تاریخ پست:1397/5/30 17:17
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

15 دقیقه بازدید شهردار از رستم باغ چگونه گذشت؟چندی پیش شهردار منطقه ۴ تهران به همراه گروهی از خبرنگاران از مجموعه رستم باغ تهران‌پارس بازدید کردند. هما پشوتنی‌زاده، هموند هیات امنای موقوفه‌ی گیو میزبان شهردار و گروه همراه بود. وی درباره‌ی این دیدار 15 دقیقه‌ای با امرداد سخن گفت.
هما پشوتنی‌زاده، کنشگر هازمان زرتشتی سال‌ها است که از شهرداری منطقه‌ی 4 تهران‌ پیگیر بهبود مکان‌های زرتشتیان در این ناحیه است. وی با یادآوری این که شهردار ناحیه گاهی بدون مناسبت از رستم باغ دیدن می‌کرد و این بار هم مانند بارهای گذشته برنامه‌ی خود را برای بازدید از رستم باغ به وی اعلام کرد، گفت: خبر آمدن شهردار را با رستم خسرویانی، فرنشین هیات امنای موقوفه‌ی گیو و فرنشین انجمن زرتشتیان تهران در میان گذاشتم و وی با بازدید شهردار از رستم باغ موافقت کرد. من به گمان این که این دیدار هم چون دیدارهای پیشین بدون همراه و تشریفات است به هیچ یک از تارنماهای خبری زرتشتیان برای تهیه گزارش و عکاسی خبر ندادم. نزدیک به ساعت 20 سه‌شنبه 23 امردادماه، مهندس حسینی، شهردار منطقه 4 و قایم مقام وی، مهندس عرب، شهردار ناحیه 5 و قایم مقام وی همچنین مدیر فروشگاه رفاه و مرکز تجاری پارسیان، مجموعه‌ای که بر روی زمین روانشاد مروارید گیو ساخته شده است و دیگر همراهان پیش‌بینی نشده از جمله خبرنگاران و دست‌اندرکاران شهرداری با اتوبوس تشریفات به رستم باغ رسیدند. وی با اشاره به بسته بودن تالار همایش رستم باغ به شوند (:دلیل) نبود هیات مدیره برای این تالار افزود: به ناچار مهمانان را به آتشکده‌ی رستم باغ راهنمایی کردم و با خوش‌آمدگویی به آنها به شماری از باورهای نادرستی که پرسیدند، پاسخ گفتم. بلند نامه‌ای (:طومار) از خواسته‌های ساکنین رستم باغ را به شهردار دادم و وی قول یاری در برآورده شدن خواسته‌های ما را داد.
هما پشوتنی‌زاده به شماری از خواسته‌های نوشته شده مانند بالا بودن هزینه‌ی پرداختی آب‌بها و برق، تامین آب برای آبیاری فضای سبز و رسیدگی به کنتور کارتی آب، بریدن درخت‌های خشک شده و درخت‌هایی که روی کابل برق افتاده‌ است و رسیدگی به فضای سبز باغ، گذاشتن نورافکن برای زمین فوتبال، حفظ نظافت، شست‌وشوی و تخلیه‌ی 25 سطل‌ زباله داخل محوطه‌ی باغ و زیبا سازی دیوارهای بیرونی و پیاده‌رو اشاره کرد.
شهردار و گروه همراه، بعد از 15 دقیقه رستم باغ را ترک کردند و در ادامه با گروه همراه از باغ پرندگان و مجتمع یاس شرق نیز بازدید کردند. شهردار منطقه‌ی 4 تهران در پایان این تور شب‌گردی با خبرنگاران نشست خبری داشت.


تاریخ پست:1397/5/30 17:17 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1787

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics