تاریخ پست:1397/5/9 15:0
خبرنگار امرداد: نگار جمشیدنژاد

محسن‌نژاد معاون گردشگری میراث فرهنگی استان فارسنشست هم‌اندیشی توسعه‌ی طبیعت‌گردی در شهرستان سپیدان با باشندگی سید‌موید محسن‌نژاد معاون گردشگری میراث فرهنگی استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، این نشست که با حضور معاون گردشگری فارس، مسوولان محلی، کنشگران بخش خصوصی شهرستان، نمایندگانی از هازمان (:جامعه) هتلداران و انجمن صنفی دفترهای خدمات مسافرتی و گردشگری استان، با آرمان بررسی راهکارهای گسترش گردشگری در سپیدان برگزار شد. سیدموید محسن‌نژاد با اشاره به توانمندی‌های سپیدان در حوزه‌ی گردشگری گفت: با توجه به شرایط اقلیمی استان چهار فصل فارس، باید با بررسی توان مندی‌های ویژه‌ی هر شهرستان، برای تقویت بیش‌از‌پیش این توانمندنی‌ها و ایجاد کارآفرینی پایدار کوشش کرد.

وی ادامه داد: شهرستان سپیدان به شوند (:علت) ممتاز بودن در حوزه‌ی طبیعت‌گردی مورد توجه ویژه است اما دارای توانمندی‌های دیگری مانند گردشگری خوراک و گردشگری ورزشی نیز هست.

محسن‌نژاد با پافشاری (:تاکید) بر ارزشمندی بخش خصوصی در گسترش گردشگری فارس افزود: ایجاد و تقویت زیرساخت‌های گردشگری در حوزه‌های خوراک و ورزش می‌تواند در گسترش بهین (:مطلوب) و هر چه بیش‌تر تورهای طبیعت‌گردی در سپیدان تاثیرگذار باشد.

معاون گردشگری فارس در پایانیادآور شد: آموزش نیروهای شاغل در زمینه‌ی گردشگری و دیگر عوامل اجرایی شهرستان، همچنین بالا بردن سطح خدمات در این حوزه رضایتمندی گردشگران  را در پی خواهد داشت.

برپایه‌ی این گزارش کنشگران گردشگری باشنده در این نشست با تبادل دیدگاه در زمینه‌ی دستورکار نشست از برخی تاسیسات گردشگری در مسیر شیراز-سپیدان به گونه‌ی میدانی بازدید کردند.


تاریخ پست:1397/5/9 15:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :621

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics