تاریخ پست:1395/6/13 13:16
«پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش» به روی صحنه می‌رود

باشندگی نوجوانان هنرمند زرتشتی در نمایش موزیکال

خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

نمایش موزیکال «پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش» از سوی هنرمندان نوجوان زرتشتی اجرا می‌شود.

نمایش پسرک بی‌نظم به مناسبت جشن مهرگان در سه روز برگزار می‌شود. این نمایش چهارشنبه هفتم مهرماه 1395 خورشیدی در ساعت 19 و 30 دقیقه وپنج‌شنبه و آدینه هشتم و نهم مهرماه در دوسانس (ساعت 19 ، 20 و 30 دقیقه) در تالار سپیدِ خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان اجرا می‌شود.

دوست‌داران می‌توانند برای خرید بلیت و آگاهی‌های بیشتر یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 16 تا 20 به خانه‌ی فرهنگ‌وهنر زرتشتیان بروند یا با شماره‌ی 88945480 تماس بگیرند. خانه‌ی فرهنگ‌وهنر زرتشتیان در خیابان ویلا، بین سمیه و طالقانی، شماره‌ی سه جای دارد.

نویسنده و کارگردان این نمایش نسرین خنجری است و در آن 11 نوجوان زرتشتی به ایفای نقش می‌پردازند. بهفر بختیاری، تریتی کاووسی، شهنام فرهادی، رایتی رستمی، بهار فرخانی، بهشاد بختیاری، بهداد بختیاری، آریانا افسرکشمیری، بهار فرودی، رازمهر رستمی و یکتا بهمردی هنرمندان نوجوان این نمایش هستند.

 


تاریخ پست:1395/6/13 13:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2208

دیدگاه هموندان

نام : فرامرز بختیاری زمان : ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ _ ۱۶:۱۱:۴۴

درود فراوان به هنرمند و هنر شناس گرامی و ارجمند خانم نسرین خنجری و تمامی دست اندرکاران خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان که در راه رشد و شکوفایی فرزندانمان تلاش میکنند. و درود بیکران به تک تک هنرمندان این تیاتر و همراهانشان که در روز بازبینی این نمایش به خوبی از عهده اجرای آن بر آمدند و خوش درخشیدند. همواره شاد و تندرست و سرافراز باشید، بهروزیتان افزون باد.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics