تاریخ پست:1398/3/12 12:2
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

کمیته‌ی برگزاری سی‌ونهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان برگزاری نخستین دوره پیکارهای فوتسال بانوان را به آگاهی رساند.

پیکارهای فوتسال بانوان برای نخستین بار در سی و نهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان برگزار می‌شود. دوستداران به شرکت در این دوره از پیکارها برای اعلام آمادگی می‌توانند در بازه زمانی 11 تا 24 خوردادماه 1398 خورشیدی به نشانی Jam.kdz.ir/landing/football بروند. برای دریافت آگاهی بیشتر شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۰۶۴۱۹ – ۰۲۱۶۶۷۴۴۶۷۰ پاسخگو است.

همایشگاه فرهنگی ورزشی مارکار تهرانپارس از 31 تیرماه تا چهارم امردادماه 1398 خورشیدی پذیرای همکیشان است. این پیکارهای پنج روزه به کوشش کانون دانشجویان زرتشتی در ۳ رشته تیمی بسکتبال، والیبال و فوتبال و ۶ رشته انفرادی، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج، دوومیدانی، شنا و هنرهای رزمی برگزار می‌شود. رشته ورزشی بسکتبال سه نفره بانوان و فوتسال بانوان در این دوره از به پیکارها افزوده شده است.

 ورزشکاران دوستدار شرکت در این دوره جام جانباختگان در بازه زمانی 8 تا 12 تیرماه تيرماه برای نام‌نویسی و دریافت آیین‌نامه می‌توانند به تارنمای رسمی این پیکارها به نشانی www.jamejanbakhtegan.kdz.ir  بروند.


تاریخ پست:1398/3/12 12:2 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :336

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics