تاریخ پست:1397/4/1 6:28
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

پیک‌نیک دانش‌آموزان زرتشتی به کوشش سازمان جوانان زرتشتی (سازمان فروهر) در کوشک ورجاوند برگزار شد.
 با فرارسیدن تعطیلات تابستانی بیش از 150 دانش‌آموز یک روز شاد و پر از جنب‌وجوش را در کنار یک‌دیگر تجربه کردند. نیایش همگانی، صرف صبحانه و خوراک نیمروزی، عصرانه، بازی و سرگرمی از برنامه‌های این دورهمی دوستانه بود. پیک‌نیک ‌دانش‌آموزی پنج‌شنبه 31 خوردادماه 1397 خورشیدی از ساعت 7 و 30 دقیقه با حرکت از سازمان فروهر به سوی کوشک ورجاوند آغاز شد.

دانش‌آموزان از ساعت 7 و 30 دقیقه به سمت کوشک حرکت کردند

دانش‌آموزان از ساعت 7 و 30 دقیقه به سمت کوشک حرکت کردند

پیک‌نیک دانش‌آموزی با نیایش گروهی آغاز شد

باشندگان پیک‌نیک دانش‌آموزی با صبحانه و خوراک نیمروزی پذیرایی شدند

باشندگان پیک‌نیک دانش‌آموزی با صبحانه و خوراک نیمروزی پذیرایی شدند

پنج‌شنبه 31 خوردادماه 1397 خورشیدی پیک‌نیک دانش‌آموزی برگزار شد

پنج‌شنبه 31 خوردادماه 1397 خورشیدی پیک‌نیک دانش‌آموزی برگزار شد

با فرارسیدن تابستان و گرما آب بازی بخشی از سرگرمی دانش‌آموزان شد

با فرارسیدن تابستان و گرما آب بازی بخشی از سرگرمی دانش‌آموزان شد

 

 

از سمت چپ: اردشیر اورمزدی، هموند انجمن زرتشتیان تهران-هرمز کاووسی، هموند سازمان فروهر-اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس-مهرتاش مهروزیاد، بازرس سازمان فروهر

از سمت چپ: اردشیر اورمزدی، هموند انجمن زرتشتیان تهران-هرمز کاووسی، هموند سازمان فروهر-اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس-مهرتاش مهروزیاد، بازرس سازمان فروهر-وجدان‌ایرانی، هموند گروه چنبره-خداداد جمشیدیان،نگهبان و کارگزار کوشک ورجاوند

دانش‌آموزان از پایه‌ی یکم تا دوازدهم تحصیلی در این پیک‌نیک باشنده بودند

فرتور از ماندانا آذرکیوان است.

0114


تاریخ پست:1397/4/1 6:28 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2303

دیدگاه هموندان

نام : سازماني زمان : ۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۲:۰۵:۵۲

جای کمیسیون چنبره سازمان که 30 ساله این پیک نیک هارو برگزار کرده است خالی ... شعار اولیه اعضاء هییت مدیره؛ جوان گرایی در سایه اهمیت به بزرگان! ... آفرین به شما جوانان، نتیجه این تصمیمات چه پیامدی خواهد داشت، خدا داند و بس.

نام : همكيش زمان : ۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۵:۴۴:۵۰

همون بهتر هییت مدیره برگرده به سنین قبلی و 70 ساله ها بشن رییس، این جوان ها فقط فرمانبردار دیگرانن و از خودشون اراده ای ندارن، قضاوت میکنن و رای صادر میکنن بدون اینکه حرف های دیگران را شنیده باشند و اگر هم غیراز نظر کسانیکه که سازمان رو ارث پدری خودشون میدونن ،حرف بزنن، مثله دیگر جوانان شایسته که چندین سال چقدر تلاش نمودند در این ارگان، حذف خواهند شد.

نام : bita زمان : ۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۷:۳۹:۱۲

با درود.کاشکی قدر بزرگترها رو میدونستیم ومنم منمها رو کنار میذاشتیم

نام : همکیش از یزد زمان : ۲ تیر ۱۳۹۷ _ ۰۹:۴۴:۱۵

عزیزان خسته نباشید ولی صبحونه هایی مثل نون پنیر وخیار رو کارشناسان تغذیه رد کردن چون سرد مزاج هست وبرای بچه ها خوب نیست .به این موارد هم توجه کنید لطفا ،بخصوص که میوه شون هم هندوانه که سرد هست بوده

نام : مهرنوش خضری زمان : ۲ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۴:۲۴:۲۱

خداقوت دستتان درد نکند امیدوارم موفق باشید به جوانان اعتماد داشته باشیم بیایید تا جهان را تازه گردانیم

نام : باستانی زمان : ۲ تیر ۱۳۹۷ _ ۲۱:۱۴:۵۹

من به نظرم باید به جوانها اعتماد کرد و اونها را آزاد گذاشت تا راهشون رو برن. اگر جلوی کارشون رو بگیریم هم اونها را سرخورده میکنمی و هم جامعه را از انرژی خوبشون محروم میکنیم. آقایان و خانمها چند دهه سازمان را به دشت داشتند خوبه از جوانان حمایت کنند.

نام : همكيش زمان : ۳ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۱:۳۴:۲۳

بله منم موافقم جناب باستانی، ارگان های ما همه شدن آدم های تکراری با افکار تکراری ... یه سازمان فروهر بعد 50 سال هییت مدیره اش تغییر کرد و جوان شد اونم به تکلیف وزارت کشور، اما متاسفانه شنیدیم و دیدیم که خوده دوستان جوان 25 تا 35 سال این دوره رفتن درخواست دادن که مجدد سازمان فروهر برگرده به حالت قبل و سن بالاهای 70 ساله بشن رییس. دمه کانون گرم که وابسته به اشخاص نیست و مستقل کار میکنه و از کسانی دستور نمیگیره و خودشون فکر میکنن و با کدورت های قبلی ریاست نمیکنن. کدورت ریشه انسانیت رو میسوزونه و جوانان این دوره که گاها از بچه های کانون بزرگتر و شاید با تجربه تر هستن! نتوانستن مستقل عمل کنن و نگرش افراد بالا و راهبر که با خرد سازمانی افرادی خاص هدایت میشه سرلوحه کارشان است و نتیجه نارضایتی عزیزانی است که چندین و چند سال تو این ارگان خاک خوردند و در نهایت بهشون گفتن خااام و بیرون شدند.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics