تاریخ پست:1395/5/15 18:51
هفت روز تا پایان نام نویسی

استقبال گسترده از جام بدمینتون شیراز

شهرام پوردهی

جام بدمینتون شیرازآزاده نمیرانیان هماهنگ‌کننده‌ی ششمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور با اشاره به اینکه بنابر آیین نامه تنها هفت روز دیگر برای نام‌نویسی در ششمین دوره جام بدمینتون فرصت باقیست، گفت: «برپايه‌ي این آیین‌نامه مبلغ ۱۵۰ هزار ریال به عنوان ورودی جام و مبلغ ۸۵۰ هزار ریال براي استفاده از خوراك (صبحانه، ناهار و شام) در چهار روز برگزاری جام تعیین شده است، اما استفاده از خوابگاه برای شرکت‌کنندگان و سرپرستان در جام رایگان است.»

وی در اين گفت‌وگو به حدنصاب رسیدن هر دو رده‌ی آقایان و بانوان در رده‌ی پیشکسوتان را خواهان شد و گفت: «اميدواريم شاهد باشندگی دوباره‌ی قهرمانان دیروز و دوست‌داران پیشکسوت در پيكارهای این رشته‌ی ورزشی باشیم.»

نمیرانیان با اشاره به آغاز نام‌نویسی این رقابت‌ها همزمان با آیین گشایش جام جان‌باختگان، گفت: « مدارک لازم براي نام نویسی، فرم نام‌نویسی تکمیل شده، رونوشت رويه‌ي نخست شناسنامه، عکس رنگی 3 در4، رونوشت کارت شناسایی زرتشتی خود یا یکی از بستگان درجه یک، رونوشت کارت بیمه ورزشی به همراه فیش واریزی (ورودی و در صورت درخواست خوراک) است».

نمیرانیان یادآور شد: «دوست‌داران به دریافت آیین‌نامه و فرم نام‌نویسی می‌توانند یک رايانامه‌ي بدون متن به نشانی  zbcshiraz@gmail.com  بفرستند تا آیین‌نامه و فرم نام‌نویسی این پیکارها برایشان فرستاده‌ شود. همچنین پس از ارسال فرم به ایمیل و مدارک جهت تایید اینکه فرم شما به دست ما رسیده یا خیر، همه روزه بین ساعت ۱۹ تا ۲۰  با شماره09217246042  تماس بگیرند».

نمیرانیان با اعلام این موضوع که برپايه‌ي برآوردهای نخستین، برگزاری این جام حدود ۲۵۰ میلیون ریال هزینه در بر خواهد داشت و نسبت به دوره‌ی قبل افزایش 60 درصدی را نشان می دهد، از نيك‌اندیشان و دهشمنداني که مي‌خواهند در برگزاري اين پيكارها هم‌بهره شوند، خواست کمک‌های نقدی خود را به حساب یا شماره کارت معرفی شده در آیین‌نامه واریز کنند.

همچنین، کیوان خسروی مسوول روابط عمومی جام ششم از فراهم شدن امکان پذیرش تبلیغات محیطی برای مشاغل زرتشتیان خبر داد، به گونه‌ای که تبلیغات پشت زمین‌ها و بر روی دیوارهای تالار محل برگزاری پیکارها قرار خواهد گرفت.

ششمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور از دوم تا پنجم شهریورماه در تالار ويژه‌ي بدمینتون شیراز برگزار خواهد شد. آیین گشایش این پیکارها پسین سه‌شنبه دوم شهریورماه و آیین پایانی نیمروز آدینه پنجم شهریورماه خواهد بود.
براي دریافت آیین‌نامه اینجا را کلیک کنید.

براي دريافت فرم نام‌نويسي اينجا را كليك كنيد.


تاریخ پست:1395/5/15 18:51 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3741

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۱۵ امرداد ۱۳۹۵ _ ۲۲:۲۷:۲۰

درود تو متن خبر نوشته نشده که مدارک رو باید به کجا و چه طوری بفرستیم لطفا این رو به خبر اضافه کنید ممنونم من در حال پیگیری هستم

نام : همکیش زمان : ۱۶ امرداد ۱۳۹۵ _ ۱۱:۲۴:۱۰

روز بخیر مدارک را باید به صورت اسکن شده و مشخصاتی که در ایمیل برای در خواست کننده ارسال گردیده به همان ایمیل zbcshiraz@gmail.com بفرستند. با سپاس

نام : امرداد زمان : ۱۶ امرداد ۱۳۹۵ _ ۱۲:۲۷:۲۶

درود بر شما همکیش گرامی، پس از تکمیل فرم می‌توانید آن را به نشانی zbcshiraz@gmail.com ایمیل کنید.

نام : شهرام پوردهی زمان : ۱۶ امرداد ۱۳۹۵ _ ۱۷:۰۴:۴۶

در هر زمینه ای که ابهامی وجود دارد ، می توانید با شماره های اعلامی در آیین نامه تماس بگیرید و پرسش خود را مطرح کنید .

نام : شهرام پوردهی زمان : ۱۹ امرداد ۱۳۹۵ _ ۰۰:۰۷:۲۶

در ارتباط با این سوال که آیا پس از واریز وجه و نام نویسی آیا ممکن است، با باشندگی شرکت کننده ای مخالفت شود، این توضیح لازم است که پس از پایان مهلت نام نویسی ظرف مدت سه روز وضعیت مدارک و سابقه شرکت کنندگان مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت رد صلاحیت بازیکن توسط کمیته فنی ، مراتب به اطلاع ایشان خواهد رسید و وجه ثبت نام نیز به ایشان برگردانده خواهد شد . یکی از ملاک های تایید صلاحیت، حضور بدون انصراف در جام های زرتشتی طی سالیان گذشته می باشد و یا اینکه در مسابقات آموزشگاه ها ، منطقه ای و یا کشوری سابقه ی حضور داشته باشند . این شروط درخصوص رده ی نونهالان و پیشکسوتان مدنظر نخواهد بود .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics