لوگو امرداد
آگاهی‌رسانی کانون دانشجویان زرتشتی

زمان ارسال نوشتارهای بیست‌وششمین همایش مانتره

اعلام زمان ارسال نوشتارهای بیست‌وششمین همایش مانتره کانون دانشجویان زرتشتی از زمان ارسال نوشتارهای بیست و ششمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره خبر داد.

پیرو آگاهی‌رسانی کانون دانشجویان زرتشتی، شرکت‌کنندگان تا پایان روز ٢٠ اردیبهشت‌ماه 1398 خورشیدی برای فرستادن نوشتارهاى خود زمان دارند. در این آگاهی‌رسانی، برخی از شوندهای (:دلیل) مهم درباره‌ی زمان تعیین شده که زودتر از زمان سال‌های گذشته است، اشاره شده است:

-با توجه به این که زمان ارسال نوشتارها در سال‌های گذشته، تا دهه‌ی نخست تیرماه بود و بسیاری از شرکت‌کنندگان که دانش‌آموزان و دانشجویان هستند، در ماه خورداد نمی‌توانستند بر روی نوشتار خود متمرکز شوند، پس بخش عمده نگارش نوشتار به تابستان موكول می‌شد که با توجه به مهلت نسبتا کم در تابستان، کیفیت تعدادی از نوشتار‌ها در حد مطلوب نبود.

-با توجه به این که داوری مقالات فرایندی زمان‌بر برای داوران است و نتایج نهایی باید دستکم دو هفته پیش از همایش پایانی آگاهی‌رسانی شود، امکان تمدید زمان بیشتر در تابستان وجود ندارد.

-با توجه به آیین نامه بخش گاتاشناسی و دو مرحله‌ای بودن اعلام نتایج، شرکت کنندگان زیر ١٨ سال باید تا پیش از همایش مانتره اسلایدهای خود را بفرستند، از این رو برای تهیه اسلاید نیز باید در تابستان زمانی تعیین شود، پس زمان فرستادن نوشتارها باید زودتر از سال‌های گذشته باشد.

-با توجه به دلایل ذکر شده در بالا، کانون دانشجویان زرتشتی فرایند نام‌نویسی و گزینش موضوع را یک ماه و نیم زودتر از  سال‌های گذشته، از اسفند ماه ٩٧ آغاز  شده و مهلت ارسال نوشتارها را نیز زودتر از زمان همیشگی قرار داده است و شرکت‌کنندگان با توجه به قرار نداشتن در ماه خورداد در بازه نگارش نوشتارها، زمان بیشتری را برای نگارش نوشتار خود دارند.

کانون دانشجویان زرتشتی امسال با فراهم آوردن سیستم پشتیبان-استاد راهنما برای شرکت‌کنندگان زیر ١٨ سال سه شهر تهران، کرمان و یزد، گامی را در راستای بهبود نوشتارهاى این رده برداشته است. به زودی درباره‌ی این سیستم آگاهی‌رسانی می‌شود.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-04-24