تارنمای خبری امرداد
آگاهی از زادروز نوزادگان زرتشتی

زایش هر نوزاد، نوید یک زندگی

این پست به روز می‌شود

زادروز نوزادان یکی از فرخنده‌ترین مناسبت‌ها است که شایستگی آن را دارد، با بیان زیباترین واژه‌ها، دلچسب‌ترین شادباش‌ها را به پدر و مادر و خانواده‌ی نوزاد نورسیده پیشکش دهیم. زادروز بهدینان این نازنین‌ترین و اهورایی‌ترین ارمغان زندگی را شادباش می‌گوییم.

با آرزوی فردایی روشن برای فرزندان دلبند، آینده‌سازان هازمان‌مان و ایران‌زمین، امیدواریم در پناه آرامش پدر و مادرشان زند‌گی خوش و پُرباری داشته باشند و با سربلندی سکان‌ پیشرفت و آبادانی کشور و جهان را به دست گیرند.
سرشت ماست که بخواهیم خرسندی، مهر و شادباش خود را با در آغوش کشیدن و دیدوبازدید نشان دهیم و از احوال یکدیگر باخبر شویم. فرستادن پیام‌ راهکاری است که می‌توان انجام داد تا به دیگران نشان دهیم چه اندازه برای ما ارزشمند هستند.

از سراسر جهان، چنانچه خویشان و یا آشنایان شما به تازگی صاحب فرزندی شده، با فرستادن مشخصات نورچشمانمان و درج آن در این پست، همگان را از این زادروز به یادماندنی شادمان سازید. همچنین با گذاشتن پیام آکنده از مهر پایین این پُست در بخش دیدگاه، شادباش خود را به اشتراک بگذارید.

همکیشان می‌توانند نام و نام خانوادگی بهدینان نورسیده، نام پدر و مادر، تاریخ زادروز و زادگاه این عزیزان، را به نشانی پست الکترونیکی امرداد sardabir.amordad@gmail.com ایمیل بفرستند. راه‌های پیوند با تلگرام امرداد به نشانی  Amordadpayam@ و یا پیام‌رسان واتساپ و تلگرام امرداد به شماره‌ی 989198040593 نیز در دسترس است.

آگاهی از زادروز نوزادگان زرتشتی

14 نظرات
 1. فرهاد می گوید

  زاد روزشان فرخنده باد . زیر سایه اورمزد بزرگوار و پدر ومادر شان مسیر زندگیشان سبز باشد .

 2. فرید می گوید

  با درود بر شما، کار بسیار شایسته و نیکی کردید زیرا مدتها بود که روزنامه امرداد پر از آگهی های درگذشت بود که دیدن شمار بالای آنها افسرده کننده شده بود. آوردن خبرهای زایش کودکان که زندگانی تازه ای به این جهان می آورند بسیار زیبا و دل انگیز است و همچنین خود میتواند بگونه ای موجب تشویق به زادآوری و فرزندآوری گردد. ایکاش اخبار پیوندهای تازه زناشوئی را هم به همراه شادباش های آن می آوردید تا اخبار شاد دو چندان گردد. آئین نیاکان ما ایرانیان آئین شادی و خوشی است.

 3. بیتا کشاورزی می گوید

  بسیار مبارکشون باشه
  ایده قشنگیه

 4. مینا کاویانی می گوید

  با درود و احترام
  بسیار عالی،
  ضمن تشکر از ایده خوب و نوین امرداد،
  تبریک و شادباش به همه تازه مادران و پدران.
  قدم نورسیدگان مبارک.
  همیشه تندرست و شاد باشید.

 5. ژاله می گوید

  با آرزوی تندرستی و سربلندی برای همه فرزندان ایران. از نوشته پاراگراف دوم خوشم آمد. زیباست.

 6. شیرین می گوید

  زاد روزشان فرخنده باد . جاودانه باد زندگیشان .

 7. مهرزاد ، يک ايرانی . می گوید

  خجسته باد زادروز نوزادگان بهروز . و چه ایده قشنگی . هرچند بیان نام درگذشتگان هم ازبرای اینکه شادبودی برای ایشان از اورمزد خواستار میشویم خوب است اما نام بردن از نو زادگان نیز بسیار نیکوست و دلمان را روشن می کند. به امید تندرستی و شادزیوی برای نوزادگان همکیش و پدران و بویژه مادرانشان. چراغ خانه تان روشن باد .

 8. میترا می گوید

  تولد تمامی این نوزادان مبارک و فرخنده …. خواندن این خبر بسیار شادی بخش بود..ممنون از فکر و تصمیم زیباتون برای اطلاع رسانی تولد عزیزان

 9. داریوش سلطانی پور می گوید

  زادروز نوزادان خجسته باد . شادباش فراوان به پدر و مادران. کار بسیار پسندیده امرداد.

 10. بانو قدیر می گوید

  ایده بسیار عالی بود ممنون از امرداد هم نام درگذشتگان هم نام نورسیده ها هرکدام به جای خود خوب است برای نورسیده های عزیز و خانواده هایشان ارزوی سلامتی و بهترینها را دارم

 11. بهين می گوید

  قدم نورسیده ها مبارک و از سایت امرداد بابت این این ایده قشنگ سپاسگزارم

 12. مهران ترکی شریف آبادی می گوید

  روزتان بخیر و شادی از این ایده شما بابک خان سلامتی بسیار خوشم آمد و امیدوارم که شما و تمام همکاران عزیز تان در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید خبر زایش یک انسان بسیار شادی بخش است و خداوند فرزند را نسیب همه کند که وجودشان بسیار شیرین و شادی بخش است خدا تمام فرزندان را برای پدر و مادرشان نگهدارد به امید سلامتی و شادی پدربزرگها و مادربزرگ‌ها و مادران و پدران و فرزندان

 13. عباس می گوید

  به سلامتی، امیدوارم قدمشون برای پدر و مادرها پر خیر و برکت باشه

 14. بوذرجمهر پرخیده می گوید

  💥واژه “نوزادگان”؛ به‌گوش‌نخورده، ناگفته‌شده و بهره‌برده‌نشده در زبان فارسی است.
  💥💥”نوزادان” بیشتر جاافتاده و کاربردی‌تر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.