تاریخ پست:1397/5/23 11:19
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

سرویس مدارس شش‌گانه‌ی زرتشتیانشرکت راه سبز سرمد برنده‌ی مناقصه‌ی سرویس مدارس شش‌گانه‌ی زرتشتیان در سال تحصیلی 98 – 1397 خورشیدی شد.
مهردخت شهریاری، فرنشین کمیسیون خدمات انحمن زرتشتیان تهران در نشست صدوبیست‌وسوم، از روند برگزاری مناقصه‌ی سرویس مدارس زرتشتیان گزارش داد. وی با اشاره به این که شرکت پارسه به سرپرستی آقای علیزاده‌پور، شرکت راه سبز سرمد به سرپرستی آقای اسدی و شرکت البرز به سرپرستی آقای خویینی، سه شرکتی هستند که پیش از این با انجمن همکاری داشتند و عملکرد آنها مورد تایید بوده است افزود: برپایه‌ی قانون مناقصه‌ی محدود برای این سه شرکت که پیش از این با انجمن کار کرده و مورد تایید انجمن بودند دعوت‌نامه فرستادیم و از آنها خواسته شد قیمت پیشنهادی را با آمار تخمینی از برآورد سال پیش بر پایه‌ی 275 دانش‌آموز در مسیر رفت و برگشت ( دو طرفه) و 15 تن با مسیر رفت یا برگشت (یک‌طرفه) و بر دو مبنای مختلط بودن دانش‌آموزان و یا در صورت تفکیک مدارس را در فرصت معین به دبیرخانه‌ی انجمن اعلام کنند.   
پاکت‌های پیشنهادی سه‌شنبه 16 امردادماه 1397 خورشیدی در حضور رستم خسرویانی، فرنشین انجمن زرتشتیان تهران- جمشید گشتاسبی، خزانه‌دار انجمن، فرشاد خورشیدیان، بازرس - مهردخت شهریاری، فرنشین کمیسیون خدمات، بهمن تیمساری، فرنشین کمیسیون ساختمان (هموندان کمیسون مناقصه) باز شد. شرکت البرز قیمت بالایی را پیشنهاد داده بود که مورد قبول واقع نشد. قیمت پیشنهادی شرکت راه سبز سرمدی بیشتر از شرکت پارسه بود ولی رضایت‌مندی خانواده‌های دانش‌آموزان از عملکرد شرکت راه سبز سرمدی سبب شد تا پیشنهاد آقای اسدی پذیرفته شود.
وی به عدم فعالیت شرکت راه سبز سرمدی در دو منطقه‌ی شش و دوازده آموزش و پرورش در دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: این همکاری وابسته به تایید آموزش و پرورش منطقه‌های یاد شده است.
یادآوری می‌شود، خانواده‌های زرتشتی برای نام‌نویسی فرزندان خود تا پایان امردادماه می‌توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه از  ساعت ۸ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ با به همراه داشتن یک قطعه عکس دانش‌آموز به دبیرخانه‌ی انجمن مراجعه کنند.
همچنین با مصوبه‌ی کمیسیون خدمات به سرویس مدارس شش‌گانه‌ی زرتشتی برای فرزند دوم از یک خانواده به میزان ۵۰ درصد و فرزند سوم از یک خانواده به میزان ۷۵ درصد در صورت نام‌نویسی همزمان فرزندان تخفیف داده می‌شود.


تاریخ پست:1397/5/23 11:19 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2584

دیدگاه هموندان

نام : کیوان زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۲:۲۱:۲۲

امیدوارم آقای اسدی رویه آن سال هایی را که پیمانکار سرویس بودند در پیش نگیرند و بچه ها را فاصله های دور سوار نکنند بلکه مانند پیمانکارهای دیگر در منازل بیایند و بچه های دبستان جمشید جم را هم جلوی فیروزبهرام پیاده نکنند جالب است آقای خسرویانی علاقه خاصی به آقای اسدی دارند و در این دو سالی هم که آقای اسدی با انجمن همکاری نداشتند آقای خسرویانی پکر بودند

نام : همکیش زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۲:۴۰:۴۷

به نظر من این چند سال تجربه خوبی بود تا پی ببریم که آقای اسدی بدون حتی مناقصه فرد مطمیتی برای سرویس دهی مدارس است در طی این سالها که ایشان بودند ما غیر از احترام و ادب و جوابگویی به موقع و نظم در سرویس موارد دیگری ندیدیم ایشان همه خانواده ها را می شناخت واین کارها را راحت میکرد .

نام : ... زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۲۵:۲۱

نام شرکت مهم نیست مهم ارایه خدمات هست آیا در تعهدات شرکت نوع وسیله نقلیه ذکر شده است؟ سال پیش از ون و بیشتر استفاده شد که از نظر ساعت و مسیر دانش‌آموزان در سختی بودندو همچنین ون ایستگاهی دانش‌آموزان را سوار می‌کرد.

نام : همکیش زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۵۱:۱۹

با درود .سال پیش پیمانکار واقعا بد بود ما هر روز نارضایتی خود را اعلام می کردیم ولی کسی پاسخگونبود.خدا را شکر باز امسال به رضایت والدین را در نظر گرفتند و آقای اسدی را انتخاب کردند.

نام : کیوان زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۰۲:۲۸

همکیش گرامی کسی که بچه های دبستانی را جلوی دبیرستان فیروز بهرام پیاده می کند تا در پایده روی شلوغ خیابان جمهوری به دبستان جمشید جم بروند نمی تواند فرد مطمعنی باشد . دوست گرامی کسی که بچه دبستانی را دو تا کوچه و یک خیابان دورتر از منزلش و بر خیابان اصلی پیاده می کند و در جواب اعتراض هم می گوید سرویس شما که مجانی است نمی تواند آدم مطمعنی باشد. مجموعه ای که سرویس او در خط ویژه چپ می کند و دست یکی از دانش آموزان در این حادثه می شکند نمی تواند |آدم مطمعنی باشد. اگر در پیاده روی شلوغ خیابان جمهوری برای پسر بچه های شیطون دبستانی اتفاقی بیفتد انجمن یا آقای اسدی مطعمن جوابگو خواهند بود؟

نام : کیوان زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۰۵:۱۸

امیدوارم انمن اینبار درباره مواردی که در پست بالا گفتم پیگبر باشد و این ایرادات تکرار نشود

نام : پاسخ به کیوان زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۲۳:۴۲

پارسال هم سرویسها روبروی فیروزبهرام پیاده می‌کردند و جمشیدجمی ها خودشان تا مدرسه میرفتند. حتی تاکسی‌ها هم سر خیابون پیاده می‌کردند.

نام : همکیش زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۵۷:۳۰

اگر آموزش و پرورش فعالیت پیمانکار منتخب را در مناطق شش و دوازده تایید نکرد، روال چگونه خواهد بود؟ بهتر نبود تا زمان گرفتن تاییدیه از آموزش و پرورش، خبر نهایی نمی شد؟

نام : ... زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۵:۲۷:۱۴

مواردی که یادآور شدید کاملا به جا و درست است انجمن باید پشتیبان حامعه باشد و پیگیر امنیت و آسایش دانش آموزان و خانواده ها باشد انجمن بنا بر قردادی که با پیمانکار می‌بندد فراموش می‌کند که وکیل جامعه است و در کار انجام شده قرار می‌گیرد و همراه پیمانکار می‌شود

نام : همکیش زمان : ۲۳ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۶:۱۵:۴۶

وقتی مناقصه‌‌ی محدود برگزار می کنند با حضور سه شرکت نهایتا اولی نشد دومی و دومی نشد سومی که از همه گرانتر است دیگه چهامی و پنجمی و ... نداریم

نام : بهزاد زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۹:۲۳:۲۱

وقت بخیر قبلا هم گفتم و باز میگویم انجام مناقصه محدود در این مورد مهم تنها راحت طلبی و از سر خود وانمودن بوده و الا همین پیمانکار قبلی تنها یکسال با انجمن کار کرده و قبل تری هم یکسال . چگونه بین 3 پیمانکاری که به جز اقای اسدی با انجمن فقط یکسال قرارداد داشته اند تشخیص دادید خوبند ،مناقصه برگزار کردید .؟ ایا انجمن بعنوان کارفرمای یک مناقصه 500 میلیونی قدرت چانه زنی و انتخاب بهتر از بین 10 شرکت کننده نداشت که به همان ها بسنده کردید؟ شما دوستان برای یک ریال انجمن چون امانت میباشد مدیون هستید. پس برای خرج کردن ان بیشتر تلاش کنید نه راحتی خود.

نام : همكيش زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۹:۲۸:۵۰

کوچه جمشید جم بن بست است و باریک. و تنها به اندازه عرض یک ماشین امکان تردد دارد. ممکن است دوستانی که دایم به محل پیاده کردن بچه ها ایراد میگیرند یک راه حلی بدهند که چطور صبح ها چندین سرویس بروند جلوی در مدرسه و بچه ها را پیاده کنند و برگردند که جا برای سرویسهای دیگر هم باشد و ازدحام و ترافیک هم نشود؟

نام : کیوان زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۱۴:۵۶

همکیش گرامی اگر سرویس ها بچه ها را سر کوچه جمشید جم در خیابان نوفل لوشاتو پیاده کنند مسیر پیاده روی بچه ها تا مدرسه درون کوچه جمشید جم بسیار ایمن تر و کم خطر تر از مسیر پیاده روی خیابان جمهوری است. دلیل پیاده کردن بچه ها ی دبستانی جلوی دبیرستان فیروزبهرام از سوی هر پیمانکار سرویسی که باشد چه آقای اسدی ( که گویا شما دلبستگی خاصی به ایشان دارید) و یا پیمانکاران بعد از ایشان، تنها به دلیل تنبلی راننده و کوتاه کردن مسیر است که کاری بسیار خطرناک است و ما اولیا باید اعتراض کنیم و انجمن به عنوان کارفرما، پیمانکار را ملزم به اجرای خواسته های کارفرما کند. سال های قبل اولیا اعتراض می کردند ولیکن انجمن نشینان ذوب در پیمانکار بودندو تغییری ایجاد نشد. برآشفته شدن شما برایم بسیار جالب است. خیلی جالب

نام : :) زمان : ۲۴ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۴:۱۹:۱۸

آقای کیوان فعلا که شما برآشفته شده اید آنقدر که متن من را درست نخواندید. من در مورد پیاده کردن بچه ها سر کوچه جمشید جم نوشته بودم که مورد اعتراض یکی از دوستان بود.در سال قبل به دلیل اینکه سرویس دبستان از دبیرستان جدا بود بعید بدانم سرویسهای دبستان این همه راه میرفتند تا جلوی فیروز بهرام نگه دارند.

نام : كيوان زمان : ۲۵ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۱:۰۶:۵۵

جناب :) اگر شما همان "همکیش" هستید باید بگویم عنوان " دوستانی که دایم به محل پیاده کردن بچه ها ایراد میگیرند" تمام کسانی که به محل پیاده کردن بچه ها معترض می باشند از جماه من را شامل می شود پس متن شما را دقیق خوانده ام بدون بر آشفتگی و چند بار و نکته بعدی اینکه من نه تنها برآشفته نشده ام بلکه علاقه بساری به بحث درباره مسایلی دارم که قابل حل و پیگیری می باشند مانند سرویس مدارس

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics