لوگو امرداد

نتایج روز سوم جام-سیاوش

 

والیبال

رده نام تیم ست ست نام تیم
بانوان آدریان بزرگ 2 0 سپنتا کوچه بیوک
آقایان آدریان بزرگ 0 2 پارسیان
آقایان یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) 2 0 منتخب تهران
بانوان منتخب تهران 0 2 یاران آرمین
بانوان گردآفرید 0 2 پارسه شیراز
بانوان امید گردآفرید 0 2 یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)

 

فوتسال

رده نام تیم گل گل نام تیم
نوجوانان یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) 1 2 رستم‌باغ
نونهالان آرمان تفت و توابع 33 1 3 اردشیر همتی کرمان
نونهالان اندیشه رحمت‌آباد 1 4 آرمان تفت و توابع 07
نوجوانان آرمان تفت و توابع 33 0 6 آرمان تفت و توابع 07
نونهالان آرمان تفت و توابع 101 0 6 جمشیدجم الف
نونهالان جمشیدجم ب 2 3 یاران رامتین (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)
بزرگ‌سالان اهنود 0 4 ایساتیس
بزرگ‌سالان اندیشه رحمت‌آباد ب 6 2 منتخب زرتشتیان تهران
بزرگ‌سالان اندیشه رحمت‌آباد الف 1 3 نیلوفر رستم‌باغ
بزرگ‌سالان اهرستان (به یاد کامران) 4 2 محبت مزرعه کلانتر
بزرگ‌سالان یاران 2 1 اردشیر همتی کرمان
بزرگ‌سالان جان‌باخته جمشید 2 5 آرمان تفت و توابع

 

شطرنج

 

مهره سیاه     مهره سفید
پویا فرهی یزدی 0 1 کیوان بختیاری
استراحت     ساینا زندخاوری
منوچهر یزدانی اله‌آبادی 0 1 پریناز ایزدی
پارسا گشتاسبیان 1 0 آرمیتا پیروزمند
نسترن دمهری 0 1 مهرنام نیکجو
سوشیانت پوروشسب 1 0 فرحناز ایزدی
جاوید نمیرانیان 0 1 فروزان ایرجی
آرین باستانی 0 1 متین مژگانی
استراحت     نائیریکا رستمی عصرآبادی
مانتره ماندگاریان     فرهاد فرهادی
آرین بمانی چم     پریا خادمی کلانتری
سپند بلندی 1 0 سروش باستانی
شایان یادگاری 0 1 آریا شامردانی
آرین دهنوی‌زاده زرتشتی 1 0 آریا شهریاری کلانتری
سپهر باستانی 0 1 شروین نمیرانیان
فرشید بختیاری     داریوش کریمدادی
آبتین بهمردی کلانتری 1 0 ساسان مالی
رستم اورمزدی 0 1 مازیار بهمردی کلانتری
کامیار سیروسی 1 غ مهران فلفلی
فرنوش مالی غ غ امید پیروزمند
آزاده خسروی غ غ سهراب زندی حسن‌آبادی
کیکاووس زندی حسن‌آبادی غ 1 امید خدادادی
مهرگان غیبی غ غ فرهاد مهربانی‌زاده
شکیبا نوذری غ غ فیروزه فرودی قاسم‌آبادی
ویستا دمهری غ غ پژمان نمیرانیان
خسرو بهمردی غ غ پیمان نمیرانیان
فریدون نجمی 1 0 مهران غیرتی
نوازش قاضی‌گری 1 غ فرنام طهمورسی
پریسا لریان غ 1 مهراد فلاح‌زاده
رکسانا ایرجی غ 1 خدارحم فلاح‌زاده
مهزاد ایرجی غ 1 خدامرداد چهل‌مرد
امید افسادی‌زاده 0 1 زرتشت پوروشسب
فرهاد رفیع شریف‌آبادی 1 غ مهردخت بهروزی
آرین دهنوی‌زاده زرتشتی     مازیار بهمردی کلانتری
فرشید بختیاری 1 0 داریوش کریمدادی

 

 

 

به نوشتار امتیاز بدهید.
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1401-11-08