تاریخ پست:1397/5/6 12:55
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

سی‌وهشتمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان که از یکم امردادماه 1397 خورشیدی آغاز شده بود در شامگاه پنجم امردادماه با معرفی برترین‌های رشته‌های گوناگون پایان یافت.

کاراته بخش کاتا رده نونهالان

  1. بهداد بختیاری
  2. فربد مهرخداوندی
  3. بهشاد بختیاری

کاراته بخش کاتا رده بزرگ‌سالان

  1. بهرام یزدانی اله‌آبادی
  2. مهران قندی پارسی
  3. رستم فرزانه

کاراته رده نمایشی: خشایار امیدی، بهداد بختیاری، بهفر بختیاری، روهان کامکار، بهشاد بختیاری، بهداد دینیاری، فرید رشیدی

بسکتبال سه نفره

  1. لیکرز (سرپرست: کوروش مژگانی. مربی: پارسا مژگانی. بازیکنان: پارسا مژگانی، پارسا پاک سرشت، نیکان شهریاری، پوریا پروشسب)
  2. یاران مازیار (سرپرست: شادمهر نوایزدان. مربی: شروین ایرانی‌زاده. بازیکنان: خشایار نمیرانیان، سپهر کیانی، سپهر کدخدایان، مهران آبیاری)
  3. آینده سازان فروهر (سرپرست: شهنام فرزانه. مربی: شهنام فرزانه. بازیکنان: شایان فرزانه، پویان پیمانی‌فر، رادین نعیمی)

 بسکتبال بانوان

  1. فروهر الف (سرپرست: گوهر بهمردی. مربی: سوسن فتحی. بازیکنان: آرمیتا زره‌پوش، نگین پشوتن، نازنین بیژنی، وستا زندخاوری، راییتی وجدانی، ویستا دمهری، کتایون شاه‌گشتاسبی، نیکا کیخان‌زاده، نیکی کیخان‌زاده و ناشا سائلی)
  2. فروهر ب (سرپرست: گوهر بهمردی. مربی: سوسن فتحی. بازیکنان: یسنا یزدانی، فرانک کلانتری، موژان فریدونی، فریبا جوانمردی، موژان فرزانه، ساناز فریدون‌زاده، آتریا ساسانی، پارمیس پاک‌سرشت، شهرزاد نمیرانیان، کتایون هرمزی)
  3. کانون دانشجویان زرتشتی ۱ (سرپرست: آرش باستانی. مربی: شایان بهرام‌شهریاری. بازیکنان: بهاره خسرویانی، آتوسا ایزد، روشنک شهریاری، آرمیتا زندیان، نگار کلان‌پور، پریسا کلان‌پور، شیرین بنداریان، تینا انوشه، سروناز نیکجو، شیرین گشتاسبی، آناهیتا زندیان، افروز ایرجی)

بسکتبال آقایان

  1. سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد (سرپرست : بهرام باستانی. مربی: فرزاد نمیرانیان. بازیکنان: فرزاد نمیرانیان، رامین پای‌سروی، کامیاب باستانی، کامشاد باستانی، مهرنام شهریاری، شروین سبزه، نریمان یزدانی، شاهین سبزه، کامران رستمی، آرین کاووسی، افشین یزدانی، سروش یزدانی)
  2. سازمان فروهر (سرپرست: شهریار خسروان. مربی: منوچهر مقدم کوهی. بازیکنان: رامبد باستانی، سهراب نجمی، جهانگیر ایزد، مهیار فرودی، فرزین فلفلی، نیکنام تیراندازی، پدرام مژگانی، نیما شهریاری کلانتری، سهراب نجمی، فرشید منوچهری، سینا ستودیان)
  3. یاران مازیار (سرپرست: کوروش نوایزدان. مربی: رستم فلفلی. بازیکنان: ایرج یکتایی فرد، سروش مژگانی، رامتین زندیان، آرمین یزدانی، بهرام هنرکار، آرش اردشیری، ارشیا آتشبند)

جایگاه برتر بسکتبال پرتاب پنالتی: رامبد باستانی

جایگاه برتر بسکتبال پرتاب سه امتیازی: سروش مژگانی

جایگاه برتر بسکتبال مهارت‌های فردی: رستم باستانی

بازیکن ارزشمند بسکتبال: ارشیا آتشبند

تیم اخلاق بسکتبال: تیم خیراندیشان

تیم شایسته‌ی سپاس‌داری: تیم امید سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

تنیس روی میزانفرادی بانوان

  1. فرناز آتشبند
  2. مهرنوش خسروی
  3. فرناز طهمورثی

تنیس روی میز آقایان رده نونهالان

  1. سامیا آذرگشسبی
  2. سروش بهمردی کلانتری
  3. ارشیا شهریاری

تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان

  1. ماهان خرم‌زاد
  2. پرهام سلامتی
  3. بردیا کیومرثی

تنیس روی میز بزرگ‌سالان آقایان

  1. مهرداد پولادی
  2. آرش فرودی
  3. شهریارکیانشاهی

تنیس روی میز دوبل آقایان نوجوانان

  1. ماهان خرم‌زاد و پرهام سلامت
  2. مازیار لریان و شادمهر یزدانی
  3. خشایار نمیرانیان و مهران آبیاری

تنیس روی میز دوبل آقایان بزرگ‌سالان

  1. مهرداد پولادی و سهراب ویرابی
  2. آرش فرودی و شهریار کیانشاهی
  3. رستم سامیا و آرش آذرگشسب

تنیس روی میز دوبل میکس

  1. میترا نمیرانیان و سهراب ویرابی
  2. مهرنوش خسروی و ماهان خرم‌زاد
  3. بابک نیکدین و شهرزاد وهمنی

فوتسال نونهالان

  1. آرمان تفت و توابع ۰۷ (سرپرست: فرشاد فرهی‌فر. مربی: شهرام خسرویانی. بازیکنان: سپنتا سپهری، آرش نجمی، پویان شاه‌بهرامی، آرمان ساسانی، بهراد باستانی، پارسا باستانی‌نژاد، سروش هماوندی، فرزام مهرخداوندی، فربد گشتاسبی، پیمان گشتاسبی)
  2. آرمان تفت و توابع ۳۳ (سرپرست: فرشاد فرهی‌فر. مربی: شهرام خسرویانی. بازیکنان: آرمان جمشیدیان، فربد مهرخداوندی، مهراد نجمی، شایان یزدگردی، سام سیستانی، شهروز جمشیدی، کسری بزرگی چم، پویان مهرشاهی، پرهام بزرگی چم، شایان کیانی‌پور)
  3. جمشیدجم ب (سرپرست: مهرداد وفاداری. مربی: فرزین یزدانی. بازیکنان: رهان بهرامی، آرش وفاداری، آرتین بزرگ‌مهری، آراد شادفر، سام سلامت، نیما کیخسروان، رادمان پورمستدام، ارشیا نمیری، شادمهر گبا، ارشیا شهریاری)

آقای گل نونهالان: بهراد باستانی از تیم آرمان تفت و توابع ۰۷ با ۶ گل زده

فوتسال نوجوانان

  1. آرمان تفت و توابع (سرپرست: فرشاد فرهی‌فر. مربی: شهرام خسرویانی. بازیکنان: پارسا مژگانی، فرنام ایرجی، پدرام کاویانی، کیارش مندگاری، پارسا گشتاسبیان، پارسا پاک‌سرشت، هومان پورمستدام، پوریا پوروشسب، پارسا نمیری)
  2. یاران مازیار (نرسی‌آباد) (سرپرست: شادمهر نوایزدان. مربی: شروین ایرانی‌زاده. بازیکنان: آبتین گوهربخش، خشایار نمیرانیان، سپهر کیانی، نیکنام رادخو، نیکان شهریاری، مهیار فرزانه، کوشا شهریاری، مهران آبیاری، سپهر کدخدایان)
  3. منتخب ب (سرپرست: فرزین یزدانی. مربی: مهرداد وفاداری. بازیکنان: سینا همتی، رادمان ایرانی، نریمان شهریاری، شهنام فرهادیان، سیاوش وفاداری، کیخسرو اشتری، پارسا گشتاسبی، پویا فرهی یزدی، سروش گنجی)

فوتسال آقای گل نوجوانان: هومان پورمستدام از تیم آرمان تفت و توابع با ۶ گل زده

فوتسال بزرگ‌سالان

  1.  آرمان و تفت و توابع 2 (سرپرست: فرشاد فرهی‌فر. مربی: کورش ساسانی. بازیکنان: شهرام خسرویانی، رشید ذهبی، فرزاد جهانی، مازیار پوررستمی، سیاوش ساسانی، مهربان آذرمنش، خسرو فلاح‌زاده، نوید شهریاری، سامان نمیرانیان)

*** فوتسال بزرگ‌سالان تیم‌های دوم و سوم نداشت

آقای گل فوتسال بزرگ‌سالان: آرش رستمی از تیم آرمان تفت و توابع ۱ با ۵ گل زده

تیم‌های شایسته‌ی سپاس‌داری رده نونهالان: تیم جمشیدجم الف و تیم آرمان تفت و توابع 101

تیم‌های شایسته سپاس‌داری رده نوجوانان: تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان و تیم منتخب الف

والیبال بانوان

  1. باشگاه اردشیر همتی کرمان (سرپرست: نسرین فرهادی. مربی: حامد پور خوش‌سفر. بازیکنان: آیدا شهروان، شیوا آزاده، ساناز خسروان، تریتی ضیاطبری، پریناز مهران، شکیبا نوذری، هلیا گشتاسبیان، دنیا گشتاسبیان، دنیا نوشادی، مهرنوش کاویانی گوهرخیزی)
  2. یاران میترا (سرپرست: شبنم پوردهی زین‌آباد. مربی: شهرام پوردهی. بازیکنان: شیرین اردشیریان شریف‌آبادی، مهتاب گشتاسبی، پریسا استقامت، نوشین معاونت، نیلوفر رایومند، آناهیتا زندیان، فرناز بهدینان، پرنیان کوکلری، پریسا کوکلری، راشین جهانگیری، ژیلا کرمانی، ماندانا فرامرزی)
  3. یاران آرمین (سرپرست: نیلوفر نجمی‌زاده. مربی: شهرام پوردهی. بازیکنان: فرشته فلفلی، آندیا بلیوان، پرستو جمشیدیان باغ گلستان، پریا خسروی چم، سپیده مالی، سحر مژگانی، شراره دارابیان، شهرزاد باستانی، شیرین ماوندادی، مهزاد جمشیدی، نازفر نجمی‌زاده، نگار جهانگیری)

والیبال آقایان

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد (سرپرست: بهرام باستانی. مربی: هوشنگ یزدانی. بازیکنان: آرمان جمشیدی، پوریا منوچهری، فرشاد پشوتنی‌زاده، مهران منوچهری کلانتری، کامیار جمشیدی، سپهر فرودی قاسم‌آبادی، سپهر جمشیدی کلانتری، مهنام قندشاهی، سپند ایزدی کلانتری، هوشنگ یزدانی، فرشاد شمسی)

باشگاه اردشیر همتی کرمان (سرپرست: نگار نوشادی. مربی: حامد پور خوش‌سفر. بازیکنان: آریابرزن غیبی، آرش غیبی، آبتین زند خاوری، فرشاد کاویانی گوهرخیزی، مهرشاد بختیاری، پویان آبادیان، بابک نیکدین، امید آذری، رامتین زندخاوری، آرمین یزدانی بیوکی)

یاران آرش و آرشام (سرپرست: بهروز کیخسروزاده. مربی: نوید نجمی‌زاده. بازیکنان: نوید نجمی‌زاده، سروش مژگانی، فرشید بلیوان، فرهاد آریایی ارجمند، پدرام نجمی، اسفندیار مالی، فرزاد آتشبند، سینا مژگانی، مهربان آریانژاد، امید افسادی‌زاده)

تیم شایسته‌ی سپاس‌داری: تیم امید سازمان و باشگان جوانان زرتشتی یزد

بدمینتون بانوان نونهالان

  1. یاسمن نجمی
  2. آوا خسرویانی
  3. مانترا نمیرانیان

بدمینتون بانوان نوجوانان

  1. رومینا زره‌پوش
  2. ملوینا بهرامی
  3. شقایق بهدینیان

بدمینتون بانوان بزرگ‌سالان

  1. شیرین اردشیریان
  2. آیدا شهروان
  3. شینا سرداری

بدمینتون آقایان نونهالان

  1. پیمان گشتاسبی
  2. پارسا دهنوی
  3. امید نوشیروانی

بدمینتون آقایاننوجوانان

  1. خشایار کاویانی
  2. کوشا شهریاری
  3. آرین کاویانی

بدمینتون آقایانبزرگ‌سالان

  1. فرزین رستمی عصرآبادی
  2. فرشید رستمی عصرآبادی
  3. کیارش شهریاری

بدمینتون دوبل میکس

  1. شروین کاوسی و رومینا زره‌پوش
  2. فرزین رستمی و شراره دارابیان
  3. همایون مبارکه و آیدا شهروان

بازیکن اخلاق بدمینتون: آوا خسرویانی

شطرنج نونهالان

  1. کیوان بختیاری
  2. سروش باستانی
  3. سپند بلند

شطرنج نوجوانان

  1. متین مژگانی
  2. غزال خرمشاهی
  3. آرین دهنوی زاده

شطرنج بزرگ‌سالان

  1. مازیار بهمردی
  2. خشایار طهمورسی‌زاده
  3. پریناز ایزدی

شطرنج بلیتس

  1. مازیار بهمردی
  2. سوشیانت پروشسب
  3. خشایار طهمورسی‌زاده

شطرنج دوبل

  1. مازیار بهمردی و آرین بمانی چم
  2. سوشیانت پرووشسب و متین مژگانی

مطرنج

  1. سوشیانت پوروشسب
  2. آرتین هوشنگی
  3. نیکنام رایومند

بازیکن اخلاق شطرنج: سپهر باستانی

شنا بانوان نونهالان، رشته کرال سینه

  1. روشا مزدیسنی
  2. ویستا بلندی
  3. انیسا نوشیروان راحت‌آباد

شنا بانوان نوجوانان، رشته کرال سینه

  1. راییتی بهبودی
  2. بیتا خداداد کوچکی
  3. یاسمن آفرین‌نامه

شنا بزرگ‌سالان رشته کرال سینه

  1. ستیناز فرودی
  2. فرانک لر کلانتری
  3. موژان فریدونی

شنا بانوان نوجوانان، رشته مختلط (کرال پشت قورباغه)

  1. رایتی بهبودی
  2. بیتا خداداد کوچکی
  3. غزال خرمشاهی

شنا بانوان بزرگ‌سالان، رشته مختلط (کرال پشت قورباغه)

  1. ستیناز فرودی
  2. فرانک لر کلانتری
  3. موژان فریدونی

شنا آقایان نونهالان، رشته کرال سینه

  1. کیارش کشمیری
  2. رهام بهبودی
  3. هیراد بزرگی چم

شنا آقایان نوجوانان، رشته کرال سینه

  1.  شهنام فرهادیان
  2. پارسا گشتاسبیان
  3. شایان برومند راد

شنا آقایان بزرگسالان، رشته کرال سینه

  1. خسرو بهمردی
  2. شهاب فرهادیان
  3. پویان دمهری

شنا آقایان نونهالان، رشته قورباغه

  1. آروین کشاورزی
  2. کیارش کشمیری
  3. هیراد بزرگی چم

شنا آقایان نوجوانان، رشته مختلط (کرال پشت - قورباغه)

  1. شهنام فرهادیان
  2. پارسا گشتاسبیان
  3. سامان خادمی کلانتری

شنا آقایان بزرگ‌سالان، رشته مختلط (کرال پشت - قورباغه)

  1. شهاب فرهادیان
  2. پویان دمهری
  3. روزبه اورنگی

دو و میدانی سرعت بانوان

  1. بهاره خسرویانی
  2. نگار نوشادی
  3. مهرافزا خسرویانی

دو و میدانی سرعت آقایان

  1. شروین ارغوانی
  2. سپند ایزدی
  3. وفا دینیاریان

دو و میدانی استقامت آقایان

  1. مهیار فرزانه
  2. کامیار فرزانه
  3. رستم باستانی

دو و میدانینیمه استقامت بانوان

  1. بهاره خسرویانی
  2. مهرافزا خسرویانی
  3. شیرین ناهید

تاریخ پست:1397/5/6 12:55 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :818

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.



نظر سنجی

آیا به کودکان کار کمک می‌کنید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics