تاریخ پست:1395/6/11 20:11
افتخارآفرینی دوباره‌ی بهرام یزدانی

رزمی‌کار زرتشتی بر سکوی دومی قهرمانان کشور

خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

پیکارهای قهرمانی کشور رشته‌ی کیوکوشین کاراته‌ی سبک اروپا، با نایب‌قهرمانی رزمی‌کار زرتشتی پایان یافت.

بهرام یزدانی اله‌آبادی، رزمی‌کار ۵۶ ساله‌ی زرتشتی توانست در پیکارهای قهرمانی کشور رشته‌ی کیوکوشین کاراته‌ی سبک اروپا، که چهارم و پنجم شهریورماه ۱۳۹۵ خورشیدی در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، جایگاه دومی را در رده‌ی کاتا از آن خود کند.

این پیکارها در سه رده‌ی سنی «نونهالان و خردسالان»، «نوجوانان و جوانان» و «بزرگ‌سالان» در رده‌های کمیته و کاتا برگزار شد و بهرام یزدانی افزون بر شرکت در پیکارهای کاتا، در رده‌ی کمیته نیز داوری بیشتر بازی‌های فینال را بر دوش داشت.

گفتنی است که این رزمی‌کار زرتشتی پیش از این توانسته بود در پیکارهای قهرمان قهرمانان کشور در رشته‌ی کیوکوشین کای کاراته به سبک اروپا که دی‌ماه سال گذشته در شهر کرمانشاه برگزار شده بود، جایگاه قهرمانی را به دست آورد.

بهرام یزدانی زاده‌ی ۱۳۳۹ خورشیدی و ساکن شهر یزد است. او از سال ۱۳۶۳ تاکنون در رشته‌ی کیوکوشین کاراته فعالیت دارد و اکنون دارای کمربند سیاه دان ۶ است. وی همچنین دارای درجه‌ی ممتاز ملی داوری در سبک‌های آزاد کاراته و مدرک مربی‌گری درجه‌ی یک ملی است. او از سال ۱۳۷۴ خورشیدی مربی‌گری باشگاه ذوالفقار یزد را بر دوش دارد و اکنون به عنوان رییس باشگاه ورزشی جوانان زرتشتی مریم‌آباد یزد در حال فعالیت است.

کاراته

از چپ: بهرام یزدانی، رزمی‌کار زرتشتی

کاراته

کاراته

6744


تاریخ پست:1395/6/11 20:11 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3688

دیدگاه هموندان

نام : فرامرز بختیاری زمان : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ _ ۱۲:۱۸:۴۹

درود فراوان به رزمی کار برجسته و افتخار آفرین هازمان زرتشتی، استاد بزرگوار شاه بهرام یزدانی همواره آرزوی پیروزی و تندرستی و سرافرازی روزافزون از اهورامزدای بی همتا خواهانیم

نام : همایون مهرزاد زمان : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ _ ۱۹:۰۹:۲۸

درود و شادباش به همکیش بااراده که بدین جایگاه بزرگی نایل شدند و مایه غرور برای هر ایرانی هستند

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics