تاریخ پست:1397/3/29 11:25
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

دبستان گیوانجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه‌ی گیو بنا دارد با دهش نیک‌اندیشان هازمان فضای آموزشی و پرورشی این آموزشگاه زرتشتی را بازسازی و بهسازی کند.
دبستان دخترانه‌ی گیو سال 1327 خورشیدی در منطقه‌ی 6 آموزش پرورش تهران و بر پایه نیک‌اندیشی ارباب رستم گیو و برادر شادروانشان، گیو شاهپور بنیان نهاده شده است، نزدیک به  هفتاد سال است در راستای پرورش نونهالان این مرز و بوم می‌کوشد  و همچنان با سربلندی همچون گذشته این آرمان را به بهترین شیوه اجرا می کند. برتری دانش آموزان این دبستان در سطح منطقه و استان در رشته‌های گوناگون فرهنگی، علمی در سال تحصیلی 97-1396 نشان‌دهنده‌ی پیشرفت این آموزشگاه زرتشتی است. به منظور بالا بردن کیفیت فضای آموزشی و پرورشی و ایجاد امنیت لازم و فراهم نمودن امکانات رفاهی جهت آسودگی دانش آموزان، مدیریت و اولیا و مربیان دبستان بنا دارند در تابستان پیش‌ رو با کمک مالی نیک‌اندیشان نسبت به بهسازی واز میان برداشتن برخی مشکلات موجود به شرح زیر اقدام کند:

- افزایش فضای آموزشی کلاس ها

- بهسازی سیستم برق دبستان با توجه به فرسودگی آنها شامل؛ سیم کشی، جداسازی جعبه تقسیم برق فضاهای مختلف

- نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

- ساماندهی آزمایشگاه و اتاق ورزش دبستان

بنیان این مدرسه با نیت گسترش علم و دانش و فرهنگ در میان فرزندان این مرز و بوم است. این مکان با دیرینگی هفتاد سال و با دارا بودن فضاهای بسیار وسیع مناسب آموزشی و فرهنگی نیاز به بازسازی و بهینه‌سازی در بخشهای مختلف دیگر از جمله موارد زیر داشته که دستیابی به آن دهش نیک‌اندیشان هازمان را خواستار است:

- بازسازی آسفالت حیاط مدرسه و ایجاد فضای پویا در آن

- بهسازی و بازسازی دیوارهای فضاهای آموزشی طبقه زیرین ساختمان اصلی و بخش سرایداری

- ایجاد سیستم سرمایشی مناسب جهت استفاده در آغاز و پایان سال تحصیلی

- بهسازی تالار اجتماعات دبستان شامل؛ سیم کشی برق، نیمکت‌ها، ایجاد فضای آگوستیک، ترمیم و سفیدکاری و نقاشی سقف، بهسازی برخی فضاهای فرسوده، بازسازی سرویس بهداشتی

دهشمندانی که خواستار همیاری در بازسازی و بهسازی دبستان دخترانه‌ی گیو هستند، می‌توانند برای هماهنگی روزهای دوشنبه و چهارشنبه با دبستان گیو به شماره‌ی 66404915 تماس بگیرند.


تاریخ پست:1397/3/29 11:25 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :733

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۳۳:۲۱

کاش میشد آن را تخریب و نوسازی کرد. بنظرم اینکار آفتابه خرج لحیم است.

نام : گردآفرید مرادیان زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۰:۲۸:۵۶

درود بر شما . وقتی می توان ساختمانی را به این زیبایی و تاریخی ، ایمن سازی و حفظ کرد چرا تخریب ؟ به نظر می رسد ،بسیاری از مدارس و مکانهای فرهنگی امروزه هویت اجتماعی و تاریخی ما هستند و بسیار با ارزش .

نام : همکیش زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۱۵:۰۷

بستگی دارد ایمن سازی تا چه حد باشد. آیا شما اطمینان میدهید با یک زلزله شش ریشتری خراب نشود ؟

نام : همکیش زمان : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ _ ۱۶:۳۸:۲۷

ساختمان به این زیبایی و دارای هویت فرهنگی ما و یادگار خیر اندیشان جامعه زرتشتی که طی این سالها ( 70 سال ) چه بسا با زلزله هایی که داشتیم خم به ابرو نیاورده چه بهتر است که با کار کارشناسی ایمن سازی و مرمت شود و این یادگار باارزش را حفظ کرد

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics