تاریخ پست:1397/9/10 16:16
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

هفته‌ی پنجم از چهاردهمین دوره‌ی جام رستم، آدینه 9 آذرماه 1397 خورشیدی از ساعت 10:30 بامداد در زمین چمن طبیعی پردیس مارکار یزد برگزار شد.

در پیکارهای هفته‌ی پنجم بزرگسالان جام رستم، تیم مزدیسنا خرمشاه و تیم روانشاد روح‌انگیز به نتیجه‌ی تساوی 2 بر 2  رضایت دادند. در دیدار دوم این دوره از بازی‌ها، تیم اندیشه الف در برابر با تیم مارکار با نتیجه‌ی دو بر یک به پیروزی رسید.

بدین ترتیب در رده‌بندی دور دوم چهاردهمین جام رستم، تیم مزدیسنا خرمشاه با تفاضل گل 2 و امتیاز 4 همچنان صدرنشین جدول رده‌بندی است. اندیشه الف، با تفاضل گل یک و کسب امتیاز 4 در رده‌ی دوم جدول جا گرفت. روانشاد روح‌انگیز با تفاضل گل صفر و امتیاز 2 در رده‌ی سوم و مارکار تیم چهارم جدول شد.

تاکنون 71 گل از دروازه‌ها گذشته است. کامیاب باستانی از تیم اندیشه الف و شهروز نمیری از تیم مزدیسنا، هر یک با 6 گل زده  در صدر جدول گلزنان این دوره از جام رستم هستند.

هفته‌ی ششم جام رستم و پیکارهای نهایی همراه با آیین پایانی و پیش‌کش جایزه به نفرات و تیم‌های برتر، آدینه 16 آذرماه 1397 خورشیدی برگزار می‌شود.

امرداد پیکارها‌ی هفته‌ی پنجم جام رستم را از ساعت 10:30 بامداد تا 12:35 نیمروز، لحظه به لحظه گزارش کرده است.

جام رستم به یاد شادروان رستم اخوی‌جو و با یاری خانواده‌ی آن شادروان برگزار می‌شود. این دیدارها چون سالیان گذشته، روزهای آدینه پیگیری می‌شود.

 

فرتور از کانال جام رستم است.

1986


تاریخ پست:1397/9/10 16:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :629

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics