با تبریک و تهنیت به جامعه و به منتخبان جامعه زرتشتیان تهران. جامعه با شایسته سالاری برنده شد. بسیار امیدوار کننده است که در دوره بعد انجمن بسیار خوبی خواهیم داشت.

نام : اسفندیار خسروی زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۷:۱۱:۵۰

سپاس اورمزدتواناوهمکیشان ارجمند که باگزینش خودشان توفیق خدمت درکنار یاران دلسوز دانا آگاه و همراه در انجمن زرتشتیان تهران رافراهم کردند.امید دارم با کمک سایر داوطلبان ومردم بتوانیم درپایان دوره درپیشگاه اهورا مزدا وهمکیشان سرافراز باشیم.

نام : فرهاد کاویانی گوهری زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۷:۲۵:۱۶

به تمامی پذیرفته شدگان انجمن زرتشتیان تهران گردش 44 تبریک وشادباش میگویم و موفقیت درکار ،برایشان آرزو میکنم.

نام : همکیش زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۰۹:۴۱:۴۲

جالب است برخی افراد حتی برای جلسه معرفی نامزدها نیامدند ولی انتخاب شدند.

نام : عضو سابق زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۰:۴۷:۳۹

در نهایت کسانی موفق شدند که در لیست ها بودند. کسانی که در لیست ها نبودند جا ماندند. وقت آن است که جامعه زرتشتی هم حزب داشته باشد.

نام : پدرام سروش پور زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۱:۱۲:۰۶

هموندان نیکمان بار دیگر نشان دادند که هم جامعه زرتشتی برایشان مهم است و هم امید دارند به افراد منتخب خود تا بتوانیم این گنجینه کهن نیاکانی را همه با هم همازور و همبسته به درستی نگهداری کرده و بهتر به آیندگان تحویل بدهیم. انتخاب شایسته عزیزان هیات مدیره گردش 44 را به همه ایشان شادباش گفته و ارج می نهم همت و تلاش همه عزیزانی را که آبرو و اعتبار جامعه دغدغه شان بوده و به هر طریقی با کاندید شدن، رای دادن و پذیرفتن کارهای اجرایی سهمی داشته اند به امید پیروز و سربلندی جامعه زرتشتی

نام : سرهنگ دینیارخسرویانی زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۱:۲۴:۵۳

ضمن عرض شادباش به یکایک منتخبین گرامی امیدوارم تمام اعضا با همدلی و همازوری در راه خدمت به هازمان نجیب زرتشتی پیروز و سرافراز باشند ایدون باد ایدون ترج باد

نام : همکیش زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۳:۳۶:۲۷

از امرداد به خاطر سرعت و دقت بالا در اطلاع رسانی جزییات و نتایج انتخابات بسیار سپاسگزارم وجود چنین رسانه ای مایه‌ی افتخار است

نام : خسرو زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۷:۱۴:۵۸

ضمن تبریک خدمت منتخبین امیدوارم بابت مجموعه رستم باغ یک فکر بکنند .اصلا تا به حال بیلان یا صورتحساب روشنی نداشته معلوم نیست چی به چیه

نام : دانا زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۲۰:۳۷:۰۶

همکیش عزیز انتخاب بازرس انجمن تیر ماه است

نام : اردشير زمان : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۲۰:۳۹:۰۹

با درود و شادباش به یکایک منتخبین:واقعیت اینستکه هموندان محترم انجمن که هفته ای یگبار در جلسه شرکت میکنند نمیتوانند به کلیات پرونده های انجمن که سیستمی نمیباشند واقف بوده و برای آن تصمیم گیری نمایند .مگر اینکه برای آنها وقت بگذارند.و برای همین است که انجمن ما سالهاست تغییری نکرده است .

نام : سهراب زمان : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۵:۳۴:۵۹

با درود، خسته نباشید، و تبریک و شادباش خدمت یکایک برگزیدگان هییت مدیرهً گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران و آرزوی پیش بردن کارهای انجمن و سرافرازی انجمن و تمام بهدینان . همچنین درود و خسته نباشید خدمت یکایک کار کنان و کارمندان تارنمای امرداد که سریع اطلاع رسانی میکنند. میخواستم خواهش کنم اگر امکان دارد سایر نامهای کاندیدا را با تعداد رای هایشان اعلام فرمایید. با سپاس.

نام : مهربان زمان : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۲۱:۳۴:۵۱

منتخبین عزیز جامعه زرتشتی همازوری و همدلی و کمک به همدیگه یادتون نره بهنوان یک همکیش ازتون خواهش میکنم در کنار هم باشی و با هم یکدل و یک صدا باشید

نام : بهروز جمشیدیان زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۱:۱۴:۰۵

بادرود دوست گرامی اردشیر قابل توجه که جلسات دوشنبه هرهفته جلسه عمومی هموندان انجمن میباشد و برای تصویب یا رد پیشنهادات کمیسیونها تشکیل میگردد . هموندان هییت مدیره در هفته چندبار در کمیسیونهای مختلف نشستهایی دارند که به بررسی موارد و مصوبات مربوط میپردازد. بااین تاکید و درخواست که صرف زمان حداقل 10 الی 15 ساعت هفتگی برای انجمن از سوی هموندان دلسوزباید نرمال تلقی شود .سپاس. شاد و به کامه باشید.

نام : همكيش زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۱:۳۱:۱۰

کاش متنخبین انجمن 44 از همکیشانی که رای دادن بهشون و از برگزارکنندگان انتخابات و مجمع و کارکنان زحمتکش انجمن و والاهمتان شمارش آراء که تا پاسی از نیمه شب رای شمردن تا جامعه خوشنام زرتشتی، منتخبین با لیاقت خود را بشناسد، قدرشناسی نمایند و با عملکرد شایسته خود در این دوره، سپاسگزار زحمات این عزیزان باشن. البته که توقعی نیست، همانطور که در دوره های گذشته هم نبوده، همین که جامعه آشتی کند با سازمان ها و انجمن ها و در جامعه صلح برقرار باشد برای خدمتگزاران جامعه بس معجزه بزرگی است.

نام : یک همکیش یزدی زمان : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۲۲:۲۴:۵۷

بادرود هربار افراد منتخب به میدان می آیند اما ، اما رییس انجمن هرکار دلش خواست انجام میدهد ، اللبته به پشتوانه فرد دیگر و بقیه نا امید میشوند و خود را کنار میکشند . امیدوارم این بار همه بهدینان که انتخاب شده اند ، همانند انگشتان دست با هم باشند و اجازه ندهند ریسس زیر سلطه دیگری حرکت کند و بعد بگوید : شما که .... در هر صورت بعنوان یک فرد زرتشتی در ایران از اعضای انجمن پیشین نیز قدر دانی مینمایم و میخواهم قدرت نه گفتن را حد اقل به فرزندان خود بیاموزند .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics