تاریخ پست:1397/8/22 13:3
همراه با آموزش منشی‌گری الکترونیکی

آموزش داوری والیبال در انجمن یانش‌وران یزد

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

انجمن یانش‌وران مانتره یزد دوره کلاس داوری والیبال و منشی‌گری الکترونیکی برگزار می‌کند.

با نزدیک شدن به هجدهمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن، یک دوره کلاس داوری درجه ۳ شامل منشی‌گری و داوری خط در انجمن یانش‌وران مانتره برگزار می‌شود. همچنین برای نخستین بار منشی‌گری الکترونیکی آموزش داده می‌شود.

دوستداران شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند برای نام‌نویسی از ساعت 19 تا 21 روزهای 24 و 25 آبان‌ماه 1397 خورشیدی به انجمن یانش‌وران مانتره بروند و یا برای آگاهی بیشتر با انجمن یانش‌وران به شماره 03536237073 تماس بگیرند.

آموزش داوری والیبال در انجمن یانش‌وران مانتره یزد

 


تاریخ پست:1397/8/22 13:3 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :505

دیدگاه هموندان

نام : همکيش زمان : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ _ ۰۹:۴۲:۴۳

انجمن یانشوران قبل از اعلام برگزاری دوره جدیدی از موضوعاتی درخصوص داوری والیبال ، بایستی توضیح دهد تکلیف دوره ای که سال گذشته اعلام کرد و نفری 250 هزارتومان گرفتند و کلاس پس از یکسال هنوز برگزار نشده و پول ها هم برنگشته ، به کجا رسید ، پول هایی که به اعتماد یانشوران به حساب فردی به نام نارگونی ریخته شد و نه کلاسی برگزار شد و نه پولی عودت شد.

نام : نکته بين زمان : ۲۶ آبان ۱۳۹۷ _ ۰۰:۵۷:۳۵

خیلی خوب بود ، اگر یانشوران تو برگزاری و تبلیغ دوره ای که برگزارکننده اش ارگان دیگری بود دخالت نمی کرد ، جوری خبرش سال قبل منتشر شد که عمده همکیشان به اعتماد و اعتبار یانشوران پول ریختن به حساب اون شخص ، امیدوارم این اتفاق تجربه خوبی شده باشه و لااقل یانشوران پیگیر بازگشت شهریه ها می شد .

نام : يسنا زمان : ۲۶ آبان ۱۳۹۷ _ ۲۳:۵۰:۰۷

تا آنجایی که من اطلاع دارم نیمی از ثبت نام کنندگان بعد از سپری شدن نزدیک به 9 ماه به پولشان رسیده اند و نیمی دیگر همچنان در انتظار بازگرداندن پولشان هستند و کسی پاسخگو نیست ، کاش این موضوع را نماینده زرتشتیان پیگیر می شدند تا به این راحتی حق و حقوق یک تعداد زرتشتی پایمال نشود .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics