تارنمای خبری امرداد

سیاهه‌ی ورزش‌کاران و تیم‌های برتر جام ۳۶

سی‌وششمین دوره‌ی پیکارهای جام جان‌باختگان در شامگاه آدینه، هشتم امردادماه ۱۳۹۵ خورشیدی در همایشگاه مارکار تهران‌پارس به پایان رسید.

نام ورزش‌کاران و تیم‌های برتر این دوره از پیکارها در زیر آمده است:

 

کاراته بخش کاتا درجه (زرد-آبی) رده نونهالان

1.  نیما کیخسروان

2.  ماهان یزدانی اله‌آباد

3.  رامتین قدردان

 

کاراته درجه (بنفش-مشکی) رده نونهالان

1.  آرین تیمساری

2.  بهشاد بختیاری

3.  فرید رشیدی

 

کاراته رده بزرگ‌سالان

1.  آریانوش کشاورزی

2.  کوروش فرهی

3.  مهران قندی یزدی

 

سه بانوی کاراته‌کای زرتشتی

1.  آریانوش کشاورزی

2.  بهناز رستمی عصرآباد

3.  آرمیتا تیمساری

 

بسکتبال سه نفره

1.  تیم «نرسی سیتی» با سرپرستیی پدرام مژگانی. بازیکنان: شروین ایرانی، سیروس مژگانی، کامشاد باستانی، شادمهر نوایزدان

2.  تیم «آرمان تفت و توابع» با سرپرستیی سینا ستودیان. بازیکنان: بردیا طوفان، ارشیا گشتاسبی، نیما استاد، بهراد ستودیان، آرش رستمی

3.  تیم «فیروز» با سرپرستیی افشین گشتاسبی. بازیکنان: کیا خرم‌دین، پاردیک ستودیان، بهمن اردشیریان، خشایار فرخانی

 

بسکتبال بانوان

1.  تیم «فروهر الف» با سرپرستیی گوهر بهمردی و و مربی‌گری مهرگان پرتوی. بازیکنان: آرمیتا زره‌پوش، یسنا یزدانی، نگین پشوتن، وستا زندخاوری، نازنین بیژنی، شنایا کدخدایان، فیروزه فرهادی، میترا گوشنی، نوشین نیک‌بخش، موژان فریدون

2.  تیم «فروهر ب» با سرپرستیی گوهر بهمردی و و مربی‌گری مهرشاد پرتوی. بازیکنان: فرانک کلانتری، پارمیس پاک‌سرشت، فریبا جوانمردی، کتایون گشتاسبی، رایتی آذرکیوان، نیکا کیخان‌زاده، شهرزاد نمیرانیان، راییکا شهریاری، آتریا ساسانی، مهسا دارابیان

3.  تیم «یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری کامبیز لریان. بازیکنان: نیکدخت نامداری یزد، آرمیتا زندیان، شبنم سلطانی‌پور، شکوفه فروهر، ویستا دمهری، مینا بزرگ، آناهیتا زندیان

 

بسکتبال آقایان

1.  تیم «یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری کامبیز لریان. بازیکنان: مهربان مهربانی زین‌آباد، رستم خلیلی جعفرآباد، سپند ایزدی کلانتری، کامیاب باستانی، کامران رستمی، رامین پای سروی، کیوان کیانی، آرین کاووسی زین آباد، سهیل بهمردی کلانتری، فرزاد نمیرانیان، فربد نمیرانیان، جمشید نابکی

2.  تیم پیشکسوتان فروهر

3.  تیم نرسی‌آباد

  

مقام‌آور مسابقه پرتاب پنالتی بسکتبال: پدرام مژگانی

ورزش‌کار برتر پرتاب سه امتیازی بسکتبال: رستم باستانی

 

تنیس روی میز انفرادی بانوان

1.  آناهیتا هیربد مبارکه

2.  میترا نمیرانیان

3.  فرناز آتشبند

 

تنیس روی میز آقایان رده نونهالان

1.  ماهان خرم‌زاد

2.  بردیا کیومرثی

3.  پرهام سلامت

 

تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان

1.  آرشام باوفا

2.  آرش رستمی

3.  کوشا زندیان

 

تنیس روی میز آقایان رده بزرگ‌سالان

1.  مهرداد کیانشاهی

2.  پیمان جهانگیری

3.  مهرداد پولادی

 

تنیس روی میز رده دوبل نوجوانان

1.  پارسا مژگانی و پوریا پورشسب

2.  آرش رستمی و اردشیر بهمردی

3.  سروش گنجی و پارسا پاک‌سرشت

 

تنیس روی میز رده دوبل بزرگ‌سالان

1.  مهرداد کیانشاهی و رستم سامیا کلانتری

2.  شهریار کیانشاهی و کامبیز لریان

 

 

تنیس روی میز رده دوبل میکس

1.  فیروزه فرودی و مهرداد پولادی

2.  میترا نمیرانیان و آرتین سهرابی

 

بازیکن اخلاق تنیس روی میز: آرش آذرگشسب یزد

 

فوتسال رده نونهالان

1.  تیم «آرمان تفت و توابع ۰۷» با سرپرستی فرشاد فرهی‌فر و مربی‌گری شهرام خسرویانی. بازیکنان: آرش نجمی، پوریا پورشسب، سپهر کدخدایان، بهرام موبد مهدی‌آبادی، آرمان ساسانی، پویان مهرشاهی، پارسا باستانی‌نژاد، بهراد باستانی، فرید شاه‌مرادی خرمی

2.  تیم «جمشیدجم الف» با سرپرستی مهرداد وفاداری و مربی‌گری پدرام سرداری. بازیکنان: سپهر باستانی، سروش گنجی، کاویان گشتاسبی، پویا فرهی یزدی، ماهان خرم‌زاد، سیاوش وفاداری، پارسا گشتاسبی، نریمان شهریاری، آرین دهنوی

3.  تیم «یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری کامبیز لریان. بازیکنان: مهیار فرزانه، مازیار لریان، نیکنام رایومند، شادمهر یزدانی بیوکی، فربد خان بدر، کوشا شهریاری، کیارش یزدانی بیوکی

 آقای گل فوتسال نونهالان: کیارش یزدانی از تیم یاران رامتین با ۱۴ گل زده

 

فوتسال رده نوجوانان

1.  تیم «آرمان تفت و توابع ۰۷» با سرپرستی فرشاد فرهی‌فر و مربی‌گری شهرام خسرویانی. بازیکنان: آریا جمشیدیان، آرش رستمی، بردیا طوفان، بهراد ستودیان، نیما استاد، شروین خادمی کلانتری

2.  تیم «رستم‌باغ» با سرپرستی شهریار کی‌منش و مربی‌گری خشایارخورشیدیان. بازیکنان: شروین ارغوانی، شادمهر خسرویانی، ارشام زندیان، پاردیک ستودیان، سپهر باستانی اله‌آبادی، سینا نمیرانیان، ارشام ظهرابی کلانتری، بردیا باستانی اله‌آبادی، رامتین جوانمردی، پرویز کدخدایان

3.  تیم «یاران رامتین(سازمان وباشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری کامبیز لریان. بازیکنان: کامشاد باستانی، کامیارفرزانه، شادمهر نوایزدان، سیروس مژگانی، خشایار نمیرانیان، خشایارکاویانی‌پور، سپهرکیانی

آقای گل فوتسال نوجوانان: آرش رستمی از تیم «آرمان تفت و توابع ۰۷» با ۹ گل زده

 

فوتسال رده بزرگ‌سالان

1.  تیم «نیلوفر رستم‌باغ» با سرپرستی شاهرخ کیزادی و مربی‌گری فرزاد سنگ. بازیکنان: فرشاد سنگ، آرمین فرازمان، شهرام کیزادی، شایان مندگاری، شایان بهدینیان، خشایار خورشیدیان، پدرام رستمیان، بهزاد سامیا کلانتری، رامتین فرودیان، جهانگیر مندگاریان

2.  تیم «آرمان تفت و توابع» با سرپرستی فرشاد فرهی‌فر و مربی‌گری کورش ساسانی. بازیکنان: شهرام خسرویانی، مازیار پوررستمی، کاوه جمشیدیان، اردشیر دانشمند، آرمین خسرویانی، سیاوش ساسانی، فرشوشتر ماوندادی، رشید ذهبی، فرزاد جهانی

3.  تیم «اندیشه رحمت‌آباد ب» با سرپرستی، مهران خسرویانی و مربی‌گری جمشید فلاحتی. بازیکنان: بهزاد برزویان، پوریا خسروی، مهنام فرودی، آرمین یزدانی، بهروز خسرویانی، فرزاد درست، مازیار فرودیان، کیخسرو خسرویانی، رستم خسرویانی، رامبد خسرویانی

آقای گل فوتسال بزرگ‌سالان: شاهین بزرگ‌چمی و شهرام خسرویانی با ۷ گل زده

 

والیبال بانوان

1.  تیم «پارسه شیراز» با سرپرستی نیلوفر رایومند و مربی‌گری فرشاد جمشیدی کلانتری. بازیکنان: آرمئیتی کاویانی، آزاده نمیرانیان، افروز سهرابی، پریناز مهران، سحر مژگانی، پردیس جمشیدیان باغ گلستان، ساناز گشتاسبی، پوروچیستا رشیدی شریف‌آباد، مهتاب گشتاسبی، پرنیان کوکلری، شبنم پوردهی زین‌آباد و ژیلا کرمانی

2.  تیم «آدریان بزرگ» با سرپرستی شیرین خوب‌چهر و مربی‌گری رامین ستوده‌نیا. بازیکنان: آزیتا بهبودی، ماندانا فرامرزی، کیانوش کیانی، راشین جهانگیری، شقایق یگانه، آرمیتا اشیدری، آرمیتا دارابیان، مهرنوش کاویانی گوهرخیزی، پریسا درخشنده، ویستا مهردارابیان، بیتا کاویانی، ماندانا غریب‌شاهی یزدی

3.  تیم «یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری عالیه فتوحی. بازیکنان: آزاده آذریان، رزیتا منوچهری کلانتری، رکسانا نمیرانیان، مهرنوش منوچهری، نازنین بامسی، آیدا جمشیدی، آناهیتا نمیرانیان

 

والیبال آقایان

1.  تیم «اشتاد مریم‌آباد» با سرپرستی فرزاد آتشبند و مربی‌گری بابک بمانی. بازیکنان: بهداد مالی، سینا مژگانی، مهربان آریانژاد، بهنام مالی، نوید نجمی‌زاده، پدرام نجمی، فریدون نجمی، اسفندیار مالی، خداداد نجمی، فرهاد آریایی ارجمند و سروش مژگانی

2.  تیم «یاران رامتین(سازمان وباشگاه جوانان زرتشتی یزد)» با سرپرستی بهرام باستانی و مربی‌گری بهروز نجمی. بازیکنان: بهروز نجمی، سیاوش زندخاوری، آرمان جمشیدی، مهران منوچهری، بهروز نجمی. بهرام باستانی، سپهر جمشیدی

3.  تیم «پارسیان» با سرپرستی آذرمیدخت بنداریان و مربی‌گری فرزاد نوذری. بازیکنان: مهرداد غیبی، بهروز نجمی، فرشاد جمشیدی، فریدون نجمی، هوشنگ یزدانی اله‌آبادی، شاهین سبزه، شروین کاووسی زین‌آبادی، خدامراد رستمی عصرآبادی، کورش فرودی، سیاوش خسرویانی، شهریار کاووسی زین‌آبادی و هومن یزدانی اله‌آبادی

 

از تیم بانوان «امید گرد آفرید» به عنوان جوان‌ترین تیم والیبال سپاس‌داری شد.

 

بدمینتون بانوان رده نونهالان

1.  رومینا زره‌پوش

2.  شقایق به دینیان

3.  مهرنوش موبد

 

بدمینتون بانوان رده نوجوانان

1.  شینا سرداری

2.  آتریا زره‌پوش

3.  ملوینا بهرامی

 

بدمینتون بانوان رده بزرگ‌سالان

1.  مهسا مهرآیین

2.  چیستا زند خاوری

3.  یاسمن فریدونی

 

بدمینتون آقایان رده نونهالان

1.  پیمان گشتاسبی

2.  پارسا دهنوی یزدی

3.  بردیا باستانی اله‌آبادی

 

بدمینتون آقایان رده نوجوانان

1.  نیما استاد

2.  خشایار کاویانی

3.  بابک نیک‌دین

 

بدمینتون آقایان رده بزرگ‌سالان

1.  فرزین رستمی

2.  کیارش شهریاری

3.  شروین کاووسی

 

بدمینتون رده دوبل میکس

1.  شروین کاووسی و پریسا زره‌پوش

2.  شینا سرداری و فرزین رستمی

3.  کیارش شهریاری و مهرنوش موبد

 

شنای بانوان نونهال رشته کرال سینه

1.  پریا خادمی کلانتری

2.  روژین نعیمی

3.  پارمین کرمانیان راحت‌آباد

 

شنای بانوان نوجوان رشته کرال سینه

1.  پگاه جم ترکی

2.  پانا جم ترکی

3.  رائیتی بهبودی

 

شنای بانوان بزرگ‌سال رشته کرال سینه

1.  میترا خدادادی

2.  نیلوفر فلفلی

3.  فرانک لر کلانتری

 

شنای بانوان نونهال رشته قورباغه

1.  دنیا خادمی کلانتری

2.  روژین نمیری

3.  پریا خادمی کلانتری

 

شنای بانوان نوجوان رشته مختلط (کرال پشت، قورباغه)

1.  پانا جم ترکی

2.  پگاه جم ترکی

3.  رائیتی بهبودی

 

شنای بانوان بزرگ‌سال رشته مختلط (کرال پشت، قورباغه)

1.  میترا خدادادی

2.  فرانک لرکلانتری

3.  نیلوفر فلفلی

 

شنای آقایان نونهال رشته کرال سینه

1.  تریتا ماوندادی

2.  شایان برومند راد

3.  آرین دهنوی‌زاده زرتشتی

 

شنای آقایان نوجوان رشته کرال سینه

1.  شهنام فرهادیان

2.  پارسا گشتاسپیان

3.  پیمان فرهادیه

 

شنای آقایان بزرگ‌سال رشته کرال سینه

1.  شهاب فرهادیان

2.  خدامرد چهل‌مرد اله‌آبادی

3.  خسرو بهمردی

 

شنای آقایان نونهال رشته قورباغه

1.  شهنام فرهادیان

2.  پویا فرهی یزدی

3.  رادین نعیمی

 

شنای آقایان نوجوان رشته مختلط (کرال پشت، قورباغه)

1.  شهنام فرهادیان

2.  آرین مالی

3.  پارسا گشتاسبیان

 

شنای آقایان بزرگ‌سال رشته مختلط (کرال پشت، قورباغه)

1.  شهاب فرهادیان

2.  سهراب نجمی

3.  روزبه اورنگی

 

شطرنج نونهالان

1.  شروین نمیرانیان

2.  کیوان بختیاری

3.  سروش باستانی

 

شطرنج نوجوانان

1.  متین مژگانی

2.  سوشیانت پورشسب

3.  جاوید نریمان

 

شطرنج بزرگ‌سالان

1.  مازیار بهمردی

2.  آبتین بهمردی

3.  فرشید بختیاری

 

شطرنج بلیتس

1.  مازیار بهمردی

2.  داریوش کریمدادی

3.  سوم: متین مژگانی

 

گروه نخست شطرنج دوبل: مازیار بهمردی و آبتین بهمردی

 

مطرنج

1.  مازیار بهمردی

2.  آبتین بهمردی

3.  سپند بلندی

 

دو و میدانی رده سرعت بانوان

1.  بهار بهزادی

2.  آناهیتا زندیان

3.  موژان فریدونی

 

دو و میدانی رده سرعت آقایان

1.  پویان دمهری

2.  سیاوش مندگاریان

3.  وفا دینیاریان

 

دو و میدانی رده استقامت آقایان

1.  سیاوش مندگاریان

2.  جمشید فلاحتی

3.  وفا دینیاریان

 

دو و میدانی رده امدادی میکس

1.  وفا دینیاریان، مهسا گشوادی، پویان مهری، بهار بهزادی

2.  کیانا غیبی، شایان خادمی، مهران منوچهری، آزاده آذریان

3.  سرور هرمززاده، هومن یزدانی، شایان بهرام‌شهریاری، آناهیتا زندیان

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید