تاریخ پست:1398/3/21 17:18
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

ممنوعیتی در بکارگیری اقلیت‌های دینی در مهدکودک‌ها وجود ندارد

در میان رسانه‌ها
امرداد

در میان رسانه‌ها به گزارش ایرنا- روابط عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: ممنوعیتی در بکارگیری اقلیتهای دینی در مهد کودک ها وجود نداردتهران - ایرنا - روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: با دستور محمد شریعتمداری بخشنامه سازمان بهزیستی در خصوص ممنوعیت بکارگیری اقلیت‌های دینی در مهدهای کودک اصلاح شد و ممنوعیتی در بکارگیری این افراد وجود ندارد.

حبیب الله مسعودی فرید معاون اموراجتماعی سازمان بهزیستی نیز در این خصوص گفت: بکارگیری اقلیت‌های دینی در مهد کودک‌ها ممنوع نیست واستفاده از پرسنل اقلیت‌های دینی در همه آموزش‌های فوق برنامه در مهدهای کودک بلامانع است.

 وی اظهارداشت: با این حال در مهدهای کودکی که کودکان مسلمان حضور دارند برای آموزش مفاهیم دینی باید از مربیان مسلمان استفاده شود.

 پیشتر در خبری که برخی از سایت‌ها و پایگاه‌های خبری منتشر کرده بودند، اعلام شده بود که به کارگیری پرسنل از اقلیت دینی تحت هرعنوانی در مهدهای کودک، به غیر از مهدهای مخصوص اقلیت‌های دینی، ممنوع است.

اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در نامه‌ای به وزیر کار بخشنامه سازمان بهزیستی درباره‌ی ممنوعیت بکارگیری اقلیت‌های دینی در مهدهای کودک را تبعیض‌آمیز دانست و خواستار اصلاح آن شد و پس از آن وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور اصلاح آن را صادر کرد.


تاریخ پست:1398/3/21 17:18 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :699

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics