تاریخ پست:1397/5/11 10:32
در فاصله 10 روز تا پایان مهلت نام نویسی

استقبال گسترده از جام بدمینتون شیراز

شهرام پوردهی زین‌آباد

پوستر هفتمین جام بدمینتون زرتشتیان سراسر کشورهماهنگ‌کنندگان هفتیمن دوره‌ی جام بدمینتون شیراز از استقبال بدمینتون‌بازان زرتشتی تا 10 روز مانده به پایان مهلت نام‌نویسی این پیکارها خبر دادند.

پرنیان کوکلری، هماهنگ‌کننده‌ی هفتمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور با اشاره به این‌که بنابر آیین‌نامه تنها 10 روز دیگر برای نام‌نویسی در هفتمین دوره‌ی جام بدمینتون زمان است، گفت: «برپايه‌ي این آیین‌نامه 20 هزار تومان به عنوان ورودی جام و 95 هزار تومان براي استفاده از خوراك (صبحانه، ناهار و شام) در چهار روز برگزاری جام تعیین شده است، اما استفاده از خوابگاه بدون خوراک برای شرکت‌کنندگان و سرپرستان در جام رایگان است.»

وی افزود: «بدمینتون‌بازان برای نام‌نویسی می‌توانند به تارنمای www.ZBCshiraz.ir سر بزنند و نسبت به تکمیل فرم نام‌نویسی و پرداخت هزینه‌ی ورودی و خوراک به صورت تمام اینترنتی اقدام کنند.»

به گفته‌ی کوکلری برای نام‌نویسی تصاوير رویه(:صفحه) نخست شناسنامه، كارت بيمه ورزشي، عكس رنگي 4*3 (جدید و با کیفیت مناسب)، كارت شناسايي زرتشتي خود و يا يكي از بستگان درجه يک و کارت تایید صلاحیت در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور مورد نیاز است.

وی در اين گفت‌وگو با ابراز امیدواری از این‌که رده‌ی پیشکسوتان آقایان و بانوان به حد نصاب برسد گفت: «اميدواريم شاهد باشندگی دوباره‌ی قهرمانان دیروز و پیشکسوتان امروز در پيكارهای بدمینتون باشیم».

شهریار کاوسی زین‌آباد، دیگر هماهنگ‌کننده‌ی این جام، با اعلام این‌که مهلت نام‌نویسی در جام بدمینتون همچون دوره‌های پیش به هیچ روی تمدید نخواهد شد، از علاقه‌مندان خواست در مهلت 10 روزه‌ی باقی‌مانده نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.

وی گفت : «مهلت 20 روزه‌ی نام نویسی به نیمه‌ی راه رسیده است و اگر این روند نام‌نویسی تا پایان مهلت ادامه یابد، رکورد شمار شرکت‌کنندگان در دوره‌های گوناگون جام بدمینتون شکسته خواهد شد.»

کاوسی درباره‌ی کارت تایید صلاحیت و علاقه‌مندان به نام‌نویسی که کارت مذکور را در اختیار ندارند، گفت: «هم‌اکنون 71 بدمینتون‌باز زرتشتی در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان، کارت تایید صلاحیت را در اختیار دارند که کارت‌ها را طی دوره‌ی پیش و یا جام جان‌باختگان امسال از مسوول فنی پیکارها دریافت کرده‌اند، رده‌های نونهالان و پیشکسوتان هم که به این کارت نیازی ندارند و بدون کارت تایید صلاحیت می‌توانند در جام نام‌نویسی کنند.»

وی افزود: «دیگر علاقه‌مندان که در دوره‌ی پیش و جام جان‌باختگان امسال باشنده نبوده‌اند و این کارت را در اختیار ندارند، در صورتی که خود را شایسته‌ی باشندگی و دارای صلاحیت تکنیکی می‌دانند، افزون‌بر هماهنگی با شماره تماس‌های اعلام‌شده در آیین‌نامه می‌توانند نزد پریسا زره‌پوش در تهران، کیارش شهریاری در یزد، فرزین رستمی در کرج و فرشاد کاویانی در کرمان تست‌های تکنیکی را پشت سر بگذارند و سپس بنابر دیدگاه آن‌ها نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند. در صورتی که نام‌نویسی آن‌ها مورد تایید کمیته فنی قرار گیرد، پس از پایان مهلت نام‌نویسی دیدگاه کمیته فنی به آگاهی ایشان رسانده خواهد شد. بنابراین هیچ‌گونه نگرانی برای نام‌نویسی افرادی که بدمینتون را به عنوان رشته‌ی تخصصی دنبال می‌کنند و کارت صلاحیت تاکنون دریافت نکرده‌اند، وجود ندارد.»

هفتمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور از 30 امردادماه تا 2 شهریورماه در تالار ويژه‌ي بدمینتون شیراز برگزار خواهد شد. آیین گشایش این پیکارها پسین سه‌شنبه 30 امردادماه و آیین پایانی نیمروز آدینه 2 شهریورماه خواهد بود.


تاریخ پست:1397/5/11 10:32 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1019

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۲ امرداد ۱۳۹۷ _ ۲۱:۲۵:۲۷

تایید صلاحیت ها به تخصصی تر شدن جام ها کمک می کند و باعث خواهد شد تا ورزشکاران بمنظور تایید صلاحیت حضور نگاه تخصصی تری به آن رشته ورزشی داشته باشند. ضمن آنکه عدم تمدید مهلت نام نویسی هم در نوع خودش قابل توجه است، در اکثر برنامه ها شاهد تمدید مهلت ها هستیم و این باعث شده است که احترام به برنامه ریزی در جامعه کاهش یابد. امیدوارم در این امر مصمم باشید. کما اینکه در دوره های قبل هم تمدید مهلت نداشته اید .

نام : نمیری زمان : ۱۴ امرداد ۱۳۹۷ _ ۲۱:۵۲:۲۵

ذوق و شوقی که برای جام شیراز در نونهالان می بینم در زمانه امروز که توجه به ورزش کم شده شگفت انگیز است. از اول تابستان تمام فکر و ذکرشان شیراز و این جام بدمینتون است. احساس می کنم این دو سال یکبار بودنش در این ایجاد انگیزه بی تاثیر نبوده. دست مریزاد به شیرازی ها

نام : اسفنديار زمان : ۱۵ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۵:۱۶:۳۲

دوست عزیز احساستان درست است و نه تنها نونهالان بلکه تمامی رده های سنی را شامل می شود، شیراز را همه جوره عشق است. هر برنامه ای که حساب شده و با برنامه ریزی و تدبیر مناسب اجرا شود ، علاقمندانش را به خود جذب می کند. جام بدمینتون شیراز یکی از مناسب های حال حاضر ورزشکاران است.

نام : مهرافزا زمان : ۱۷ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۰:۱۹:۰۶

دوست دارم همه برای یکبار هم که شده در این جام شرکت کنند حالا میخواد تماشاچی باشی یا بازیکن یا همراه یا سرپرست یا مسافر، فرقی نمیکنه اونوقت معنای واقعی یک جام ورزشی استاندارد و با برنامه رو درک می کنی. در شیراز همه کار میکنند که فقط ورزشکار با آرامش برای دیدن نتیجه زحماتش تلاش کنه. نه اعصابت از داوری خرد میشه ، نه از امکانات خوابگاه و رفت و آمد و زمان بندی بد. همه چیز سرجای خودشه و خوبه.

نام : بهزاد زمان : ۲۰ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۹:۲۹:۳۸

قابل توجه دانشجویان عزیز کانون که با اینهمه نیروی فعال و پرشور هر سال شاهد بی برنامگی و تاخیر و مشکلات بیشمار هستیم و بهانه اینکه بازیهای بدمینتون شیراز تک مسابقه میباشد باتوجه به اندک همکیشان ساکن در شیراز غیر قابل باور میباشد. ضمن سپاس بسیار فراوان از کانون دانشجویان که براستی زحمت میکشند همواره کمبود تجربه و بزرگی و مدیریت و عدم برنامه ریزی صحیح و درک درست از زمان مشهود است.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics